Zavrieť

Porady

Gulášstretko v Pezinku

Srdečne Vás všetkých pozývam na stretnutie v Pezinku na Schaubmarov mlyn v termíne 10. 10. - 11. 10. 2009, kde sa bude variť guláš, opekať a poprípade aj grilovať. Navrhujem začať hneď zrána o 10.00 hod., aby sa guláš stihol uvariť.

Pre cezpolných, ktorí by chceli prespať, je cena za ubytovanie 3,00EUR.


Poprosím záujemcov, aby dali súhlas pod tento príspevok.

Teším sa na Vás

http://www.sng.sk/?loc=5&id=5&nid=38

http://www.slovakia.travel/entitaview.aspx?l=1&idp=6170
http://www.geocaching.sk/geocache-detail.php?id=1126721
http://www.ubytovanienaslovensku.eu/...haubmarov-mlyn
Naposledy upravil mzdarka renca : 28.08.09 at 14:19
Usporiadat
JarkaL JarkaL

JarkaL je offline (nepripojený) JarkaL

Ale polienko treba priniesť, či nie?
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
my opice nemusíme chodiť ani ku kaderníčke, ani ku kozmetičke, my sme od prírody pjekné (požičala som si výraz od záhorákov)
]
0 0
jozka56 jozka56

jozka56 je offline (nepripojený) jozka56

JarkaL Pozri príspevok
Ale polienko treba priniesť, či nie?
Renča vravela, že polienka netreba, v mlyne ich je dosť.
A ja tiež neviem, kedy bude ten veľký "tresk", renča je asi na obede potom nám napíše
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
JarkaL Pozri príspevok
Ani ja neviem, kedy mám prísť. Ja tam nebudem dlho, rátam tak 2 hodinky, ale rada by som Vás spoznala čo najviac. Ak prídem ráno, ešte Vás tam asi veľa nebude.
Renka v úvodnom príspevku navrhuje aby sme sa stretli o 10,00 dopoludnia . Tak ja o 9,00 hod. vyrážam z môjho rodného mesta , aby som o 10,00 hod. bola na mieste činu .
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Aňuška Pozri príspevok
Renči, kedy vypukne ten veľký tresk? O 10,00 hodine mám byť už nastúpená v pozore?
Je tam niekde aj úkryt pred dažďom, alebo mám brať pršiplášť, ak by bosorky zle bosorovali a kvapky neodohnali?
áno, o 10.00 to prepukne.......aj bunker sa nájde, vedľa sú CO sklady
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

kaupke Pozri príspevok
Aj na opekaníčko bude dosti ?

Príloha 44523
opekaníčko nembude, lebo prší, je pripravené iné riešenie, resp. bude iné do žalúdkov
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

JarkaL Pozri príspevok
Ale polienko treba priniesť, či nie?
nie
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Zita5 Pozri príspevok
Renka v úvodnom príspevku navrhuje aby sme sa stretli o 10,00 dopoludnia . Tak ja o 9,00 hod. vyrážam z môjho rodného mesta , aby som o 10,00 hod. bola na mieste činu .
Zitka, tak neskoro? Ja, reku dondeš na 8,00
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
A nejaká mapa nembude?
Aby sme neprišli po funuse.

Niečo také jednoduché: za prvou križovatkou doľava, potom ešte 3x doľava, doprava, asi 300 m rovno.....no a tam sa opýtaš, ako sa dostaneš na prvú križovatku
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
Zitka, tak neskoro? Ja, reku dondeš na 8,00
Mojenko , ja sa musím prispôsobiť malému , ako ráno vstane Ale rozhodne pôjdem čo najskôr ako sa bude dať .
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

účtovník 007 Pozri príspevok
A nejaká mapa nembude?
Aby sme neprišli po funuse.

Niečo také jednoduché: za prvou križovatkou doľava, potom ešte 3x doľava, doprava, asi 300 m rovno.....no a tam sa opýtaš, ako sa dostaneš na prvú križovatku
ná, vidím, že nesleduješ tému, už tu bol popis cesty, ale idem ti to nájsť
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

http://maps.google.sk/
Klikni na vyhľadať cestu ,doplň miesto odchodu a potom daj Pezinok, klikni na cieľ a dopíš Schaubmarov mlyn a potom klikni na vyhľadať trasu.
Vpravo sa Ti zobrazí mapa a vľavo klikni na č.1 Schaubmarov mlyn a potom vľavo sa Ti zobrazí celá trasa aj s ulicami


Schaubmarov mlyn je ako je vidno na mape tesne pred Liečebňou (známa to psychiatria, ak by niekto potreboval), treba dávať pozor na ceste, lebo sa tam dostanete cez veľmi úzku uličku, ktorú ľahko prehliadnete. Na ceste je pútač SNG, galéria insitného umenia, Schaumbmarov mlyn.
0 0
účtovník 007 účtovník 007

účtovník 007 je offline (nepripojený) účtovník 007

To by som aj ja chcela občas vedieť. ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
http://maps.google.sk/
Klikni na vyhľadať cestu ,doplň miesto odchodu a potom daj Pezinok, klikni na cieľ a dopíš Schaubmarov mlyn a potom klikni na vyhľadať trasu.
Vpravo sa Ti zobrazí mapa a vľavo klikni na č.1 Schaubmarov mlyn a potom vľavo sa Ti zobrazí celá trasa aj s ulicami


Schaubmarov mlyn je ako je vidno na mape tesne pred Liečebňou (známa to psychiatria, ak by niekto potreboval), treba dávať pozor na ceste, lebo sa tam dostanete cez veľmi úzku uličku, ktorú ľahko prehliadnete. Na ceste je pútač SNG, galéria insitného umenia, Schaumbmarov mlyn.
Akože nemsledujem?
Šak presne toto som potebovala. 3 x klikni, dopíš, vpravo, vľavo a potom vľavo Budem radšejky hľadať tú liečebňu.
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
Renkuš , je tam aj chladnička ?
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Elena Navrátilová Pozri príspevok
Ja by som povedala že všetky opice sú zo zákona o DPH peknuvkavé ...
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Zita5 Pozri príspevok
Renkuš , je tam aj chladnička ?
je, malá
0 0
Zita5 Zita5

Zita5 je offline (nepripojený) Zita5

Nech robíme čokoľvek, má nám záležať na tom, čo robíme, nie na tom, či nás niekto vidí. Cicero ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
je, malá
Prosím si rezervovať miesto na rozmer 40 x 30 cm
0 0
mzdarka renca mzdarka renca

mzdarka renca je offline (nepripojený) mzdarka renca

Zita5 Pozri príspevok
Prosím si rezervovať miesto na rozmer 40 x 30 cm
Jáj mojko, to neviu, taká veľká ta chladnička neni
0 0
Martin Mocko Martin Mocko

Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac
mzdarka renca Pozri príspevok
Maťko, rada ťa tu vidím, len jedna maličkosť, skúsť prísť v sobotu, lebo v nedeľu už tam asi nebude nikto
Hm..OKI teda. Mám síce školu a ešte nejaké vybavovačky..ale skúsim sa na chvíľku zastaviť
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať