Zavrieť

Porady

Vystúpenia - Úcta k starším, Mikuláš, Deň matiek

Dobrý večer, zaujímalo by ma, ako máte platené vystúpenia (náhradné voľno, odmeny ..........), na ktoré musíte prísť aj keď sa konajú v nedeľu. A na čo vlastne máme nárok. Ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    gerda je offline (nepripojený) gerda

    gerda
    U nás je to len za ďakujem , málo si za to kúpime, ale čo už,tešíme sa, že máme robotu a niektorí rodičia si nás možno vážia?!
    Povedala by som, že za to si nekúpite nič. Ako by to malo byť platené?
    My dostávame za to náhradné voľno, ale prepočítavajú každú minútu, čo ma veľmi mrzí, pretože neberú do úvahy vôbec prácu, ktorá je za tým vystúpením. O rodičoch radšej pomlčím ............... Všetci to berú ako keby to bola naša povinnosť a mňa to už prestáva baviť, pretože v konečnom dôsledku je MŠ to najhoršie, čo v dedine majú. Načo sa máme teda snažiť?!

    jaros5 je offline (nepripojený) jaros5

    jaros5
    daniela.ka Pozri príspevok
    Dobrý večer, zaujímalo by ma, ako máte platené vystúpenia (náhradné voľno, odmeny ..........), na ktoré musíte prísť aj keď sa konajú v nedeľu. A na čo vlastne máme nárok. Ďakujem.
    Väčšina riaditeľov rieši prácu nadčas (cez soboty, nedele, sviatky) náhradným voľnom a odmenou resp. osobným príplatkom (samozrejme za predpokladu, že je dostatok peňazí);

    avonka1 je offline (nepripojený) avonka1

    avonka1
    U nás je to v rámci "nepriamej činnosti". Čiže zdarma, ani minúta nadčasu. A máme tých vystúpení neúrekom.

    Vystúpenia - Úcta k starším, Mikuláš, Deň matiek

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.