Zavrieť

Porady

Komodity a Forex

Skusal niekto obchodovat na burze s futures kontraktami komodit ,menami a akciami? Chcel by som vediet ci na tom aj prosperoval a dokazal sa s tym zivit. Viem ze to chce vela studovat a viem ze vo svete je to celkom bezne a niekto aj zbohatol ale mna by zaujimalo ci aj na Slovensku sa o to ludia zaujimaju a hlavne ci prosperuju. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    misomiso je offline (nepripojený) misomiso

    misomiso
    NO ja neviem ako na Slovensku, ale poznam v Nemecku jendeho chlapika, ktory vyzenil rozpravkove dedicstvo. (Kazdy rok si kupoval novy model Mercedesa,mal vilu nad mestom s obrovskym bazenom a konmi, synovi kupil vrtulnik).

    Zanechal svoje povodne zamestnanie, a dal sa na obchodovanie s akciami. Postupne sa stahoval do mensieho a mensieho, nakoniec skoncil v dvojizbovom byte.

    belo72 je offline (nepripojený) belo72

    belo72
    Ja som niekedy "obchodoval" s akciami cez FIO a celkom dobre sa dalo zarobit. Potom som potreboval peniaze tak som vsetky akcie popredal stale este so ziskom ale nie tak ako som si predstavoval. Asi 1 mesiace na to padli dvojicky a ja som sa tesil ako dobre som ich predal V dnesnej dobe obchodovat s akciami sa mi zda byt dost velke riziko. Neviem aky maju na to iny nazor a ja to uz az tak nesledujem ale problem vidim v americkej ekonomike , politike /aj ked Obama uz robi nejake zmeny / , dalsi problem je ze dolar je hlavna svet. mena a celkova nestabilita vo svete. Takze staci maly problem aby nieco vyplavalo na povrch v Amerike a opat stiahnu cely svet so sebou. Co to urobi s akciami pisat nemusim. Na druhej strane ak mas zvysne € kolísanie cien na trhoch mozes vyuzit na rychly zarobok ale to sa skor podoba na hazard nez na obchod

    mk44 je offline (nepripojený) mk44

    mk44
    misomiso Pozri príspevok
    NO ja neviem ako na Slovensku, ale poznam v Nemecku jendeho chlapika, ktory vyzenil rozpravkove dedicstvo. (Kazdy rok si kupoval novy model Mercedesa,mal vilu nad mestom s obrovskym bazenom a konmi, synovi kupil vrtulnik).

    Zanechal svoje povodne zamestnanie, a dal sa na obchodovanie s akciami. Postupne sa stahoval do mensieho a mensieho, nakoniec skoncil v dvojizbovom byte.
    tak to je ked niekomu peniaze spadnu do lona bez zasluh. Aj v pripade rôznych vyhier napr. loto atd. clovek za nejaky cas skonci tam kde bol alebo aj horsie

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.