Zavrieť

Porady

PC hra Arthur and the invisibles

Ahojte poradáci
kúpila som synovi originál hru na dvd-romke a nevie ju hraťsú tam rôzne jazyky,ale slovenčina,ani čeština nie-mohli dať aspon titulky,alebo manuál pre nás zrozumiteľný...preto vás všetkých prosím,ak by ste nám vedeli nejako pomôcť,budeme skákať od radostimalý má 7 rokov a je do tejto hry blázonko,chcela by som ho takto potešiť,aby okrem prvého levelu prešiel aj daľší..Skúšala som blúdiť netom,ale nič som nenašla!všetkým vopred dakujem..J.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Chobot je teraz online Chobot

    Chobot
    uno81 Pozri príspevok
    Ahojte poradáci
    kúpila som synovi originál hru na dvd-romke a nevie ju hraťsú tam rôzne jazyky,ale slovenčina,ani čeština nie-mohli dať aspon titulky,alebo manuál pre nás zrozumiteľný...preto vás všetkých prosím,ak by ste nám vedeli nejako pomôcť,budeme skákať od radostimalý má 7 rokov a je do tejto hry blázonko,chcela by som ho takto potešiť,aby okrem prvého levelu prešiel aj daľší..Skúšala som blúdiť netom,ale nič som nenašla!všetkým vopred dakujem..J.
    Pozeral som aj ja na dostupných stránkach, kde sú preklady hier do SK a CZ, ale zdá sa, že zatiaľ túto hru nikto nepreložil.... bohužiaľ...

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    uno81 Pozri príspevok
    Ahojte poradáci
    kúpila som synovi originál hru na dvd-romke a nevie ju hraťsú tam rôzne jazyky,ale slovenčina,ani čeština nie-mohli dať aspon titulky,alebo manuál pre nás zrozumiteľný...preto vás všetkých prosím,ak by ste nám vedeli nejako pomôcť,budeme skákať od radostimalý má 7 rokov a je do tejto hry blázonko,chcela by som ho takto potešiť,aby okrem prvého levelu prešiel aj daľší..Skúšala som blúdiť netom,ale nič som nenašla!všetkým vopred dakujem..J.
    Môžeš sem postupne písať, čomu nerozumiete a niekto Ti tu určite poradí a preloží to. A syn možno sám príde na to, čo znamenajú niektoré pokyny a hlášky.

    31Jankal je offline (nepripojený) 31Jankal

    31Jankal
    Dobrý den, ja som si túto hru pozerala na internete je pekne strašidelná, dá sa zahrať aj na internete? poradte. Dakujeme

    Blankake je offline (nepripojený) Blankake

    Blankake
    31Jankal Pozri príspevok
    Dobrý den, ja som si túto hru pozerala na internete je pekne strašidelná, dá sa zahrať aj na internete? poradte. Dakujeme
    Skús toto, neviem, či je to ono:

    http://www.gotoflashgames.com/game/8...nvisibles.html

    jojom je offline (nepripojený) jojom

    jojom
    Blankake Pozri príspevok
    Niečo som našla, neviem, či pomôže:

    http://www.abecedaher.cz/index.php?p...hry=0000009210
    "Arthur and the invisibile - (abecedaher.cz) (88 kB) » [Soubor ke stažení] «

    Překlad hry Arthur and the invisibile z roku 2007. Obsah adresáře Překlad překopírujte do adresáře s nainstalovanou hrou a přepište původní soubor. Pokud jste neměli nastavený v Options anglický jazyk, tak měňte jazyky, dokud se neobjeví český text.
    Překlad je bez diakritiky.

    Autor: ABeCeDaHer"

    uno81 je offline (nepripojený) uno81

    uno81
    Dakujem všetkým za rýchle reakcie!!
    Opäť sa mi potvrdilo,že JEDINE PORADA JE SCHOPNÁ OKAMŽITE RIEŠIŤ PROBLÉM--HOCIJAKÝ!!!!
    Blankake-super!!!čeština nainštalovaná a všetko funguje--veľká vdaka!
    Chobot a ostatní-dakujem tiež za snahu..ani mne túto stránku nevyhodilo--asi je dobre schovaná:-))
    A 31Jankal-táto hra nie je strašideľná-je pre deti od 7 rokov a Arthur tam zachranuje svet minimojov a hľadá poklad a dedka:-)Pred rokom-dvomi vyšla aj rozprávka na dvd-odporúčam pozrieť spolu s detmi:-)Ešte raz veľká vdaka-super rýchla pomoc!
    Ahojte Janka

    PC hra Arthur and the invisibles

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.