Zavrieť

Porady

Kde kúpiť notebook v Rakusku?

Ahojte,
prosim vas nepoznate niekto dobru predajňu HP notebookov vo Viedni, Rakusku, pripadne seriozny nemecky al. rakusky internetovy obchod ? Ja som si našla ( kde maju ten môj), ale nejak viazne komunikacia (teda žiadna). Už som zufala. Za prípadné odpovede vďaka.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    xima Pozri príspevok
    Ahojte,
    prosim vas nepoznate niekto dobru predajňu HP notebookov vo Viedni, Rakusku, pripadne seriozny nemecky al. rakusky internetovy obchod ? Ja som si našla ( kde maju ten môj), ale nejak viazne komunikacia (teda žiadna). Už som zufala. Za prípadné odpovede vďaka.
    A prečo chceš kúpiť práve v DE alebo v AT? Ak ho kúpiš tam s predinštalovaným OS, tak ten bude v nemčine. Chceš nemecký Windows?

    Však pozri aj u nás, napr. títo:

    http://www.notebookshop.sk/

    majú obrovský výber notebookov, už som cez nich kupoval.

    xima je offline (nepripojený) xima

    xima
    Vieš, ja som hľadala notebook, ktory by som využila aj miesto TV, na pozeranie filmov, fotky, ... ale i na prácu, pričom potrebujem i kvalitny monitor lebo mam problem s očami no a ešte kvalitny cely, lebo keď s ním budem niečo potrebovať ( bohužiaľ momentálne pri mojich hviezdnych vedomostiach - ale už sa snažím a čítam o PC čo sa dá a hľadám aj "učiteľa" ), musím niekoho volať ( a ešte ani nikoho nepoznám) a teda aj platiť. Takže metódou porovnávania som našla a zamilovala sa do HP Pavilion 20,1'' , ktorý už budem mať naveky !!!!!! A je len v nemec. internet. obchodoch a celkovo tam stoja menej. Na tu nemčinu som sa už "jedného" pýtala a povedal, že to neni problem dať potom do ineho jazyka . ?? Inak - dik.

    Rozalka je offline (nepripojený) Rozalka

    Spoluvlastníčka "Prvého nitrianskeho medveďária" ...viac Rozalka
    ... k tomu "celkovo tam stoja menej" .... si pripočítaj
    prípadné prepravné náklady a nedajbože náklady pri reklamácii ...

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    xima Pozri príspevok
    Vieš, ja som hľadala notebook, ktory by som využila aj miesto TV, na pozeranie filmov, fotky, ... ale i na prácu, pričom potrebujem i kvalitny monitor lebo mam problem s očami no a ešte kvalitny cely, lebo keď s ním budem niečo potrebovať ( bohužiaľ momentálne pri mojich hviezdnych vedomostiach - ale už sa snažím a čítam o PC čo sa dá a hľadám aj "učiteľa" ), musím niekoho volať ( a ešte ani nikoho nepoznám) a teda aj platiť. Takže metódou porovnávania som našla a zamilovala sa do HP Pavilion 20,1'' , ktorý už budem mať naveky !!!!!! A je len v nemec. internet. obchodoch a celkovo tam stoja menej. Na tu nemčinu som sa už "jedného" pýtala a povedal, že to neni problem dať potom do ineho jazyka . ?? Inak - dik.
    Aj v našich internetových obchodoch ho dostať:

    http://www.predajpc.com/notebook/pro...20Blu-ray.html

    A všimla si si, koľko ten NB váži? 7,05 kg, čo je váha malého desktopu, takže prenášať to budeš môcť len autom, v kabelke to bude problém.

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    Nooo 40 litrov za notebook a este k tomu 8 kg
    Pises, ze ho chces vyuzit aj ako TV. Tym myslis fakt TV (TV vysielanie) alebo len filmy z DVD, blue ray, divx atd ......
    V tomto pripade ak mas problem z ocami a chces pozerat filmy hocikde mimo domu, potrebujes fakt velky display, alebo pozerat filmy z blizka.
    Ak budes NB vyuzivat hlavne doma odporucam mensi NB + externy monitor, alebo LCD TV nejaku 26" alebo uhlopriecku si uz vyberies

    mpca je offline (nepripojený) mpca

    bla bla.. koho to zaujíma? mpca
    hmm,, vydrz baterky toho Pavilion-u je kolko 1,5 hodiny? za tu cenu sa da kupit slusny desktop s monitorom a ktomu aj nejaky netbook

    najag je offline (nepripojený) najag

    najag
    To uz je mozne kupit priamo z cinskeho internetoveho shopu, ved HP vyraba aj, alebo iba Cina.

    Kde kúpiť notebook v Rakusku?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.