Zavrieť

Porady

výmena dverí

Ahojte poraďáci,
plánujem v paneláku vymeniť dvere aj so zárubňami. No pri návšteve 4 firiem som prišla k záveru, že je to príliš drahé, v ponuke nie je rám, ktorý som si vybrala vo vhodnej farbe. A ešte som sa ani nerozhodla, z ktorého materiálu ich kúpiť. Nemáte viacročné skúsenosti s materiálmi, ktoré sú na trhu ? Neviete poradiť nejakú dobrú a tiež lacnejšiu firmu ?
Ďakujem. Alena
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    alana.j Pozri príspevok
    Ahojte poraďáci,
    plánujem v paneláku vymeniť dvere aj so zárubňami. No pri návšteve 4 firiem som prišla k záveru, že je to príliš drahé, v ponuke nie je rám, ktorý som si vybrala vo vhodnej farbe. A ešte som sa ani nerozhodla, z ktorého materiálu ich kúpiť. Nemáte viacročné skúsenosti s materiálmi, ktoré sú na trhu ? Neviete poradiť nejakú dobrú a tiež lacnejšiu firmu ?
    Ďakujem. Alena

    Interierové alebo exterierové?

    fonzerelli je offline (nepripojený) fonzerelli

    fonzerelli
    My sme vymenili tiez dvere v panelaku.Mame dyhovane dvere TARUGO od SAPELI cca 530 EUR za jedny komplet so zarubnou

    Martin Mocko je offline (nepripojený) Martin Mocko

    Niekedy mám pocit, že v budúcom živote nechcem o účtovaní ani počuť... ...viac Martin Mocko
    alana.j Pozri príspevok
    trochu drahé pre mňa.
    Keď si napočítaš cenu dverí, zárubne, kovania a zámok a niekoho, kto ti to zapraví - nižšiu cenu ani veľmi nezoženieš.
    Ja som dával iba renovovať dvere (mimo zárubne) a cena bola má pocit 6500SKK/ks.

    alana.j je offline (nepripojený) alana.j

    alana.j
    nemám maximálnu cenu, v TPD mi napočítali 10 tisíc za komplet, ale laminátové. Obývačkové dvojkrídlové za 30 tisíc komplet. Vyzerajú síce dobre, ale nevybrala som si farbu.

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    alana.j Pozri príspevok
    nemám maximálnu cenu, v TPD mi napočítali 10 tisíc za komplet, ale laminátové. Obývačkové dvojkrídlové za 30 tisíc komplet. Vyzerajú síce dobre, ale nevybrala som si farbu.
    Pred cca 6 timi rokmi sme my kupovali v Koratexe. Vtedy nás vyšli cca 7-8 tisíc komplet, ale sú pekné, farba čerešňa. Zaujímavé, že zárubne boli drahšie ako dvere (dvere 3000, zárubne cez 4000).

    Inak podobné, ako naše, som videl aj v Prespore.

    lilusa 0 je offline (nepripojený) lilusa 0

    lilusa 0
    Dvere sa daju zohnat aj lacnejsie.Foliovane dvere mozes mat za 197,-za komplet aj s robotou a su s peknym dizajnom laminatove su za 299,-aj s robotou zalezi to vsetko od vzoru dveri pozri na dverexplus.sk

    axbx je offline (nepripojený) axbx

    axbx
    Veru nieco to stoji a nemalo, okolo 500 Eur je to dost, bohuzial. Lenze trba ocelovy ram, zlodeji vedia preco je ram dolezity a ocel. vo dverach. Robite to pre vasu bezpecnost. Ved mozete si nechat tie papierove. No hroza a tie vzoky zamkov, to uplne zlodeji otocia ako keby to bolo nic. resp co mozu tie papierove, vyzeraju ale nechrania, bohuzial.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.