Zavrieť

Porady

Prasknuté strešné okno

Ahojte
Mám takyto problém.
V dome mám strešné okná Velux, pred nami tu bývala rodina asi s malymi detmi a oni dali na okno takú nálepku predtym som to nikdy nevidela je to normálne sklenený motýľ. Lenže presne pod ním okno prasklo. Môže to byť tou nálepkou tlakom alebo teplotnou zmenou ? Tú nalepku dali inteligentne zvonka.
Dá sa to opraviť alebo treba meniť celé okno ?
Neviete či taká výmena spadá do poistky domu ?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    220870 je offline (nepripojený) 220870

    Remeselník,stavbár. 220870
    Skôr si myslím ,že tam tú nálepku dali preto že bolo prasknuté okno.Opraviť sa to nedá .Len vymeniť za nové.To sklo vydrží neuveriteľne veľa.Mám odskúšané.

    silviaz je offline (nepripojený) silviaz

    silviaz
    aha no to ma nenapadlo, lebo tam nic nebolo vidiet ziadnu puklinu ani nic take a teraz sa taha taka prasklina ako vlas cez pol okna.
    No tak teda idem zhanat niekoho na vymenu.
    dakujem

    lipii je offline (nepripojený) lipii

    lipii
    Zaujímalo by ma ako ste ten problém s prasknutým strešným oknom vyriešili.Mám rovnaký problém a na stránke som našiel, že vy ste takýto problém už riešili.....mohli by ste mi poradiť čo s tým na moj emai: lipii@zoznam.sk Ďakujem

    Prasknuté strešné okno

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.