Zavrieť

Porady

slovencina vo wordpress

Ahoj...chcem na svojich strankach spojazdnit wordpress...stiahol som si slovensku verziu, ale pri instalacii to na mna stale rozprava po anglicky...kde moze byt problem?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    slavonix Pozri príspevok
    Ahoj...chcem na svojich strankach spojazdnit wordpress...stiahol som si slovensku verziu, ale pri instalacii to na mna stale rozprava po anglicky...kde moze byt problem?
    Neviem, kde si urobil chybu, ale odinštaluj to a odtiaľto:

    http://www.wp.sk/na-stiahnutie/

    si stiahni ešte raz slovenskú verziu. Mohlo sa stať, že niekto miesto slovenskej verzie omylom dal na stiahnutie (alebo link na) anglickú verziu.

    Alebo si pozri tvoju verziu WP a stiahni si správnu slovenčinu to tvojej verzie na tej istej stránke.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    slavonix Pozri príspevok
    Ahoj...chcem na svojich strankach spojazdnit wordpress...stiahol som si slovensku verziu, ale pri instalacii to na mna stale rozprava po anglicky...kde moze byt problem?
    Ja si uz celkom dobre na to nepamatam, ale ked pozeram do tych suborov, tak je tam len subor wordpress-281-SK.zip\wordpress-281-SK\wp-content\languages\sk.mo to znamena, ze by to malo na teba hovorit slovensky, pripadne pri instalacii je moznost na vyber sk, alebo eng

    slavonix je offline (nepripojený) slavonix

    slavonix
    jo...uz mi to funguje...musel som prepisat riadok language v subore wp-config...teraz ma vsak trapi ine...ked si tuknem na rubriku zobrazi mi riadok v anglictine - Archive for the ‘poézia’ Category...dalo by sa aj toto niekde nastavit aby to bolo slovensky...pripadne nebolo...

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    slavonix Pozri príspevok
    jo...uz mi to funguje...musel som prepisat riadok language v subore wp-config...teraz ma vsak trapi ine...ked si tuknem na rubriku zobrazi mi riadok v anglictine - Archive for the ‘poézia’ Category...dalo by sa aj toto niekde nastavit aby to bolo slovensky...pripadne nebolo...
    Nieze by som ta chcel z tohto fora vyhanat, ale ela veci sa dozvies na tomto fore http://www.techforum.sk/forumdisplay.php?f=2
    Kabaka123 22.05.15 12:20 odstránil(a) z Porady

    slovencina vo wordpress

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.