Zavrieť

Porady

Skusenosti s hej.sk

Chcel by som si kupit v hej.sk rotoped a chcem aby mi ho dorucili prostrednictvom kuriera UPS. A chcel by som vediet ake mate s touto firmou a s tymto typom dorucenia skusenosti ? A tiez by som chcel vediet ci ten tovar musim zaplatit vopred alebo ci sa to da zaplatit tomu kurierovi a ci tych 4,95 euro ktorych je uvedenych pri doprave je konecnych ? ( ci tam nie je este nejaky doplatok navyse )
Velmi pekne vam dakujem za kazdu radu
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

arizona je offline (nepripojený) arizona

arizona
Objednávala som cez nich nedávno. Tovar prišiel v sľúbenom čase. Dala som si poslať na dobierku, cez kuriéra.
Takže kuriérovi som vyplatila cenu tovaru + poštovné. Nič viac.
Objednávam si často na dobierky cez kuriérov, nikdy sa mi nestalo, že by niekto navýšil cenu.

kath je offline (nepripojený) kath

kath
Cena za kuriera je konecna - nemal by byt ziaden dalsi doplatok (ak je hmotnost tovaru vyssia nez 50kg, bude ti zauctovana suma 9,93 - spedicna doprava bez obmedzenia hmotnosti).
Ci chces platit vopred bankovym prevodom alebo v hotovosti pri doruceni si mozes zvolit pred odoslanim objednavky.
Ta firma je spolahliva, ide o jeden z najvacsich internetovych obchodov na Slovensku. Akurát to dodanie moze trvat - v zavislosti od toho, ci maju tovar skladom alebo nie - ak nemaju, pocitaj s tym, ze sa to moze natiahnut. Ale o serioznost obchodu sa rozhodne obavat nemusis.

Vojtik je offline (nepripojený) Vojtik

Vojtik
Dakujem vam vsetkym za odpoved, teraz uz nemam nad cim uvazovat a hned si to idem objednat.

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
ja mam nieco od tial objednane, nemali to skladom a celkom dost to trva, aj my poslali datum predpokladaneho odoslania, a teraz ho zase o par dni posunuli.

kath je offline (nepripojený) kath

kath
Ano to sa stava spolupracuju s konkretnymi dodavatelmi ktori nemozu vzdy vsetko dodat a tak sa caka kym tovar dostanu...

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch Ibaka
Ja má cez nich kúrený LCD TV, cca pre 1,5 rokom. No problem. Dokonca kúpil som k TV aj držiak na stenu, rodina rozhodla že netreba, bez problémov som v lehote vrátil a s vrátením peňazí nebol problém

Halli je offline (nepripojený) Halli

Halli
Ibaka Pozri príspevok
Ja má cez nich kúrený LCD TV, cca pre 1,5 rokom. No problem. Dokonca kúpil som k TV aj držiak na stenu, rodina rozhodla že netreba, bez problémov som v lehote vrátil a s vrátením peňazí nebol problém

Ibaka čitam ako puk, že čo to máš za nový typ TV - kurený ?? už som sa zľaklaa, že som niečo zmeškala

Ibaka je offline (nepripojený) Ibaka

pán v najlepších rokoch Ibaka
Až teraz som si všimol chybu. Máme námet do "preklepov". Ale už mám nové okuliare, už sa to nestane.

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
no tak nakoniec, to poslali skor ako napisali ze poslu, trochu maju v tom chaos .. ale ak maju nieco skladom tak urcite na druhy den to je u zakaznika

camozzi je offline (nepripojený) camozzi

camozzi
padro Pozri príspevok
no tak nakoniec, to poslali skor ako napisali ze poslu, trochu maju v tom chaos .. ale ak maju nieco skladom tak urcite na druhy den to je u zakaznika
S tym chaosom aj suhlasim, ale v takom nadnesenom zmysle. Ja som cez nich kupoval telefon (pevnu linku) a prepatove ochrany. V bjednavke bol dohodnute UPS - dobierka. Kurier prisiel a odovzdal mi balik. Pytal som sa ho, ze ci nechce peniaze. On, ze nie, ze to nie je na dobierku. Bolo to obdobie pred Vianocami, tak mi s usmevom povedal, ze mam to brat ako vianocny darcek. Samozrejme, hned som volal so Eurocommu a vysvetlil situaciu. Po dohode som dobierkovu sumu uhradil prevodom na ucet.
Tak to len na odlahcenie k teme. Inak s Hej.sk nemam zle skusenosti a som ich spokojny zakaznik

padro je offline (nepripojený) padro

majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
v tom vianocnom obdobi je asi vsade chaos, mne tak minule vianace doniesol kurier cele PC z agemu, ze si to mam nechat ze to je zadarmo) po par dnoch sa mi z agemu ozvali.

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.