Zavrieť

Porady

vytahuje sa mi sukna..ktory strih vybrat aby sedela?

Dobry den,
mam taky smiesny problem chcem nosit sukne, dlzka nad kolena. moj problem spociva v tom, ze sukne sa mi stale vytahuju hore a potom si ich musim stahovat, co je celkom otravne. nemam rovne boky, ani siroke velmi nie su, nieco v strede. najvacsi rozdiel mam medzi pasom a zadkom, pas je uzky a zadok vytrca. neviem preto ake sukne mam nosit, aby sa mi nevytahovali..na gumicku, bedrove, alebo az po pas? tie po pas vsak nie su moc pohodlne, pretoze stahuju brucho a vlastne sa mi vytahuju tiez az pod prsia a ultra mini sukne zas nosit nemusim najradsej nosim riflove...tie su vsak tvrde a vytahuju sa.. neviem co si pocat..dakujem
Usporiadat
Téma je uzavretá.
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

justafa Pozri príspevok
Dobry den,
mam taky smiesny problem chcem nosit sukne, dlzka nad kolena. moj problem spociva v tom, ze sukne sa mi stale vytahuju hore a potom si ich musim stahovat, co je celkom otravne. nemam rovne boky, ani siroke velmi nie su, nieco v strede. najvacsi rozdiel mam medzi pasom a zadkom, pas je uzky a zadok vytrca. neviem preto ake sukne mam nosit, aby sa mi nevytahovali..na gumicku, bedrove, alebo az po pas? tie po pas vsak nie su moc pohodlne, pretoze stahuju brucho a vlastne sa mi vytahuju tiez az pod prsia a ultra mini sukne zas nosit nemusim najradsej nosim riflove...tie su vsak tvrde a vytahuju sa.. neviem co si pocat..dakujem
,no neviem však to nieje až taká veľká chyba, že sa vyťahuje sukňa hore...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

no sukňu asi o číslo väčšiu ako nosíš teraz a daj si na nej upraviť pás
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

musíš nosiť širšie zvonové alebo trocha rozšírené sukne a nie vypasované úzky strih..a každú suknu by si si mala nechať podšiť podšívkou..
0 0
justafa justafa

justafa je offline (nepripojený) justafa

preco podsit?
0 0
wegamizi wegamizi

wegamizi je offline (nepripojený) wegamizi

Kratsie uzke sukne sa vytahuju kazdemu. Vsimni si, ako si ich dievcata potahuju dolu. Uzka sukna je raz len uzka, ta sa bude stale vytahovat. Skus ju podsit, ako ti radi Dan, menej sa bude obtierat pri chodzi o telo, nevytiahne sa ti tak rychlo ( ale pomalsie )
0 0
justafa justafa

justafa je offline (nepripojený) justafa

a co sa tyka strihu? ako sa tie strihy vlastne oznacuju?
0 0
Danielle369 Danielle369

Danielle369 je offline (nepripojený) Danielle369

podšiť preto lebo podšívka je lesklá klzavá látka a tá zabraňuje vytahovaniu sukne nahor...
0 0
tina1 tina1

tina1 je offline (nepripojený) tina1

wegamizi Pozri príspevok
Kratsie uzke sukne sa vytahuju kazdemu. Vsimni si, ako si ich dievcata potahuju dolu. Uzka sukna je raz len uzka, ta sa bude stale vytahovat. Skus ju podsit, ako ti radi Dan, menej sa bude obtierat pri chodzi o telo, nevytiahne sa ti tak rychlo ( ale pomalsie )
Nesuhlasim, pokial uzka sukna ma dobry strih, nevytahuje sa.
Pokial je velmi obtiahnuta /uzka/ prilis na bokoch, potom sa vytahuje hore na pas. Je potrebne, aby v bokoch mala dostatocnu volu, ale aby nebola prilis volna. Pokial je pas prilis uzky oproti bokom, je potrebne riesit pas 4 odsevkami na PD a 4 odsevkami na ZD.
0 0
kukučka kukučka

kukučka je offline (nepripojený) kukučka

kukučka Pozri príspevok
no sukňu asi o číslo väčšiu ako nosíš teraz a daj si na nej upraviť pás
opakujem sa
0 0
Beata Beata

Beata je offline (nepripojený) Beata

Prepáčte mi prosím, trochu ... Ja sa tu už normálne smejem, že čo za témy sa objavujú na Porade
Btw, aby som nebola úplne mimo témy. Mám aj ja problém. Moju sukňu, veľkosť č. 38 ani za svet nedokážem obliecť. Hm... kde je zrada? Poradíte?

