Zavrieť

Porady

...interierovy dizajner?

potrebovala by som poradiť ohľadom vnútorného usporiadania. Hrubú stavbu (steny,priečky,strecha,okná)máme už hotovú a pomaly chceme rozvádzat elektrinu. Priatel mi povedal, nech si rozmyslim, kde vsade chcem mat v kuchyni spotrebice atd.
Kedze kuchyna je spojená s obyvackou, chcela by som co najlepsie vyuzit priestor, aby to tvorilo harmonicky a malo aj dojem. Moja otazka je, ci niekto nema skusenosti s interierovými dizajnermi . Neviem, ci moja predstava sa zhoduje s touto cinnostou.
Moja predstava je: zmerat rozmery miestnosti, dohoda o tom, co preferujeme /vyber farby,materialu.../ najst vhodne riesenie rozmiestnenia nabytku v miestnosti... a nasledne vyhotovenie návrhu miestnosti v nejakom programe v 3D prevedení. Toto by mi stacilo, nejaký nakres a my by sme si uz podla toho sami vybrali nabytok, kuchyňu, sedacku.... lebo som čitala nejaké články o dizajne, a tam všade bolo, že prakticky aj ta dizajn. firma vybera nabytok, textil.... No ja by som chcela len navrh.
A ešte, ak by ste poznali nejakého šikovného interieroveho dizajnera (nemusí byť profesional:-) tak mi prosim napíšte. Som z okolia Senica/Skalica .
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    jankazb je offline (nepripojený) jankazb

    Aktívny človek s technickým myslením, budúci stavebník ...viac jankazb
    Tak toto je otázka skôr pre kuchynské štúdio. V dobrom štúdiu poradia možno praktickejšie veci ako designer. V niektorom štúdiu za návrh neplatíš, urobia to aj v 3D formáte. Ak Ťa netlačia peniaze, sú značkové veľmi zaujímavé, ale aj veeeľmi drahé. Iné riešenie je zobrať návrh a dať ho realizovať u súkromníka. Pozor, overiť referencie. Nie vždy sa oplatí šetriť za každú cenu. Kuchyňa do domu by mala byť asi na viac rokov. Dolaďujú sa potom ľahšie drobnejšie (a väčšinou aj lacnejšie) časti nábytku v obývačke. Pre mňa je kuchyňa v otvorenej časti štartová čiara. Designer (finančne náročný) až potom.

    r+r je offline (nepripojený) r+r

    r+r
    Ak ste ešte nenašla nikoho z Vášho okolia, som Vám k dispozicii.
    Som z okolia Senice / Skalice
    0948 523 756

    kaco11 je offline (nepripojený) kaco11

    kaco11
    takéto služby poskytujú za drobný poplatok aj kuchynské štúdia. Nie je zákonite dané, že si od nich musíte brať linku. Tak isto aj kúpeľka a podobne.

    heja3 je offline (nepripojený) heja3

    heja3
    Aj tu máš trendové informácie, a sú tam aj pôdorysy, dá sa to napasovať na konkrétnu miestnosť...

    http://mojdom.zoznam.sk/

    Dizajna je offline (nepripojený) Dizajna

    Dizajna
    Aj ja rada pomôžem, interiérový dizajn je mojim koníčkom, a som zo Záhoria.
    0905 116 023

    janoskarvay je offline (nepripojený) janoskarvay

    janoskarvay
    Dizajna Pozri príspevok
    Aj ja rada pomôžem, interiérový dizajn je mojim koníčkom, a som zo Záhoria.
    0905 116 023
    My sme začínali takto :

    - na papieri v mierke nakreslená izba s pevným vybavením
    - z papiera vystrihnutý pôdorys nábytkov
    a šibovalo sa bez námahy so starým a plánoval nový.
    Dnes máš na to softy - včetne "náhľadovej kamery"

    wynk11 je offline (nepripojený) wynk11

    wynk11
    ja som prave pred tyzdnom dokoncil svoju kuchynu a som spokojny s tym ako to vyzera je take kludne prostredie a farby su tiez pekne zladene...ak by ste chceli fotky ako to nakoniec vyzera tak len ma kontaktujte a poslem fotky..zaklad pre mna bol aby som si odychol v kuchyni a to sa mi podarilo

    elixia je offline (nepripojený) elixia

    elixia
    wynk11 Pozri príspevok
    ja som prave pred tyzdnom dokoncil svoju kuchynu a som spokojny s tym ako to vyzera je take kludne prostredie a farby su tiez pekne zladene...ak by ste chceli fotky ako to nakoniec vyzera tak len ma kontaktujte a poslem fotky..zaklad pre mna bol aby som si odychol v kuchyni a to sa mi podarilo
    mozes zavesit nejake fotky aj sem? Ja sa tiez chystam na prerabku tak zbieram inspiracie a dobre rady..

    Fajoska je offline (nepripojený) Fajoska

    Fajoska
    Dizajna Pozri príspevok
    Sorry,že som nezareagovala skôr, ale bola som celý deň mimo domova. Som od Malaciek.
    Áaaale nehovor, aj ja !!! Musíme sa stretnúť !

    Dizajna je offline (nepripojený) Dizajna

    Dizajna
    Fajoska, zatial neviem odosielat sukromne spravy, nemam naplneny limit, rada sa stretnem, zavolaj alebo posli sms, 0905 116 023.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.