Zavrieť

Porady

krutenie hlavy...

ahojte...dnes ráno som si velmi buchla hlavu o drevenny trám...až som skoro odpadla...teraz sa mi velmi točí hlava...nevracala som...môže sa mi niečo stať?...len chcem vedieť či ma to prejde a či treba ísť k lekárovi...dakujem...
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Adriana1779 Pozri príspevok
    ahojte...dnes ráno som si velmi buchla hlavu o drevenny trám...až som skoro odpadla...teraz sa mi velmi točí hlava...nevracala som...môže sa mi niečo stať?...len chcem vedieť či ma to prejde a či treba ísť k lekárovi...dakujem...
    Ja osobne,keby mi to doobeda neprešlo,tak by som skočil na neurologiu- netreba zbytočne riskovať,ktovie či to nieje niečo vážnejšie...

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Ja osobne,keby mi to doobeda neprešlo,tak by som skočil na neurologiu- netreba zbytočne riskovať,ktovie či to nieje niečo vážnejšie...
    Súhlasím, netreba to podceniť, môže tam vzniknúť vnútorné krvácanie, menší otras mozgu... radšej to nepodceniť ako preceniť

    Syn raz dostal od triednej takú facku, že buchol hlavou o rám dverí. Hovoril, že potom cez obed sa mu trošku točila hlava a bolo mu na zvracanie, tak som s ním hneď bežala k lekárke. Dopadlo to našťastie (aj pre učiteľku) dobre.

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Blankake Pozri príspevok
    Súhlasím, netreba to podceniť, môže tam vzniknúť vnútorné krvácanie, menší otras mozgu... radšej to nepodceniť ako preceniť

    Syn raz dostal od triednej takú facku, že buchol hlavou o rám dverí. Hovoril, že potom cez obed sa mu trošku točila hlava a bolo mu na zvracanie, tak som s ním hneď bežala k lekárke. Dopadlo to našťastie (aj pre učiteľku) dobre.
    Vieš, máš pravdu-ja som všetko bral voľakedy na lahkú váhu ale raz sa mi stalo-kamarát,čo mal astmu dlhé roky bol na chate a v jeden večer si pekne opekali a všetko bolo ok a zrazu povedal, že si ide ľahnúť lebo sa mu zle dýcha ale o 2 hodiny sa to prudko zhoršilo a kamoš ho zobral do auta, leteli 180-tkou, v nemocnici boli o 10 minút,ale už bol v aute mrtvy,zadusil sa chudáčisko-a ešte doktor povedal, že mohli ste ho zachrániť-keby ste mu urobili dieru do krku,hmhm
    Odvtedy už tak všetko neberiem tak na ľahkú váhu...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Blankake Pozri príspevok
    Súhlasím, netreba to podceniť, môže tam vzniknúť vnútorné krvácanie, menší otras mozgu... radšej to nepodceniť ako preceniť

    Syn raz dostal od triednej takú facku, že buchol hlavou o rám dverí. Hovoril, že potom cez obed sa mu trošku točila hlava a bolo mu na zvracanie, tak som s ním hneď bežala k lekárke. Dopadlo to našťastie (aj pre učiteľku) dobre.
    Mne raz dala učiteľka facku a som jej ju vrátil a bol pokoj do konca školskej dochádzky...

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Vieš, máš pravdu-ja som všetko bral voľakedy na lahkú váhu ale raz sa mi stalo-kamarát,čo mal astmu dlhé roky bol na chate a v jeden večer si pekne opekali a všetko bolo ok a zrazu povedal, že si ide ľahnúť lebo sa mu zle dýcha ale o 2 hodiny sa to prudko zhoršilo a kamoš ho zobral do auta, leteli 180-tkou, v nemocnici boli o 10 minút,ale už bol v aute mrtvy,zadusil sa chudáčisko-a ešte doktor povedal, že mohli ste ho zachrániť-keby ste mu urobili dieru do krku,hmhm
    Odvtedy už tak všetko neberiem tak na ľahkú váhu...
    To neviem, či by mi napadlo urobiť mu tracheotómiu a hlavne, či by som mala odvahu...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Blankake Pozri príspevok
    To neviem, či by mi napadlo urobiť mu tracheotómiu a hlavne, či by som mala odvahu...
    Ja určite by som nemal tú odvahu...Je to riziko,náhodou by sa to nepodarilo a ešte by ťa obvinili,že si niekoho zabila...Asi by som to neurobil...

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    Stanislav 1975 Pozri príspevok
    Mne raz dala učiteľka facku a som jej ju vrátil a bol pokoj do konca školskej dochádzky...
    No môj syn bol vtedy štvrták, tak by asi odvahu nemal...nehovoriac o tom, že tá facka bola neprávom (syn sa volá rovnako ako ten, o ktorého sa jednalo)

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Blankake Pozri príspevok
    No môj syn bol vtedy štvrták, tak by asi odvahu nemal...nehovoriac o tom, že tá facka bola neprávom (syn sa volá rovnako ako ten, o ktorého sa jednalo)
    Jaj,to ja som bol už 7-ak, dostal som vtedy nervy,čo ma má čo fackovať a bolo to...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    hlava sa nekrúti ale točí chod na pohotovosť nech ťa vyšetria

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    pasuliatko Pozri príspevok
    hlava sa nekrúti ale točí chod na pohotovosť nech ťa vyšetria
    Hlava sa môže točiť aj krútiť
    krúti, točí sa mu h. má závrat;

    http://slovnik.juls.savba.sk/?w=hlav...utf-8&oe=utf-8

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Blankake Pozri príspevok
    Hlava sa môže točiť aj krútiť
    krúti, točí sa mu h. má závrat;

    http://slovnik.juls.savba.sk/?w=hlav...utf-8&oe=utf-8
    ešte kým sa krúti,točí je dobre-horšie je keď sa prestane definitívne krútiť,točiť...
    tak nakoniec som nikde nebola a okolo tretej sa mi prestala hlava konečne krútiť...už ma bolí len ta hrča...dakujem za príspevky...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    Adriana1779 Pozri príspevok
    tak nakoniec som nikde nebola a okolo tretej sa mi prestala hlava konečne krútiť...už ma bolí len ta hrča...dakujem za príspevky...
    tešíme sa...-že si už ok...

    pasuliatko je offline (nepripojený) pasuliatko

    cholerický drak s váhavým srdcom alebo váhavý drak s cholerickým srdcom.... ?????? ...viac pasuliatko
    Adriana1779 Pozri príspevok
    tak nakoniec som nikde nebola a okolo tretej sa mi prestala hlava konečne krútiť...už ma bolí len ta hrča...dakujem za príspevky...
    tak načo si pýtala rady ked si si urobila po svojom? typ ludí ako ty nikdy nepochopím ked mám ťažkosti tak nejdem k lekárovi veď to nejak prejde...
    pasuliatko Pozri príspevok
    tak načo si pýtala rady ked si si urobila po svojom? typ ludí ako ty nikdy nepochopím ked mám ťažkosti tak nejdem k lekárovi veď to nejak prejde...
    dakujem za uprimnost....

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.