Zavrieť

Porady

Na nákup do Poľska

Ahojte, neviete prosím vás, kde sa oplatí ísť na nákup do Poľska na detské veci? Myslím od oblečenia až po napr. kočík... Som z Považskej, ak máte nejaké skúsenosti, poraďte.. ďakujem..
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zuzi8 je offline (nepripojený) zuzi8

    zuzi8
    Ja som tiež z PB. Kočík sme kupovali v Nowom Targu a bugynu v Jablonke. V N.Targu sú trhy v sobotu, v Jablonke myslím že aj v stredu. Detské veci sa už veľmi neoplatia, ceny sú takmer rovnaké ako u nás. Inak mám detské veci tak do jedného roka, ktoré sa hodia pre chlapca aj dievča, ak by si mala záujem.

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    my sme už boli v Tešíne, ale nevidela som tam žiadny obchod taký konkrétne pre deti.. potrebujeme ohrádku a iné vecičky... ale v tom Tešíne sa práveže oplatilo, hlavne plienky..

    annadam je offline (nepripojený) annadam

    annadam
    Môj manžel chodí iba v oblekoch, takže Poľsko je spása. Nie je to vlnený oblek, ale perfektne vypracovaný, zobrali sme dvoje nohavice, lebo tie sa nosia viac, vesta a sako za 2200 Sk pred 3 rokmi. Nosí ho stále, fazón drží a sako, čo som kupovala samostatne som dokonca vyprala v automatickej pračke, prežehlila fazónku a nič sa mu nestalo. Ja na Poliakov nedám dopustiť. Chodievame do Jablonky.

    zuzi8 je offline (nepripojený) zuzi8

    zuzi8
    My sme tiež kupovali oblek v Poľsku a je v pohode. Tento rok pôjdeme asi na kabáty.
    Ewita skús ten Targ, na tom trhu kúpiš všetko. Tešín je oproti tomu malý. Inak viem, že chodia kupovať aj do klasických obchodov v Poľsku a tiež je to lacnejšie. Alebo si skús obzrieť kočík tu (aj tak sa dováža z Poľska) a potom ho objednať cez internet priamo cez poľskéh predajcu. Vraj je to tiež výhodné a nie je problém ani z dopravou.

    nika224 je offline (nepripojený) nika224

    nika224
    Ewita, osobne som tiež hlboký kočík kupovala v Poľskuv,vlastne to bola klasická 3-kombinácia. Kočíky sú tam oveľa lacnejšie ako tu u nás. Ten kočík som využila pri oboch deťoch a poviem, že naozaj sa mi na ňom nič konkrétne nepokazilo. Keď som kupovala bugynu - tú sme kúpili tu u nás, keďže bola za celkom dobrú sumu - dokonca porovnateľne stáli tieto kočíky aj v Poľsku. No priznám sa, že nakoniec som bola rada, že som ho kúpila tu, pretože sa nám 2x vyskytla tá istá chyba, ktorú sme potrebovali reklamovať - no a to by sa mi už teda kvôli tomu nechcelo cestovať hore-dole do Poľska a späť. Takže treba zvážiť aj toto - nie vždy je všetko len o cene za samotný tovar.
    Čo sa týka oblečenia pre detičky - poviem úprimne nevyplatí sa tam ísť veľmi kvôli cenám, skôr kvôli výberu. Pretože ak chceš kúpiť naozaj kvalitnejšiu vec, tak to aj tam stojí približne to, čo u nás...
    Samozrejme, na spoločenské oblečenie (obleky, kostými), prípadne zimné kabáty, či kožené topánky, ani ja nedám dopustiť - sú tam za oveľa výhodnejšie ceny a rovnako kvalitné ako u nás.

    ewita888 je offline (nepripojený) ewita888

    ewita888
    ste zlatí za tie obsiahle rady.. ja viem, chodíme tam tiež tak raz za rok, myslím na trhy, oveľa lepšie je to v Targu, len je to dalej od nás, tak chodíme to Tešína... tam trhy za moc nestoja, ale zase v takom Tescu alebo Carfure sa tam dá veľmi lacno nakúpiť hlavne všetka kozmetika a pre detičky napr. pampersy, tam vyšli od nás asi o stopade menej na balíku.. len som počula, že sú tam aj normálne obchody pre deti, kde kúpite úplne všetko.. oblečenie je tam naozaj rovnako drahé, ale od hračiek až po kočíky je to tam fakt lacné.. takže tak...

    pivko je offline (nepripojený) pivko

    Farang pivko
    ewita888 Pozri príspevok
    ste zlatí za tie obsiahle rady.. ja viem, chodíme tam tiež tak raz za rok, myslím na trhy, oveľa lepšie je to v Targu, len je to dalej od nás, tak chodíme to Tešína... tam trhy za moc nestoja, ale zase v takom Tescu alebo Carfure sa tam dá veľmi lacno nakúpiť hlavne všetka kozmetika a pre detičky napr. pampersy, tam vyšli od nás asi o stopade menej na balíku.. len som počula, že sú tam aj normálne obchody pre deti, kde kúpite úplne všetko.. oblečenie je tam naozaj rovnako drahé, ale od hračiek až po kočíky je to tam fakt lacné.. takže tak...
    V Targu maš obchod :http://www.maluszeknowytarg.pl/
    od trhu smerom do centra /RYNEK/ ja som tam kúpil Casual Play o 40% lacnejšie ako u nás a na Rynku máš obchod:http://www.bobasjunior.pl/
    ten istý je aj smerom k nákupnému centru ALMA /prvý semafór od trhu v ľavo a po 100m na ľavej strane/

    janka999 je offline (nepripojený) janka999

    janka999
    ahojte,prosim Vas oplatia sa este v Polsku kupit zimne kabaty ? chceli by sme ist s maminou! Ak niekto vie,kde by som v Targu zohnala detske choditka a pod.detske hracky?

    Zdeni je offline (nepripojený) Zdeni

    Zdeni
    A čo kožuchy a kožušiny. Počula som že sa tam oplatia bundy - líšky atď. Je to pravda? Máte niekto skúsenosť?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.