Zavrieť

Porady

Idem podnikať, ale v čom...možno aj s niekým?

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na pár vecí. Chcem začať podnikať a neviem v akej oblasti. Nejaké informácie mám, ale neviem na čo sa mám konkrétne zamerať. Financie mám. Len by som si potrebovala sadnúť s niekým, kto sa v tom vyzná, rady, námety...a čo tak to skúsiť spolu??
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    belo72 je offline (nepripojený) belo72

    belo72
    Idem na sever mam kompas aj nohy mam ale neviem chodit. Dufam ze tomu rozumies. Docitas sa tu v com ludia podnikaju a ake s tym maju problemy. Je milion veci s cim mozes robit len ci na to mas a nie len financne. Kazdy 5 tu ma nejaky napad alebo nejaku novinku ktoru nemoze zrealizovat pre nedostatok penazi. Ide o to ci sa v tom budes orientovat aby si po mesiaci nepisala ze mala som dost penazi na podnikanie. A ak ziadas o pomoc tak musis byt konkretnejsia lebo mozno by bola zaujimava tazba nerast.surovin na nejakej planete len ci na to mas.

    padro je offline (nepripojený) padro

    majitel eshopu s autodoplnkami, ktorý začal od nuly a verí že "trpezlivosť ruže prináša" ...viac padro
    na toto ja uz len tak odpovedam, ze nepodnikaj .. lebo ako belo pise za chvilu to bude "mala som dost penazi na podnikanie"

    jele je offline (nepripojený) jele

    jele
    zdravim, ja mam zase napady a hladam niekoho, kto by mal zaujem realizovat ich a samozrejme na nich aj zarobit. Jedna sa o patenty.
    Ak mate zaujem o blizsie info, kontaktujte ma na moje meno zavinac gmail.com . musel som to napisat takto, lebo mailovu adresu to neodosle :-)
    S pozdravom Pavol Nemes

    Lenka N. je offline (nepripojený) Lenka N.

    Lenka N.
    vieš približne v akom odvetví ? služby ? predaj produktov ? ak ťa baví pracovať s deťmi niečo by som mala

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    korduľa Pozri príspevok
    www.biznisy.eu, aj to je moznost, ani nevieme kolko "frencaizov" je okolo nas
    Nápady na stránke sú hlavne z US ....... trochu viac vhodné len pre nich ..... Ja uvažujem skôr o dvojstrannej "agentúre" tj ..
    Získavanie zákazníkov pre "členov" a hromadný "nákup" tovaru pre členov.

    Ide o kvety a aranžérske doplnky....

    j.sch je offline (nepripojený) j.sch

    Man j.sch
    mintra Pozri príspevok
    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na pár vecí. Chcem začať podnikať a neviem v akej oblasti. Nejaké informácie mám, ale neviem na čo sa mám konkrétne zamerať. Financie mám. Len by som si potrebovala sadnúť s niekým, kto sa v tom vyzná, rady, námety...a čo tak to skúsiť spolu??
    tuším o návrhy núdzu nemáš ........ len daj pozor aby si ponuku nedal ešte aj na nejaký free pokec .
    Námet na super biznis odomna ......... daj dokopy ludí ktorý chcú pracovať aby pracovali pre teba .......... zastrešuj im servis od získavania zákazníkov až po pomoc pri predaji produktov , prípadne aj nákup materialu,surovín, služieb......
    Ja poznám len obor kvety ........ práve na takom niečom pracujem.
    Prvé si zváž - čo poznáš a kde ta neogabú !!! základ je byť čo najlepší a .........

    Idem podnikať, ale v čom...možno aj s niekým?

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.