Ešte raz, prepáčte, musela som odventilovať
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
Beata Pozri príspevok
Prepáčte mi prosím, trochu ... Ja sa tu už normálne smejem, že čo za témy sa objavujú na Porade
Btw, aby som nebola úplne mimo témy. Mám aj ja problém. Moju sukňu, veľkosť č. 38 ani za svet nedokážem obliecť. Hm... kde je zrada? Poradíte?

Ešte raz, prepáčte, musela som odventilovať
100 bodov
0 0
ALDA ALDA

ALDA je offline (nepripojený) ALDA

stará mama, matka, manželka
dan Pozri príspevok
musíš nosiť širšie zvonové .
Asi také zvonové, ako majú psíkovia okolo krku ochranu -ako zvony, ked sa nemôžu oblizovať. Nevidela si to ešte?
0 0
babi2 babi2

babi2 je offline (nepripojený) babi2

ALDA Pozri príspevok
Asi také zvonové, ako majú psíkovia okolo krku ochranu -ako zvony, ked sa nemôžu oblizovať. Nevidela si to ešte?
0 0
Muška Muška

Muška je offline (nepripojený) Muška

Beata Pozri príspevok
Moju sukňu, veľkosť č. 38 ani za svet nedokážem obliecť.
To nie je Tvoja sukňa veľkosť č. 38, ale to si si naposledy omylom moju sukňu zobrala.
A ako všetci dobre vedia ...ja mám č. 36 , tak ako sa chceš do nej vtrepať ???
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Beata Pozri príspevok
Prepáčte mi prosím, trochu ... Ja sa tu už normálne smejem, že čo za témy sa objavujú na Porade
Btw, aby som nebola úplne mimo témy. Mám aj ja problém. Moju sukňu, veľkosť č. 38 ani za svet nedokážem obliecť. Hm... kde je zrada? Poradíte?

Ešte raz, prepáčte, musela som odventilovať
Keby som si moju sukňu veľkosť 38 obliekla, tak sa nevyhrnie ale rovno roztrhne. Tak som ju na jednej strane rozpárala, prišila šnúrky a mám novú zásteru
0 0
Ajuška Ajuška

Ajuška je offline (nepripojený) Ajuška

...sama sebou... :o)
Kazu Pozri príspevok
Keby som si moju sukňu veľkosť 38 obliekla, tak sa nevyhrnie ale rovno roztrhne. Tak som ju na jednej strane rozpárala, prišila šnúrky a mám novú zásteru
Kuuurňa... sa ten Tvoj starý dobre oženil... ...aká šporovlivá... ešte aj erotická... ...kde na tie nápady Zuzka chodíš??
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Ajuška Pozri príspevok
Kuuurňa... sa ten Tvoj starý dobre oženil... ...aká šporovlivá... ešte aj erotická... ...kde na tie nápady Zuzka chodíš??
Áááále, erotika sa nekoná. Nový fjertoch pôjde na tepláky.
0 0
Maruška54 Maruška54

Maruška54 je offline (nepripojený) Maruška54

Kazu Pozri príspevok
Áááále, erotika sa nekoná. Nový fjertoch pôjde na tepláky.
nový fjertoch nové tepláky?
0 0
Kazu Kazu

Kazu je offline (nepripojený) Kazu

Maruška54 Pozri príspevok
nový fjertoch nové tepláky?

Staré. Čo nestačí, že fjertuška je nová? Však je kríza
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..teda baby, vy ste strašné...chúďa má problém, lebo chce byť pekná a vy hneď o fertuchách)))..
..ja by som asi išla do nejakého krajčírskeho salónu, nech mi ušijú sukňu na mieru..lebo dnes dostať dobrú suknu, to je veru problém,všetky sú na jedno kopyto a na jednu postavu...(ja to radšej nenosím,)
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať