Zavrieť

Porady

Odmena pre lektora

Dobrý deň,

dostala som ponuku zo vzdelávacej agentúry, aby som ako lektorka zabezpečila jeden odborný kurz v rozsahu 40 hodín. Prosím skúsených lektorov o radu, aká je obvyklá výška odmeny za 1 hodinu takéhoto kurzu, keďže som to nikdy nerobila a nechcem prestreliť, ale ani pýtať podpriemernú sumu.

Ďakujem vopred za každú radu.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dana7 je offline (nepripojený) Dana7

    "kancelárska sivá myš" ...viac Dana7
    Dana7 Pozri príspevok
    Dobrý deň,

    dostala som ponuku zo vzdelávacej agentúry, aby som ako lektorka zabezpečila jeden odborný kurz v rozsahu 40 hodín. Prosím skúsených lektorov o radu, aká je obvyklá výška odmeny za 1 hodinu takéhoto kurzu, keďže som to nikdy nerobila a nechcem prestreliť, ale ani pýtať podpriemernú sumu.

    Ďakujem vopred za každú radu.

    Prosíííím, nikto nevie dať nejaký typ, ako sa asi pohybuje odmena za takúto lektorskú činnosť / bude to formou dohody o vykonaní práce /.

    Ešte raz vďaka

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Dana7 Pozri príspevok
    Prosíííím, nikto nevie dať nejaký typ, ako sa asi pohybuje odmena za takúto lektorskú činnosť / bude to formou dohody o vykonaní práce /.

    Ešte raz vďaka
    Ja som počula, že lektori v jednej jazykovke dostávali odmenu 300-500 Sk (to bolo ešte minulý rok)...

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.