Zavrieť

Porady

"Bezcenné " cenné papiere - ako sa ich zbaviť

bea bea

bea je offline (nepripojený) bea

Možno Vás bude zaujímať, že Fond národného majetku (FNM) SR od 1. októbra umožnil všetkým občanom bezodplatne previesť na účet FNM takzvané "bezcenné" cenné papiere, ktoré im ostali z prvej vlny kupónovej privatizácie.
Viac:
http://ekonomika.sme.sk/c/5049497/ob...vatizacie.html

http://www.rmsmarket.sk/BezcenneCP.aspx
Usporiadat
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

mima7 Pozri príspevok
a ak sa rozhodnem zrusit ucet trebars v januari, nie teraz v decembri, sa co stane?
Nestane sa nič, máš čas do konca roku 2011
1 0
mima7 mima7

mima7 je offline (nepripojený) mima7

super, tak naco tam ludia tolko stoja, pol dnove rady? nechapem to, hotovy blazninec
0 0
ppaalloo ppaalloo

ppaalloo je offline (nepripojený) ppaalloo

Veď sme na Slovensku a tak to vždy prebieha
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

mima7 Pozri príspevok
super, tak naco tam ludia tolko stoja, pol dnove rady? nechapem to, hotovy blazninec
Prečítaj si príspevok č.36 v tejto téme.
0 0
janka1710 janka1710

janka1710 je offline (nepripojený) janka1710

no ja som čakala do roku 2011, že konečne nebude blázinec.... aké bolo moje prekvapenie....na poštu som cestovala 30 km... nikde nikoho... potešila som sa, že konečne to budem mať zasebou...prekvapko prišlo hneď... musíte sa objednať? ... dole som to vylepila .. neprečítali ste oznam? ...znela odpoveď a najblizší termín.... 23.jún.2011...povedala pani na pošte a pritom tam nikoho nebolo... úplne ma to odrovnalo.... tak som sa dala objednať na letné prázdniny
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

si mi pripomenula, že aj ja sa musím tých papierov toho roku zbaviť
1 0
trisestri trisestri

trisestri je offline (nepripojený) trisestri

len najprv vzdy si treba poriadne overit ci su ozaj bezcenne
1 0
Kvaka Kvaka

Kvaka je offline (nepripojený) Kvaka

Dá sa aj tu http://www.akciebezhodnoty.sk/
1 0
babetta.b babetta.b

babetta.b je offline (nepripojený) babetta.b

Na ktoré pracovisko se má s prevodom prihlásiť obyvatel z Čiech? Je možné provést transakci prevodu (bezcenných papierov) v Čechách?
0 0
porada-forum porada-forum

porada-forum je offline (nepripojený) porada-forum

Diskusné fórum - čo s akciami IF PSIPS : http://www.psips-forum.websk.sk
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

Dnes som bola konečne previesť moje bezcenné cenné papiere. Celá procedúra trvá asi 20 minút a vytlačia pri nej neskutočné množstvo papierov. Mala som aj akcie, ktoré mali hodnotu, ale malú, tak som previedla všetko. Ak by som chcela predať tie akcie s hodnotou, zaplatila by som poplatok za prevod + poplatok za vedenie účtu, tých 9,9€, čiže o ničom
3 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

truch a bola si vopred objednaná alebo si išla priamo na SP bez predchádzajúce objednania sa?
0 0
truch truch

truch je offline (nepripojený) truch

mareko Pozri príspevok
truch a bola si vopred objednaná alebo si išla priamo na SP bez predchádzajúce objednania sa?
Bola som objednaná /minulý rok v novembri som sa objednávala/. Dnes v ZA na hlavnej pošte tvrdili, že už do konca roku majú všetko obsadené, ale hneď oproti pošty, vedľa bábkového divadla vraj pracujú na prevodoch 3 ženy a bez poradia. Hovorila to tá pani,ktorá nám robila prevod.
3 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
dnes som sa konečne zbavila starých akcií bezcenných darovaním FNM. 10min podpisovania papierov včítane online zmeny údajov.
0 0
Tweety Tweety

Tweety je offline (nepripojený) Tweety

KEJKA Pozri príspevok
dnes som sa konečne zbavila starých akcií bezcenných darovaním FNM. 10min podpisovania papierov včítane online zmeny údajov.
Tiež sa už chystáme asi pol roka, ale už to tlačí, len neviem, čo k tomu treba doniesť.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
osobne - len OP a zoznam-výpis cenných papierov na darovanie.
Poukážku netreba zaplatiť, ak si zaplatila, podpíšeš žiadosť o vrátenie peňazí.
ak sú údaje v SCP iné, než v OP, tak to online na počkanie zmenia.
Dcéra sa vydala - musí doniesť kopiu sobášneho listu /overenú/.
2 0
mareko mareko

mareko je offline (nepripojený) mareko

To si bola vybavovať na Pošte po predchádzajúcom objednaní si termínu (kedy si sa objednávala)? Ďakujem.
0 0
KEJKA KEJKA

KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

audítor, účtovník, odborný poradca ...viac
nie, práveže som bola milo prekvapená, len sme tam so synom došli, vošli dovnútra a hned nás aj vybavili. Na počkanie.
Som rada, že som sa nenechala strhnúť na jar a v lete, ked sa písali celé horory ako sa objednáva niekoľko týždňov ba mesiacov dopredu.
0 0
wladimiro171 wladimiro171

wladimiro171 je offline (nepripojený) wladimiro171

Moje bezcenné akcie som dávno vrátil a zrušil som aj učet.Načo by mi boli ked nemám akcie?Stalo sa že mi zomrel otec zdedil som 3 bezcené akcie,kedže som zrušil učet a nemaju mi kde previesť akcie musím zriadiť novy.Kolko ma to bude stať a či nie je jednodukší spôsob ako sa konečne zbaviť akcií.Dakujem.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať