Zavrieť

Porady

Pneumolog

Vedel by mi prosim niekto odporucit dobreho pneumologa/icku (plucny lekar) v BA? Zatial ma poslali k MUDr. Stolarovej v Ruzinove - podla rajonu. Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    camilla82 Pozri príspevok
    Vedel by mi prosim niekto odporucit dobreho pneumologa/icku (plucny lekar) v BA? Zatial ma poslali k MUDr. Stolarovej v Ruzinove - podla rajonu. Dakujem.
    Túto pani doktorku navštevujem aj ja cca 2 týždne a môžem ti ju len odporučiť. Bola mi doporučená ako lepšia z tých dvoch, ktorú v Ružinove ordinujú a zobrala ma napriek tomu, že tam nepatrím podľa rajónu.
    Naposledy upravil zalobaba : 26.10.09 at 16:45 Dôvod: preklep
    Ogi22 RAJONYZOVANY SU IBA
    Vseobecny lekar ore dospelich
    Vseobecny lekar pre deti a dorost
    Stomatolog
    Gynekolog

    Uvedomte si to uz.

    1 rajonyzovany su iba tyto doktory a to znamena iba to ze ludi z ich rajonu proste zobrat musia bez reci a aj za alozenie karty nemozu nic vipitat.

    2 to ze su rajonyzovany neznamena ze nemozu vziat pacienta z ineho obvodu.

    3 NENECHAJTE SA ODBYT TYM ZE VAM OCNA KRCNA ALEBO HOC AKA AMBULANCIA POVIE ZE NEPATRITE DO ICH RAJONU.
    Su to strasny klamary hned im na to odpovedzte ze co to ma znamenat ze vam trepu take kraviny a chcu viuzit vasu nevzdelanost v zdravotnictve.

    Ludia to nevedia lebo nemaju odkial a oni to vyuzovaju.
    Nenechajte sa odbyt a dozadujte sa toho na co mate narok.
    A ak chcu nieco co by nemali alebo su hruby ci sa proste spravaju tak ako by sa nemali nevahajte sa obratit na SAMOSPRAVNY KRAJ

    Najdite si cislo a zavolajte tam popitajte sa normalne vam poradia. Hladajte a pitajte sa na ludi co riesia poskytovanie zdravot starostlivosti
    BXLmiami :-)))))))

    silviaz je offline (nepripojený) silviaz

    silviaz
    Mozem tiež menovanu pani doktorku odporučiť. Mame s nou dobre skusenosti, mojho nevlastneho syna operovali koli pneumotoraxu na kramaroch, chceli sme to konzultovat aj inym lekarom a vsade nam odporucili ju. Ja poznam pneumologov ale detskych na kramaroch keby bolo treba.
    Dakujem vsetkym za radu Dnes som u nej bola na prvej "navsteve". Priestory tam maju sice strasne, ale dojem ako odbornicka zanechala dobry. Pytala sa ma na take veci, co ini lekari len flakaju.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.