Zavrieť

Porady

Potrebujem na zalozenie internetoveho obch. priestory?PROSIM O ODPOVED!!(predaj vin)

Resp. potrebujem na zalozenie I.O. priestory, sklady? Chcem predavat uzavrete kvalitne vino. Dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je offline (nepripojený) Chobot

    Chobot
    AcapulcoGOLD Pozri príspevok
    Resp. potrebujem na zalozenie I.O. priestory, sklady? Chcem predavat uzavrete kvalitne vino. Dakujem


    V prvom rade musíš mať sídlo firmy, aby si sa mohol vôbec zaregistrovať v OR. Samotné skladové priestory nikoho nezaujímajú, či ich máš alebo nie. Ale kde budeš mať to víno uskladnené? Odkiaľ ho budeš posielať?
    Mal by som ho uskladene v pivnicnych priestoroch rodinneho domu, teda u mna doma. V podstate som si chcel prevadzku otvorit v pivnici, ale mam nizku svetlu vysku a hygienici mi to nepovolia, preto som sa rozhodol pre I. O. Teda preto by ma zaujimalo ci musim mat vyhradene priestory pre obchod, fakturaciu a podobne.
    Dobrý deň, stále neviem, či potrebujem na fakturáciu nejaké priestory. Stačí keď chod celého obchodu riadim "z domu"? Kedže ho mám uvedený ako sídlo firmy. SÚRNE! ĎAKUJEM

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    AcapulcoGOLD Pozri príspevok
    Dobrý deň, stále neviem, či potrebujem na fakturáciu nejaké priestory. Stačí keď chod celého obchodu riadim "z domu"? Kedže ho mám uvedený ako sídlo firmy. SÚRNE! ĎAKUJEM
    Acapulco,ale však chobot ti správne odpovedal-nie,nemusíš mať skladové priestory...
    Pani, dakujem Vam velmi pekne za rady. Este by som ale mal jednu otazku. Potrebujem sa po zalozeni internetoveho obchodu niekam zaregistrovat s jeho prevadzkou?? Pripadne su na I.O. nejake predpisy, alebo regulativy??

    ĎAKUJEM

    Potrebujem na zalozenie internetoveho obch. priestory?PROSIM O ODPOVED!!(predaj vin)

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.