Zavrieť

Porady

prefarbenie kabáta

Milí poraďáci bola by som veľmi rada keby mi z Vás niekto vedel poradiť, kde mi u nás na Slovensku prefarbia biely kabát na tmavší odtieň. Dcéra si minulý rok kúpila veľmi pekný zimný kabát a ostali jej po silvestrovskej oslave fľaky, ktoré sme dávali pár krát vyčistiť do čistiarne ale nedajú sa odstrániť. Nakoľko ten kabát nebol lacný a rada ho nosila neradi by sme ho vyhodili, preto Vás prosím o radu kde na Slovensku robia podobné služby. Za Vaše rady vopred ďakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    MGiti je offline (nepripojený) MGiti

    Mám 55 rokov. MGiti
    Ďakujem pekne za Vaše rady, hneď som išla na tú stránku a zavolala som im, ale mi žiaľ povedali, že voľakedy farbili no teraz to už nerobia, tak keby ešte niekto vedel inú adresu bola by som veľmi rada. Díky

    Lenka*1 je offline (nepripojený) Lenka*1

    Lenka*1
    este som nasla firmu Levan, su v Trnave:
    Kontaktné údaje:

    Hattalova 1,
    917 00 Trnava
    Tel:
    033 / 550 42 18
    Tel:
    033 / 550 42 17

    Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

    Zuziana
    Teraz som volala do čistiarne blue lanza, povedali mi, že nikto v SR už nefarbí. Donedávna vraj farbila Nitra. Zistili st Vy niečo nové ohľadne farbenia?

    tina1 je offline (nepripojený) tina1

    tina1
    Farbenie kabata nedoporucujem aj keby to robili v cistiarni. S konecnym efektom by ste neboli spokojní, pretoze kabat byva podzehleny vystuznou vlozkou, ktora po styku s vodou sa zraza. Vznikaju v mieste podzehlenia nepravidelne tvary /vlnkovatie/

    BABYstar je offline (nepripojený) BABYstar

    BABYstar
    Prosím o pomoc pri zafarbení koženého kabáta.Mám ošúchané manžety na rukávoch.Až by ste mali kontakt v Košiciach.Ďakujem.

    Zuziana je offline (nepripojený) Zuziana

    Zuziana
    Čiastočne sa to dá urobiť samoleštiacim tekutým voskom na kožu.
    O profesionálnej úprave neviem.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.