Zavrieť

Porady

Predaj stavebného materiálu

Dobrý deň,
potreboval by som poradiť ako začať s predajom stavebného materiálu na Slovensku.
Materiál je dovezený (nie vyrobený) z EU. Potrebujem certifikáty, povolenia, skúšky?
Čo vlastne všetko k tomu potrebujem aby som s predajom konkrétneho materiálu mohol začať? Aké sú na to predpisy zákony?
Za akúkoľvek radu budem vďačný.
Jaroslav
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    belo72 je offline (nepripojený) belo72

    belo72
    Samozrejme stavebny mat. musi splnat normy aby niekomu dom nespadol na hlavu Potrebujes aby tovar mal certifikaty EU. Mal by ti to dat vyrobca tovaru. Ak ich nema mas smolu davat si tovar certifikovat na vlastne naklady dost pochybujem ze ma zmysel.

    jaroeis je offline (nepripojený) jaroeis

    jaroeis
    Certifikat EU mam, ale pre slovenský trh nič iné nepotrebujem? jednoducho doveziem a začnem predávať? Neviete niekto poradiť niake zákony legislatívu alebo jednoducho hocičo.
    Naposledy upravil jaroeis : 23.09.09 at 11:30

    jaroeis je offline (nepripojený) jaroeis

    jaroeis
    Naozaj sa nenájde nikto kto by poradil ako začať s predajom? Niekto kto už má nejakú tú skúsenosť?

    Predaj stavebného materiálu

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.