Zavrieť

Porady

Aky stol na stolny tenis?

Stary rodicia sa rozhodli ze detom zakupia stol na stolny tenis, a ja vraj mam ziskat informacie ktory by bol vhodny. v ponuke dostat stoly do interieru a exterieru,no exterierove su raz tak drahe ako interierove.preto rozmyslam zakupit lacnejsi interierovy. ten stol sa vsak bude pravidelne po hre odkladat do drevenej kolne ,takze nebude nan priamo prsat a ani dopadat voda ci v zime sneh ktory tam moze zafuknut lebo ho budem zakryvat este nejakou foliou. no neviem ci ho nemoze poskodit prirodzena vlhkost ktora sa tam dostane pri dazdoch aby sa casom neznicil,co by bola skoda. ak mate niekto skusenosti z takym to problemom poradte mi .dakujem Roman.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    tinkyx Pozri príspevok
    Stary rodicia sa rozhodli ze detom zakupia stol na stolny tenis, a ja vraj mam ziskat informacie ktory by bol vhodny. v ponuke dostat stoly do interieru a exterieru,no exterierove su raz tak drahe ako interierove.preto rozmyslam zakupit lacnejsi interierovy. ten stol sa vsak bude pravidelne po hre odkladat do drevenej kolne ,takze nebude nan priamo prsat a ani dopadat voda ci v zime sneh ktory tam moze zafuknut lebo ho budem zakryvat este nejakou foliou. no neviem ci ho nemoze poskodit prirodzena vlhkost ktora sa tam dostane pri dazdoch aby sa casom neznicil,co by bola skoda. ak mate niekto skusenosti z takym to problemom poradte mi .dakujem Roman.
    AK je riziko, že na ten stôl bude pôsobiť vonku voda, hoci aj v odloženom stave, tak sa ti môže poškodiť. Vtedy je lepšie ten externý, odolnejší. Neviem, aká je vaša kôlňa, ale ak tam sneží, tak fólia ho nemusí ochrániť. Ale nemusí sa nič stať.

    Inak vonku hrať stolný tenis je možné len pri absolútnom bezvetrí. A myslím, že sa stôl bude používať len na rekreačnú hru - potom je škoda kupovať drahý exteriérový.

    tinkyx je offline (nepripojený) tinkyx

    tinkyx
    zakúpil som v akcii exterierový, no jeho doska je tenká a loptičky majú slabší odskok.
    takže na jednej strane je výhoda odolnosti materiálu, a mínusom ten horší odskok.

    Aky stol na stolny tenis?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.