Zavrieť

Porady

obchodny register - zmena

Ahojte,

idem robit zmenu v zapise, mam uz vsetko nachystane len som si nie isty jednou vecou - neviem ci ten formular na zmenu s overenym podpisom musi byt aj zviazany ale nie lebo na matrike si mozete dat iba overit podpis alebo dat aj zviazat ten dokument s overenym podpisom.

dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    milan.kacer Pozri príspevok
    Ahojte,

    idem robit zmenu v zapise, mam uz vsetko nachystane len som si nie isty jednou vecou - neviem ci ten formular na zmenu s overenym podpisom musi byt aj zviazany ale nie lebo na matrike si mozete dat iba overit podpis alebo dat aj zviazat ten dokument s overenym podpisom.

    dakujem.
    Stačí overiť podpis na matrike, nie je potrebné dokument zväzovať.

    milan.kacer je offline (nepripojený) milan.kacer

    milan.kacer
    dakujem.

    este jedna otazka - jeden konatel nam zmenil trvale bydlisko - tuto zmenu mam podchytenu v rozhodnuti jedineho spolocnika o zmenach a tiez prikladam fotokopie obcianskych preukazov konatelov - na matrike mi povedali, ze kopiu obcianskeho mi neoveria - bude to takto neoverene postacujuce ?

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    milan.kacer Pozri príspevok
    dakujem.

    este jedna otazka - jeden konatel nam zmenil trvale bydlisko - tuto zmenu mam podchytenu v rozhodnuti jedineho spolocnika o zmenach a tiez prikladam fotokopie obcianskych preukazov konatelov - na matrike mi povedali, ze kopiu obcianskeho mi neoveria - bude to takto neoverene postacujuce ?
    nebude. bežne overujem povolenia na pobyt cudzincov, čo je vlastne kartička nahrádzajúca OP a nemám s tým problém.....

    milan.kacer je offline (nepripojený) milan.kacer

    milan.kacer
    tak potom nerozumiem preco mi to na matrike nechceli overit...

    sledoval som tu nejako vlakno a viedla sa tu o overovani kopie OP polemika...boli rozne skusenosti - niekomu to nechcel overit ani notar...tak neviem co mam urobit.

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    milan.kacer Pozri príspevok
    tak potom nerozumiem preco mi to na matrike nechceli overit...

    sledoval som tu nejako vlakno a viedla sa tu o overovani kopie OP polemika...boli rozne skusenosti - niekomu to nechcel overit ani notar...tak neviem co mam urobit.
    nešetriť na nesprávnom mieste a zájsť k notárovi

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    milan.kacer Pozri príspevok
    tak potom nerozumiem preco mi to na matrike nechceli overit...

    sledoval som tu nejako vlakno a viedla sa tu o overovani kopie OP polemika...boli rozne skusenosti - niekomu to nechcel overit ani notar...tak neviem co mam urobit.
    Prečítaj si tento môj príspevok:

    http://www.porada.sk/1052498-post16.html

    mi_ke je offline (nepripojený) mi_ke

    mi_ke
    Na zmenu bydliska nepotrebujes ziadnu fotokopiu OP, staci Ti cestne prehlasenie o zmene bydliska, dokonca v BA staci ak na spolnomocnenie tretej osobe na podanie navrhu uvedies novu adresu a notar Ti na nom overi podpis...

    obchodny register - zmena

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.