Zavrieť

Porady

TV zabudovana v stene

Dobry den,
velmi by som Vas chcela poprosit o Vas nazor/radu s tymto problemom: zariadujeme si novopostaveny dom a rozmyslam nad tym, ze by som TV chcela na stenu. Ani nie NA stenu, skor na tu stenu urobit zo sadrokartonu taku "stenu" a do nej zabudovat televizor. Manzel sa vsak obava, ze prijimac nebude moct "dychat". Vie mi niekto poradit?

Velmi pekne dakujem za kazdu radu.

gerdusha
Usporiadat
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

tie kable ani neuvidis. mozes ich mat presne ako to mas ty.. do diery v stene.. mozno to z foto tak nevyzera ale od okraju telky su tak 20 cm. ten kabel co tam je nieje z predu absolutne vidiet.
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

alltracboy Pozri príspevok
tie kable ani neuvidis. mozes ich mat presne ako to mas ty.. do diery v stene.. mozno to z foto tak nevyzera ale od okraju telky su tak 20 cm. ten kabel co tam je nieje z predu absolutne vidiet.
Ale z boku je vidiet a dost...a ja mam telku prave tak, ze casto na nu pozeram zboku, ked chodim okolo, takze by mi to stale trhalo oci.
0 0
alltracboy alltracboy

alltracboy je offline (nepripojený) alltracboy

ja som to fotil z boku.. keby tam bola stena tak tam ani hlavu mozno nedas.. tak si uvedom.. spara 5mm + telka 30mm nech tam je cca 25-30mm spara v ktorej mozes nieco vidiet. ale sak prax ukaze.. rozhodne najkrajsia TV co som vide za posledne obdobie. hlavne ked vedla bola 10cm plazma od sony.
0 0
AndrejG AndrejG

AndrejG je offline (nepripojený) AndrejG

alltracboy Pozri príspevok
ja som to fotil z boku.. keby tam bola stena tak tam ani hlavu mozno nedas.. tak si uvedom.. spara 5mm + telka 30mm nech tam je cca 25-30mm spara v ktorej mozes nieco vidiet. ale sak prax ukaze.. rozhodne najkrajsia TV co som vide za posledne obdobie. hlavne ked vedla bola 10cm plazma od sony.
Ved zavisi od steny, to je jasne...ale ja mam tu stenu, tak ze chodim okolo. Ako mam ten obrazok, nalavo od tych vypinacov je schodisko a hned vedla neho chodba.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať