Zavrieť

Porady

sprchový kút

Ahojte poradáci...kedže ste mi už niekolkokrát pomohli,obraciam sa na vás aj tentoraz...Hladám "šikovné ruky"...také čo mi vymenia rozbité sklo na dverách sprchového kúta...len tak z ničoho nič sa mi v jeden podvečer/bola som sama doma/žiadne behanie,búranie,alebo drgnutie, to sa nekonalo/ sa mi rozletelo na dlažbu rozfrckané na márne kúsky,takže kúpelna vyzerala akoby tam boli rozsypané diamanty/škoda,že nie:-)/...zvyšky sme už odstránili,len vyvstal problém čo s tým dalej či to pôjde vôbec opraviť a kde nájdem niekoho šikovného,ktorý to opraví.Jedná sa o Bratislavu,tak poprosím o majstra z tohto okolia,poprípade Pezinok,Stupava.dakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    arizona je offline (nepripojený) arizona

    arizona
    Skús sa obrátiť na predajcu, alebo výrobcu.
    Sklá nie je problém vymeniť, robí sa to bežne

    KEJKA je offline (nepripojený) KEJKA

    audítor, účtovník, odborný poradca ...viac KEJKA
    ja by som sa pridala. Budem potrebovať niekoho, kto mi vyrobí dvere do sprchového kúta - vymurované U. Komplet aj s pántmi a prípadne čo k tomu treba - spodnou lištou.

    Vlado.s je offline (nepripojený) Vlado.s

    Taký klasický východniar Vlado.s
    Pre helicka: Presne to sa stalo mljmu švagrovi s konferenčným stolíkom v obývačke. V noci len šupa a sklo bolo rozletené na márne kúsky. Reklamácii nedával veľku nádej, veď ako dokáže, že ho nerozbil on, dokonca ani predajca nevedel, či mu to uzná výrobca, lebo sa s tým ešte nestretol, aby tak prasklo z ničoho nič, ale skúsil a čuduj sa svete, výrobca to uznal a vymenili mu celý stolík.
    Tak skús aj ty reklamovať. Možno pochodíš.

    helicka je offline (nepripojený) helicka

    helicka
    dík za podporu,ale v mojom prípade je už po záručnej lehote...sprch.kút máme viac ako 6 rokov.dokonca už neexistuje ani to kúpelnové štúdio kde sme ho kupovali./bolo to pri zimnom štadione..na moju smolu si nepamatám ani názov sprch.kútu.to tvoj švagor mal viac šťastia..mne ostáva len zohnať tie šikovné ruky:-)).Potešili ma aj v Hornbachu /nevysmiali ma,dokonca mi povedali že sa im to stalo na predajni tiež,dokonca na 150 000-ovom sprch.kúte)

    amazoncanka je offline (nepripojený) amazoncanka

    amazoncanka
    helicka, skus sa obratit na Kupelnove studo EMPIRIA, sidlo:
    Vajnorská 127,
    831 04 Bratislava
    Tel.: 02 - 4910 8950-8951
    e-mail: studioba@empiriask.sk.
    http://www.empiriask.sk/

    Skus tam zavolat, su tam velmi ochotni a verim ze ti poradia. Ak nevies nazov toho sprchoveho kutu, asi by bolo dobre odmerat ten otvor po rozbitej vyplni toho sprchovacieho kuta a mohlo by tam pasovat aj sklo z ineho typu a od ineho vyrobcu. Drzim palce.

    helicka je offline (nepripojený) helicka

    helicka
    ahoj Amazoncanka,dakujem za tvoj tip.Javí sa mi ako dosť pravdepodobný,určite tam zájdeme,nakolko firma,ktorú mi dohodili v Hornbachu je asi nespolahlivá...nedokázali sa mi ozvať s cenovou ponukou ani po 3 dnoch napriek mojim urgenciám a len za prácu chceli 50 eur..ahoj

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.