Zavrieť

Porady

..víta ma sprievodca pridaním hardveru..

...originál...
..tak toto mi vyskakuje od rána, a ešte že:.."zistil sa nový hardver,Multi audio controller".."...nič nepotrebujem, len môj synko si nainštaloval hru, ktorú som už odstránila, ale s ňou sa mi asi natlačilo do pc niečo, o čom neviem, nemôžem to nájsť, lebo mi nejde hudba i keď W Media player je nainštalovaný nanovo..okrem toho som v "pridaní alebo odstránení programov našla" SoundMax", čo ani neviem, čo to je a nemala som to tam a nejde to odinštalovať, vypisuje, že sa vyskytol problém s odinštalovaním..tak vás prosím, ak by ste vedeli, čo mám urobiť, poraďte mi, ...
Usporiadat
Pepe73Lopez Pepe73Lopez

Pepe73Lopez je offline (nepripojený) Pepe73Lopez

:) pre účely pochopenia mojej prítomnosti na porada.sk - laik, snažiaci sa zorientovať v problematike ...viac
.. mno, neostáva nič iné, len použiť žolíka "zavolám známemu"
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Pepe73Lopez Pozri príspevok
.. mno, neostáva nič iné, len použiť žolíka "zavolám známemu"
..NO..ZARIADENIE: ATAPI DVD A DH 20A3P (dvd a cd-rom drives) je zapnuté a pracuje správne..tak už len musí byť niekde nejaký bubko a čarovať mi tu..fakt..naozaj..lebo všetko je oki a zvuk nikde..
0 0
marco2233 marco2233

marco2233 je offline (nepripojený) marco2233

pepsikova Pozri príspevok
..NO..ZARIADENIE: ATAPI DVD A DH 20A3P (dvd a cd-rom drives) je zapnuté a pracuje správne..tak už len musí byť niekde nejaký bubko a čarovať mi tu..fakt..naozaj..lebo všetko je oki a zvuk nikde..
a co ma ZARIADENIE: ATAPI DVD A DH 20A3P (dvd a cd-rom drives) spolocne so zvukovou kartou???
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

pepsikova Pozri príspevok
..NO..ZARIADENIE: ATAPI DVD A DH 20A3P (dvd a cd-rom drives) je zapnuté a pracuje správne..tak už len musí byť niekde nejaký bubko a čarovať mi tu..fakt..naozaj..lebo všetko je oki a zvuk nikde..
pepsikova, pepsikova, .... ATAPI DVD A DH 20A3P sú DVD mechaniky v tvojom PC, to nie je zvukové zariadenie.

Vieš nám aspoň povedať, akú značku a aký typ základnej dosky máš v PC? Bude to niekde v papieroch od PC. Ak nie, tak skús otvoriť skrinku a pozri sa baterkou na dosku, tam to nájdeš (pozri priložený obrázok).
AUS MB - označenie.JPG  
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

pepsikova Pozri príspevok
..no ja neviem, ako by som to už povedala..to je ako s kuchyňou..máš tam sporák, chladničku, počítač-všetko pracuje správne - ale netečie voda..tak je to aj v mojom počítači..všetko je správne
, takto je to tam:Hlasitosť / žiadne zvukové zariadenia...zvuky /žiadne zvukové zariadenia...hardver /zariadenie pracuje správne..
..z toho vyplýva, že repráky sú síce zapojené, ale nemajú šťavu a teda nie sú..správca úloh systému Windows píše, že "zvuky, reč a zvukové zariadenia - spustené...tak je to tam.
..skúšala som to opraviť z cedečka-nepodarilo sa, aj obnovovanie systému nebolo dobré..zvuková karta-null..tá zvukovka sa kúpiť a vymeniť, alebo čo s tým mám urobiť?..
Repráky nie sú zvukové zariadenia. Zvukové zariadenie funguje ak keď nie sú pripojené repráky.
0 0
domenico.office domenico.office

domenico.office je offline (nepripojený) domenico.office

Konateľ spoločnosti
pepsikova Pozri príspevok
..no ja neviem, ako by som to už povedala..to je ako s kuchyňou..máš tam sporák, chladničku, počítač-všetko pracuje správne - ale netečie voda..tak je to aj v mojom počítači..všetko je správne
, takto je to tam:Hlasitosť / žiadne zvukové zariadenia...zvuky /žiadne zvukové zariadenia...hardver /zariadenie pracuje správne..
..z toho vyplýva, že repráky sú síce zapojené, ale nemajú šťavu a teda nie sú..správca úloh systému Windows píše, že "zvuky, reč a zvukové zariadenia - spustené...tak je to tam.
..skúšala som to opraviť z cedečka-nepodarilo sa, aj obnovovanie systému nebolo dobré..zvuková karta-null..tá zvukovka sa kúpiť a vymeniť, alebo čo s tým mám urobiť?..
Vysvetlené nádherne a lopatisticky..... len musíš pozrieť do potrubia, prečo nejde voda, nie do chladničky....
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
Chobot Pozri príspevok
Repráky nie sú zvukové zariadenia. Zvukové zariadenie funguje ak keď nie sú pripojené repráky.
..

..achjaj..v tom prípade nás v škole učia somariny..lebo toto mám modré na bielom v zošite z výpočtovej techniky, že repráky sú zvukové tie-oné..
..nikde som žiadne iné značky nenašla..a do potrubia nejdem,bojím sa)))...
0 0
Chobot Chobot

Chobot je offline (nepripojený) Chobot

pepsikova Pozri príspevok
..

..achjaj..v tom prípade nás v škole učia somariny..lebo toto mám modré na bielom v zošite z výpočtovej techniky, že repráky sú zvukové tie-oné..
..nikde som žiadne iné značky nenašla..a do potrubia nejdem,bojím sa)))...
Tak áno, v širšom ponímaní sú aj repráky zvukové zariadenia. Ale pre PC je hlavným zvuk. zariadením zabudovaná alebo PCI zvuková karta.

A čo je obsahom toho CD, čo máš k PC? Sú na ňom nejaké ovládače?
0 0
jojom jojom

jojom je offline (nepripojený) jojom

No repráky len prehrajú to čo im zvukovka pošle laicky povedané. Ale urob to čo ti radí na strane 2 marco2233. Prikladám svoj screen.
zvuk.karta.jpg  
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..chlapci moji, ste milí, zlatí..ale ja už nič nenašpekulujem..treba na to ""chlapa""..cmuky vám za pomoc...
0 0
pepsikova pepsikova

pepsikova je offline (nepripojený) pepsikova

...originál...
..som tu napísala, že na ťažkú robotu treba chlapa..a je to pravda..Martinko prišiel, pár krát klikol, vopchal tam to správne cedečko a už to šumííí krásne..jemu bod dať nemôžem, dostane čoklís...
0 0
kukurička kukurička

kukurička je offline (nepripojený) kukurička

...Pepsi, tvoju tému čítam so zatajeným dychom a čakám ako to dopadne a ono to skončílo krásnym happy endom ako v amerických filmoch. Aj si ma rozosmiala, ty si číslo, ale to sa nevysmievam, ale ťa obdivujem, ako si sa s tým popasovala...taký zlatý Martinko by sa aj u nás občas uživil
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať