Zavrieť

Porady

Cinsky velkoobchod v BA

Dobrý deň,
rozbieham internetový obchod s gothic/fetish módou a doplnkami.
Rada by som sa poradila, aké sú vaše skúsenosti s čínskymi veľkoobchodmi, pretože určitý druh tovaru sa dá zohnať jedine tam.

Ideálne riešenie je, veľkoobchod v blízkosti BA, ktorý by vedel predať tovar i v menšom množstve (napr. 10-20 párov pančúch)

Ako možnosť vidím i portál alibaba, avšak pokiaľ bude nutné tovar precliť + prirátam náklady na transport, pod 1000 ks by bol takýto obchod zjavne stratový.

Pokiaľ máte osobné skúsenosti, alebo iba nejaké tipy, prosím o radu.

Vopred ďakujem.

Kika
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    lejdyk je offline (nepripojený) lejdyk

    lejdyk
    ahojky ja podnikam 5 rokov a chodim nakupovat na staru vajnorsku v bratislave .mam dobre skusenosti nakolko je tovar za vyhodné ceny a nerobia problem s reklamaciami a svojich zakaznikov si vazia.dokonca mam aj hracky a tie potrebuju certifikat .su sklady ktore ho maju a aj napr.zn burdatoys,alebo aj hracky v draciku su vyrobene iba v cine.mas k dispozicii 88 velkoskladov a minimalny nakup je v hodnote 1000sk.vela stastia
    Babuliak mozem sa informovat najdem niekde konkretny zoznam tych 88 velkoskladov? zhanam vlasy a vlasovu kozmetiku co sa tyka predlzovania vlasov viete mi poradit?
    ahoj, je na nakup v Ba na vajnorskej potrebna zivnost alebo niekto preda aj tak?
    nievies otvaracie hodiny, a ci je otvorene aj v sobotu?

    dakujem za odpoved

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    katika.sz Pozri príspevok
    ahoj, je na nakup v Ba na vajnorskej potrebna zivnost alebo niekto preda aj tak?
    nievies otvaracie hodiny, a ci je otvorene aj v sobotu?

    dakujem za odpoved
    rada ak nemas zivnost: vojdi dnu a tvar sa ako by si ju mala, obzeraj si normalne tovar a nakup aspon za 40-50 evro, ja tam chodim nejaky ten rocik a nikdy nebol problen ani na zaciatku, ,no mam zivnost,chodim tam hlavne cez weekend, vtedy je tam klud, ak chces blok, povedz ze chces blok inac to mas bez

    Mato133 je offline (nepripojený) Mato133

    Mato133
    Ahoj, cez alibabu by som neriesil tovar presne z tych dovodov co si sama spominala jednak musis objednat toho vela minimalne objednavky niekde v stovkach inde v tisicoch kusov a celkovo myslim ze sa to neoplati pokial nemas zauje o velke mnozstvo dalej je clo, transport a samozrejem reklamacie posielat nieco do Ciny...nie vsetky obchody na alibabe su obchody ako sa prezentuju dokonca som sa stretol stym ze obchod existoval len na papieroch takze :-/....stara vajnorska je dobra volba je tam vela skladov takze sa da vybrat su otvorene aj cez vikend presne od do neviem to zalezi od skladu niektore su do obeda ine zase poobede atd. zivnost je potrebena kazdopadne pokial chces mat eshop a nieco predavat inac je to nacierno...pri nakupe tovaru nepotrebujse ziv.list pokial chces doklad o kupe je dobre vediet ICO, DIC ale pokial ho nechces tak no da sa dohodnut samozrejme cinana nezaujima co nakupujes ale kolko takze min nakup sa pohybuje okolo 80-100 eur tiez zalezi od obchodu....reklamcie v pohode a mas to urcite jednoduchsie ako nieco riesit so zahranicnym dodavatelom to odporucam na neskor ked bude obchod mat nejaky ten obrat ;-)
    dakujem, ze si mi tak rychlo odpovedala
    ja sa zajtra chystam prvy krat na nakupy , no neviem sa rozhodnut medzi vajnorskou a budapestou.
    som z vychodu a neviem ci nepridem domov naprazdno .
    nebudu odo mna pytat ico , dico alebo nieco podobne?
    dakujem za odpoved

    allgreen je offline (nepripojený) allgreen

    Ľudom j**e, nielen tu ale na celom svete ...viac allgreen
    je to dosť možné že budú ale rovnako pravdepodobné že nebudú.
    je tam viac obchodov, snaď nie v každom.
    chodia tam aj ne-obchodnici pred vianocami nakupit celej rodine darceky,
    vravim ked budes mat plný kosík už ti nablokuje len pre to aby to všetko nemusel vracat naspat

    Zewa je offline (nepripojený) Zewa

    Zewa
    na starej vajnorskej je Golden City a kopec dalsich cinskych velko a malo obchodov...staci prist s prazdnym autom, plnou penazenkou a siatre sa mozu plnit ...
    su tam dokonca lacnejsie serepticky ako z e-bay - ''sperky'', kuchynske veci atd.. trba zazit tu kvalitu

    Cinsky velkoobchod v BA

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.