Zavrieť

Porady

Zmenil mi heslá/ prístupy

Zdravím všetkých, potrebovala by som pomoc alebo radu...
Pred vyše rokom som si zriadila za pomoci priateľa emailový účet na gmail.com. Ako založnú e-mailova adresa bola zadaná e-mailová adresa môjho priateľa, teda ak by som mala problém s prihlásením na jeho e-mail by prišiel notifikačný email. ( Inak o tom som nevedala ).
Využívala som gmail dlhú dobu bez problémov, zaregistrovala som sa na facebooku, zriadila si skype konto, všetko odvolávajúc sa na moju e-mailovú adresu na gmaily. Po nezhodách s priateľom, mi priateľ zmenil heslo na gmail, FB aj skype. Nikde sa nemôžem prihlásiť nakoľko mi všetky heslá prestavil a pravdepodobne mi aj veselo číta e-maily, browsuje po FB apd.
Čo môžem robiť?? Ako sa brániť?? Viem, že si môžem založiť nové účty. Ale skôr mi ide o to, k čomu má v súčasnosti bývalý priateľ prístup.
Vie mi niekto pomôcť?? Poradiť ??

Ďakujem vopred.
Usporiadat
kvalitar kvalitar

kvalitar je offline (nepripojený) kvalitar

a nemas nahodou nejakeho kamarata resp. silnejsich chlapcov ktory ho chytia pod krk a vytrasu z neho tie hesla? Lebo mna by toto riadne vytocilo.
0 0
Fero11 Fero11

Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

misoft Pozri príspevok

By si sa čudoval, ale zaoberajú sa. Načo by tam potom mali pomoc, keď zabudneš heslo? Robí to síce stroj, ale ROBÍ!
Obavam sa, ze sa tymto nezaoberaju !!!
Nikdy som to neskumal (nikdy som heslo nezabudol) ale na 99,99999999999999999999% (osobne si myslim, ze na 100%) heslo na iny mail ako si uviedol pri registracii nedostanes. Keby to tak fungovalo, tak gmail moze kludne zrusit mailove servery.
0 0
Xanti Xanti

Xanti je offline (nepripojený) Xanti

misoft Pozri príspevok
Pokiaľ si dobre spomínam, Irenga, bolo spomínané, že ex-priateľov e-mail bol určený ako druhý, alternatívny. T.z. že prvý je Tvoj .
Misoft, skade si prišiel na to čo píšeš? Zo zadania jednoznačne vyplýva, že tým záložným mailom ( v prípade zabudnutia hesla na gmail zadávatelky ) bola mailová adresa jej priateľa. On po hádke pomenil cez ZABUDLI STE HESLO, všetky heslá zadávateľky u skype, facebooku aj na jej gmaily. Ona sa nevie k tomu dostať.

Alebo ináč ak by napísala cez ZABUDLI STE HESLO, tak notifikačný mail s novým heslom dočasným by prišiel na priateľov mail, takže by jej to vôbec nepomohlo čo si jej radil.

Irenqa Pozri príspevok
Pred vyše rokom som si zriadila za pomoci priateľa emailový účet na gmail.com. Ako založnú e-mailova adresa bola zadaná e-mailová adresa môjho priateľa, teda ak by som mala problém s prihlásením na jeho e-mail by prišiel notifikačný email. ( Inak o tom som nevedala ).
Využívala som gmail dlhú dobu bez problémov, zaregistrovala som sa na facebooku, zriadila si skype konto, všetko odvolávajúc sa na moju e-mailovú adresu na gmaily. Po nezhodách s priateľom, mi priateľ zmenil heslo na gmail, FB aj skype. Nikde sa nemôžem prihlásiť nakoľko mi všetky heslá prestavil a pravdepodobne mi aj veselo číta e-maily, browsuje po FB apd.
Inej pomoci niet, len vymlátiť alebo založiť nové kontá u daných spoločností. Priateľov upozorniť na to, kto využíva Tvoj pôvodný mail, skype aby neboli prekvapený a aby Ti nenarobil z priateľov nepriateľov svojím konaním.
0 0
Charon Charon

Charon je offline (nepripojený) Charon

Tsubasa wa yume soshite sore e ... ...viac
Ako tak čítam príspevky nevidím iné riešenie ako
1) Spoľahnúť sa na dobrú vôľu admina a dôkazové bremeno je na Tvojej strane - dokázať, že schránka patrí Tebe ...

2) Riešiť to políciou. Ale to už záleží na Tebe, ako Ti na schránke záleží. Ukradnutie identity a porušenie súkromia.

Myslím si, že by postačil list, kde odoiselateľ si Ty, adresát Polícia v mieste Tvojho bydliska, vec: Trestné oznámenie, popis čo sa stalo, Tvoj podpis a v kópii na Tvojho priateľa ... (Samozrejme, že na políciu to neposielať, aspoň nie v prvom momente). Predpokadám, že nebude tak hlúpy a nebude ho ignorovať. Trestné podanie môžeš kedykoľvek odvolať. Predpokladám, že aby sa tomu vyhol, umožní Ti prístup do Tvojich schránok.

Problém je, že každý z nás by si mohol vziať identitu kohokoľvek a tvrdiť adminovi, že práve on je vlastník. S políciou je to jednoduchšie. Polícii vieš dokázať, napr. na základe svedectva Tvojich priateľov, že je to Tvoja schránka, ICQ ... lebo si s Tebou písali, komunikovali...
0 0
Irenqa Irenqa

Irenqa je offline (nepripojený) Irenqa

Ahojte, vsetkym dakujem za pomoc a rady. Irenqa
0 0
Chobot Chobot

Chobot je teraz online Chobot

Irenqa Pozri príspevok
Ahojte, vsetkym dakujem za pomoc a rady. Irenqa
A pre budúcnosť by bolo dobré aj napísať, ako si pochodila. čo ak sa nikomu stane to isté...
0 0
arimi arimi

arimi je offline (nepripojený) arimi

ja mám presne opačný problém...ja som totiž tá, čo sa dostala do manželovej schránky a čítala jeho maily. ja som tiež zakladala jeho schránku, lebo on to nevedel. no a teraz mám problém, lebo ma začal udávat pre každú hlúpost a za urážky a tak...no a to najhlavnejšie udanie ma asi len čaká...za šmírovanie v jeho mailoch...ale možem ja za to, že je tak blbý a písal si s ženskými v našom spoločnom maili a nezmenil si heslo? no a ked si ho konečne zmenil, tak zase sa prihlásil tak neštastne, že mu heslo zostalo uložené a ja mám k nemu prístup kedykolvek sa mi zachce :-)))no ale už som sa dosmiala, lebo on s frajerkou to zrejme myslia vážne, lebo som prišla na ich spoločné podvody a strašne ich to vydráždilo a zrejme to dali aj na prokuratúru...ja som mu totiž povedala, že sú napichnutí a že sa sledujú aj ich maily, ale aj mobily...no dost som to pokašlala, ale myslela som, že ako manžel mi má ešte čo povedat a nemal by mat predo mnou žiadne tajnosti....
čo ma čaká za toto?
či sa mi oplatí ešte zajtra ráno vobec vstávat....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať