Zavrieť

Porady

Automatické prehrávanie prezentácie

Mám Power Point 2003. Prosím Vás ako sa nastavuje automatické prehrávanie prezentácie? Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    tuta je offline (nepripojený) tuta

    tuta
    Nastavíš to na hornej lište v poradí prezentácia - nastavenie prezentácie - automatická prezentácia

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    erzet Pozri príspevok
    Mám Power Point 2003. Prosím Vás ako sa nastavuje automatické prehrávanie prezentácie? Ďakujem
    Alebo máš na mysli to, že keď si to niekto otvorí, tak sa mu automaticky začne prezentácia? V tom prípade vytvorenú prezentáciu musíš uložiť cez príkaz "Uložiť ako" a vyberieš možnosť "Čistá prezentácia programu PowerPoint" s koncovkou .pps.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    Musíš si nastaviť časovanie v súbore s príponou .ppt, ktorý potom uložíš tak, ako píše Chobot, vo formáte .pps.
    1. Klikni pravým tlačítkom myši na 1. obrázok/prechod snímky
    2. Vpravo nájdeš Prechod na ďalšiu snímku. Zaklikni automaticky po, nastav čas a použiť na všetky snímky("po zakliknutí myšou" môžeš ponechať zakliknuté)
    3. Ak chceš mať každú snímku s iným časom, môžeš opraviť jednotlivo tak, že sa nastavíš na každý obrázok s tým, že zopakuješ bod 1 a 2, čas upravíš.

    Viď priložený súbor.
    Naposledy upravil Marína : 05.10.09 at 08:48

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    erzet Pozri príspevok
    S premenovávaním, medzi pps a ppt nemám problém. Na MPP 2000 som to v práci skúsil, tak to funguje ešte to musím urobiť doma. Robím taký zoznam na Gulášstretko do Pezinka poraďákov. Dík
    Tak keď Ty vytváraš svoju prezentáciu, tam máš možnosti nastavenia prechodu snímok - dokonca to môžeš zvoliť pre všetky rovnako alebo pre každú ináč.

    Tu máš stručný návod:
    http://office.microsoft.com/sk-sk/po...923401051.aspx
    Naposledy upravil Blankake : 05.10.09 at 09:55

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    erzet Pozri príspevok
    Mám info že niektorý nepočujú, podklad, pesničku.
    Z toho vyplýva, že do prezentácie si vložil pesničku vo formáte mp3 a nie wav. Ak je to tak, tebe sa pesnička spustí, lebo si ju nájde u teba v PC, nie je však súčasťou prezentácie, t. z. že ak ju aj niekomu pošleš alebo tu "prilepíš", neobsahuje muziku. Pesničku vo formáte mp3 prekonvertuješ na wav programom CDex.

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Chobot Pozri príspevok
    Alebo máš na mysli to, že keď si to niekto otvorí, tak sa mu automaticky začne prezentácia? V tom prípade vytvorenú prezentáciu musíš uložiť cez príkaz "Uložiť ako" a vyberieš možnosť "Čistá prezentácia programu PowerPoint" s koncovkou .pps.
    Myslel som, že keď spustím prezentáciu, aby som po každý jeden snímok nemusel prepínať manuálne.

    katka50 je offline (nepripojený) katka50

    katka50
    erzet Pozri príspevok
    Myslel som, že keď spustím prezentáciu, aby som po každý jeden snímok nemusel prepínať manuálne.
    Zrejme máš koncovku .ppt, klikni pravou myšou, daj premenovať a prepíš na pps.

    Marína je offline (nepripojený) Marína

    Marína
    katka50 Pozri príspevok
    Zrejme máš koncovku .ppt, klikni pravou myšou, daj premenovať a prepíš na pps.
    Katka, lenže prechod na ďalšiu snímku môže byť nastavený - prechod myšou.
    Naposledy upravil Marína : 05.10.09 at 09:17

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    erzet Pozri príspevok
    Myslel som, že keď spustím prezentáciu, aby som po každý jeden snímok nemusel prepínať manuálne.
    Ak myslíš v prezentácii, ktorú Ti napr. niekto pošle, tak v každej to môže byť nastavené ináč. Ak by si to chcel zmeniť (a je možné vykonávať v nej zmeny), tak by si musel danú prezentáciu otvoriť v Powerpointe, tam zmeniť nastavenie a uložiť.

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    S premenovávaním, medzi pps a ppt nemám problém. Na MPP 2000 som to v práci skúsil, tak to funguje ešte to musím urobiť doma. Robím taký zoznam na Gulášstretko do Pezinka poraďákov. Dík

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Blankake Pozri príspevok
    Tak keď Ty vytváraš svoju prezentáciu, tam máš možnosti nastavenia prechodu snímok - dokonca to môžeš zvoliť pre všetky rovnako alebo pre každú ináč.

    Tu máš stručný návod:
    http://office.microsoft.com/sk-sk/po...923401051.aspx
    Dík, ale v práci mi to funguje podľa vašich návodov - inštrukcií. Uvidím doma. Zatiaľ ďakujem

    erzet je offline (nepripojený) erzet

    Dôchodca erzet
    Áno, funguje to aj doma.
    Nerobievam prezentácie a keď tak iba z obrázkami preto to je chudobné. Vo štvrtok večer to dám na tu stránku stretka.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.