Zavrieť

Porady

prerušené konanie vkladu

dobry deň obraciam sa na Vás s otazkou ako sformulovat opravu vkladu do katastra ako i samotnej zmluvyv počte 3. vytknutých chýb
1, navrh na vklad neobsahoval obe nehnutelnosti ktoré su predmetom zmluvy na návrhu je nutná oprava o doplnenie udajov parcely (ako to sformulovat ) ?
2, Pri pisani parcely v návrhu som urobil preklep ???
3, v zmluve som urobil chybu pri vynechani parcelneho cisla pozemku a taktiez som vynechal datumi narodenia uviedol som len rodne cisla .

Správa ziada odstranenie nedostatkov a potom prichadza vysvetlenie oprav a doplnkov zmluv a opravy návrhu na vklad dodatkom , alebo doložkou
Ako sformulovat doložku ??

Po telefonickom hovore s pani Judr. mi bolo vysvevtlene ze ona mi nie je povinna vysvetlovat nic .

dakujem predom
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    naozaj nie je povinna nic vysvetlovat. potrebujes napisat zmluvu znovu. robi sa to myslim tak ze napises dodatok k zmluve (to co ti vytkli) a potom znovu celu zmluvu v zneni dodatkov. a to im posles ako dodpoved na zamietnutie co ti poslali.
    ale lepsie je ist za pravnikom.

    antyo je offline (nepripojený) antyo

    antyo
    novy navrh novy vklad novy poplatok dakujem tomu sa chcem vyhnut ... asi predsa skočim za nejakym Judr.

    chandler je offline (nepripojený) chandler

    chandler
    poplatok neplatis nanovo. napises list ze posielas opravene veci a posles aj navrh, aj dodatky aj uplne znenie zmluvy. samozrejme nechat to na profesionala je najjednoduchsie

    antyo je offline (nepripojený) antyo

    antyo
    no ved hej v podstate ak som pochopil upresnim dodatkom č.1 k zmluvu uzavretej zo dna medzi .... a opravene casti zmluvy v sulade s rozhodnutim správy katastra pod spisovou znackou .... k návrhu tiež pripojim dodatok s oprvenou častou navrhu vkladu ...

    je tak ?

    k.i.n.o. je offline (nepripojený) k.i.n.o.

    k.i.n.o.
    V oznámení o prerušení konania ti uvádzajú dva spôsoby - doložkou alebo dodatkom. Doložkou sa rozumie to, že všetci účastníci zmluvy a návrhu sa dostavíte na príslušnú správu katastra aj s preukazmi totožnosti a opravy vykonáte priamo v listinách (priamo v zmluvách a návrhoch doplníte chýbajúce údaje a podpíšete tieto opravy). Toto je najjednoduchšie riešenie, ak vám to pracovníčka SK umožní (a priamo na mieste aj poradí, ako to správne dopísať), tak máte vybavené. Zistite si telefonicky, či to bude možné, dohodnite si termín a "napochodujte" tam.

    antyo je offline (nepripojený) antyo

    antyo
    diky pekne skusim ta zavolat i ked pri NE-ochote pani mgr. neviem neviem ale ďakujem
    Naposledy upravil antyo : 11.09.09 at 15:47

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.