Zavrieť

Porady

Doplnenie a reset cartrigu v multifunkčnej atramentovej tlačiarni

Mám tlačiareň HP DeskJet F2187.Naplnil som čierny cartrige (mimochodom je to 21-ka, C9351AE).Síce som ju naplnil,ale musel som bieli papierik dať cez tie snímače,ktoré sa majú resetovať.Mne to síce tlačí,ale software mi ukazuje ,že tam cartrige ani nie je.Ide mi o to,aby som ten papierik odlepil a správne mi začalo ukazovať hladinu čiernej farby v cartrigi.Vopred ďakujem za rady.
Cartridges for HP Deskjet F 2187_001.jpg  
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Valcake je offline (nepripojený) Valcake

    Valcake
    Zdravím, ja tiež používam 21-ku. Plnila som presne podľa návodu už 2x / je to oveľa lacnejšie / a tlačí bez problému. Ale tiež mi neukazuje hladinu. Ak sa míňa, začne tlačiť na sivo a potom nič. A zase naplním a naplním... ale vraj to ide len párkrát. Neviem presne koľko-x, možno 5-6?

    msusek je offline (nepripojený) msusek

    msusek
    Na nete som čítal,že to ide 5-8 krát naplniť a potom treba kúpiť nový cartrige.No čo už tak budem tlačiť,ale nebude mi ukazovať hladinu náplne.Mimochodom žiadny reset na tento cartrige nefunguje.

    Doplnenie a reset cartrigu v multifunkčnej atramentovej tlačiarni

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.