Zavrieť

Porady

nastavenie jazyka v microsoft outlook

Potreoboval by som poradiť, mám po česky microsoft outlook, a ke´d píšem správu tak mi opravuje slová slovensky napísane na české znenie, napr.: slov "ako" po dopísaní zmení na "jako". Aj keď som nastavil slovník na slovenčinu tak mi to stále prepisuje. Neviete kde ešte sa to dá nastaviť?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa bodov

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    skus v outlooku

    nastroje->moznosti->kontrola pravopisu->kontrola pravopisu a automaticke opravy->kontrola pravopisu a gramatiky->vlastne slovniky a vyber si len slovencinu.

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    ak tú kontrolu nepotrebuješ, môžeš ju zrušiť... alebo neprejaví sa zmena jazyka až po reštartovaní?

    marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

    marco2233
    skus este ak otvoris novu spravu pri nastaveni jazyka pravopisu nastavit slovencinu /stlac dat ako predvoleny/ pre istotu a odskrtnut moznost automaticky zistit jazyk

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    bobino38 Pozri príspevok
    ...to ako zistím?
    Myslím, či máš napr. MS Outlook 2003. Zistíš to v aplikácii pod Pomocník (alebo Nápověda) v položke "Čo je..." (alebo "O ...").

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    na stránkach MS som našla toto:

    "Zmena jazyka použitého pre kontrolu pravopisu
    Platí pre: Microsoft Office Outlook 2003


    Vlastnosť opísaná v tejto téme Pomocníka je dispozícii iba v prípade, ak sa v jazykových nastaveniach pre program Microsoft Office zapne podpora príslušného jazyka. Ak nie je nainštalovaný slovník pre tento jazyk, musíte ho pomocou nástrojov korektúry spoločnosti Microsoft nainštalovať.

    1. V hlavnom okne programu Microsoft Outlook v ponuke Nástroje kliknite na položku Možnosti a potom kliknite na kartu Pravopis.
    2. V zozname Jazyk vyberte požadovanú možnosť."


    Alebo možno treba zmeniť jazyk v MS Word.
    Naposledy upravil Blankake : 24.09.09 at 08:05

    bobino38 je offline (nepripojený) bobino38

    bobino38
    ...mám tu obmedzený net, nedostanem sa na stránky MS a tvoj obrázok mi nezobrazuje

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    bobino38 Pozri príspevok
    ...mám tu obmedzený net, nedostanem sa na stránky MS a tvoj obrázok mi nezobrazuje
    Som skopírovala ten text (namiesto obrázku)

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    bobino38 Pozri príspevok
    ...nepomohlo to
    ......tak si zruš kontrolu pravopisu, kým sa tu nenájde niekto, kto by Ti poradil

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Skús urobiť zmenu nastavenia jazyka v balíku MS Office.
    V ponuke Štart/Všetky programy/Nástroje balíka Microsoft Office a potom klikni na položku Nastavenie jazyka balíka Microsoft Office 2003.

    31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

    31Jankal
    A aký prekladač používaš? Možno tam máš stiahnutý nejaký prekladač kt. ti prekladá okamžite, ja mám google prekladač ale ten mi prekladá len zahraničné stránky.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.