Zavrieť

Porady

Vytvorenie E-SHOPu

Ahojte, chcel by som sa opytat, s akymi nakladmi, podla vasich skusenosti mozem pocitat, ked si chcem dat vytvorit kvalitny eshop. Na zaciatok tak max.cca 15-20 poloziek, upgrade zhruba kazdych 6 mesiacov. Chcel by som aj platobne moduly. Jedna sa o odevy a doplnky. Tiez vytvorenie grafiky loga...

Dakujeem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    pepe1981 Pozri príspevok
    Ahojte, chcel by som sa opytat, s akymi nakladmi, podla vasich skusenosti mozem pocitat, ked si chcem dat vytvorit kvalitny eshop. Na zaciatok tak max.cca 15-20 poloziek, upgrade zhruba kazdych 6 mesiacov. Chcel by som aj platobne moduly. Jedna sa o odevy a doplnky. Tiez vytvorenie grafiky loga...

    Dakujeem
    Ten eshop vratane designu a loga da vyjde na cca 500-700€. (podla náročnosti)
    Maretingové a reklamné náklady ti neviem poradiť, pretože neviem akým spôsobom chceš riešiť rekl. kampaň.
    Ak chceš vlastný shop a viac info, vyšpecifikuj konkrétne o čo ide a napíš na mail, ktorého link mám v podpise.

    Ak ti stačí uniformný shop, tak využi niečo podobné, ako je v príspevku č. 2

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    http://www.okshop.eu/

    miko6 je offline (nepripojený) miko6

    Vytváram web stránky a eshopy pre tých, ktorí si nemôžu dovoliť platiť stovky eur za predražené komerčné riešenia. Ak máte záujem alebo otázky neváhajte ma kontaktovať. ...viac miko6
    Dobry den, mam skusenosti s tvorbou eshopov, som ochotny to spravit za nizsiu cenu ako 90% ponuk ktore najdete na trhu, kedze som student a kazde euro je mi momentalne dobre V pripade zaujmu ma kontaktujte na mail miko6(zavinac)centrum.sk

    pepe1981 je offline (nepripojený) pepe1981

    pepe1981
    Viete mi miekto prosim vas vysvetlit, na akom principe funguje pri eshope platobne moduly TatraPay/SporoPay alebo ine? Su tam nejake poplatky pre mna ako pre prevadzkovatela obchodu?

    Vopred dakujem pekne za odpovede....

    dilla je offline (nepripojený) dilla

    dilla
    Zdravím,
    zdá sa mi zbytočné robiť kvalitný eshop pokial bude v ponuke max.cca 15-20 položiek.
    To je naozaj strašne málo. V tom prípade by som skúsil aukčné siene. No aj tam malý predajcovia majú v ponuke cez 200 kusov tovaru (móda) na sklade.
    Samozrejme ak sa jedná napr. o luxusné kabelky tak je to iné.
    A čo sa týka firiem na tvorbu eshopu je to tažké.
    Niektoré vôbec nekontaktujú, zmluva u nich nič neznamená... atď.
    Ja skúšam štastie na firmu v CR

    pepe1981 je offline (nepripojený) pepe1981

    pepe1981
    Dakujem za reakciu, tych veci ta samozrejme bude co najviac. Su to specificke odevy, myslim ze som este na SR takyto druh nevidel. Este mam nejake stretnutia s dodavatelmi, takze urcite tam budeme xciet mat co najviac.
    Ale ohladne vytvorenia E-Shopu sa mi ozyva dost ludi,s celkom kvalitnou pracou...

    pepe1981 je offline (nepripojený) pepe1981

    pepe1981
    Mohli by ste mi napisat vas nazor na eshopy fungujuce pod open source redakcnymi systemami? ake to ma vyhody a nevyhody oproti inym formam?

    Dakujem vopred za odpoved, niesom doma v tejto teme, tak mi to velmi pomoze a dufam, ze aj inym....

    kath je offline (nepripojený) kath

    kath
    Pokial chces minimalizovat pociatocne naklady, open source je skvely napad, avsak len za predpokladu ze ovladas viac nez len zaklady prace s pocitacom a internetom (ale aj ked nie, vsetko sa da naucit). Instalacia je pomerne jednoducha, akurat zaberie cas kym to vsetko nastavis a podobne. Ja som sa rozhodla pre opensource, konkretne Prestashop - ten sa mi zda najlepsi spomedzi vsetkych co som vyskusala, o nieco jednoduchsi je CartStore no ten mi nevyhovoval.

    VYHODY - usetris stovky eur, nieco sa pri tom naucis a napr. mna osobne tesi uz len samotny fakt ze som to zvladla sama.
    NEVYHODY - firma ktora opensource shop vyvija samozrejme nenesie zodpovednost za pripadne straty ak sa nieco pokazi, co sa moze stat (chyby ma kazdy software - ci uz plateny alebo neplateny).

    Avsak viacere firmy ponukaju k svojmu opensource rieseniu aj moznost platenej podpory, mozes si dokupit ci dat naprogramovat specialne moduly alebo upravit shop podla svojich predstav, mozes si dokupit sablonu pre svoj obchod alebo dat spravit vlastny dizajn.
    Ja opensource pouzivam a odporucam, ale samozrejme kazdy ma ine potreby a poziadavky a kazdy nie je ochotny do toho vrazit tolko casu.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.