Zavrieť

Porady

nevyziadane obtazujuce sms v mobile

Dobry den, chcela by som sa poradit ohladom nevyziadanych obtazujucich sms v mobile. Neviete prosim niekto z kade mi bola poslana sms ktora ma miesto cisla odosielatela pismenka "cv"? Da sa to nejako zistit? dDakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    S takým som sa ešte nestretla, ale mňa obťažuje môj operátor. Doslova agresívne mi začali teraz pred ukončením 2-ročnej zmluvy chodiť reklamy od výmyslu sveta a čo ma najviac prekvapilo, žijem 10 km od KE a každú chvíľu mi ukazuje na mobile, že som v sieti maďarského operátora. To som zvedavá pri najbližšej faktúre, koľko hovorov budem mať prijatých a odoslaných v sieti roaming. Už sa teším, ako im to otrepem o pult, celú tú ich zmluvu aj s telefónom. A idem od nich tak či tak preč, od oranžových.

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    Danushka, máš vypnuté info správy v mobile?

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    marika13 Pozri príspevok
    Dobry den, chcela by som sa poradit ohladom nevyziadanych obtazujucich sms v mobile. Neviete prosim niekto z kade mi bola poslana sms ktora ma miesto cisla odosielatela pismenka "cv"? Da sa to nejako zistit? dDakujem
    sms sa môžu odosielať cez net....posielam tiež a môžem sa rozhodnúť, či prijímateľ uvidí moje číslo, alebo nie. nemáš kamaráta s inicialkami CV? napr.Cyril Vlhký

    danushka je offline (nepripojený) danushka

    danushka
    alla66 Pozri príspevok
    Danushka, máš vypnuté info správy v mobile?
    idem to hneď skontrolovať, ani neviem, že je taká možnosť nastavenia...

    alla66 Pozri príspevok
    sms sa môžu odosielať cez net....posielam tiež a môžem sa rozhodnúť, či prijímateľ uvidí moje číslo, alebo nie. nemáš kamaráta s inicialkami CV? napr.Cyril Vlhký
    ...a toto čo za priezvisko, veľmo nezvyčajné

    marika13 je offline (nepripojený) marika13

    marika13
    alla66 Pozri príspevok
    sms sa môžu odosielať cez net....posielam tiež a môžem sa rozhodnúť, či prijímateľ uvidí moje číslo, alebo nie. nemáš kamaráta s inicialkami CV? napr.Cyril Vlhký
    ano, viem ze smsm sa daju odosielat aj z netu z roznych portalov. tieto smsky su chulostiveho charakteru. Kamarata s inicialmy cv nemam. Myslimz e by sa malo dat zistit odkial su sms ododsielane, len neviem ako ...

    Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

    Stanislav 1975
    danushka Pozri príspevok
    idem to hneď skontrolovať, ani neviem, že je taká možnosť nastavenia...


    ...a toto čo za priezvisko, veľmo nezvyčajné
    Tiež si myslím že je to dosť nezvyčajné priezvisko-ja by som skor povedal,že to bude Cecília Vlhká...-predsa len je to také realistickejšie...

    alla66 je offline (nepripojený) alla66

    Profesionáli postavili Titanic - amatéri Archu! ...viac alla66
    marika13 Pozri príspevok
    ano, viem ze smsm sa daju odosielat aj z netu z roznych portalov. tieto smsky su chulostiveho charakteru. Kamarata s inicialmy cv nemam. Myslimz e by sa malo dat zistit odkial su sms ododsielane, len neviem ako ...
    ak sú chúlostivé a nepríjemné pre teba...pomôže ti operátor /služba sa spoplatňuje/

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    operator ti moze sms zakazat celkom, alebo len z cisiel, ktore uvedies a asi bude chciet za to aj nejake €ce IMHO
    Ak ti takychto sms nechodi denne 20-30 tak to ani neries

    jxozbi je offline (nepripojený) jxozbi

    jxozbi
    danushka Pozri príspevok
    S takým som sa ešte nestretla, ale mňa obťažuje môj operátor. Doslova agresívne mi začali teraz pred ukončením 2-ročnej zmluvy chodiť reklamy od výmyslu sveta a čo ma najviac prekvapilo, žijem 10 km od KE a každú chvíľu mi ukazuje na mobile, že som v sieti maďarského operátora. To som zvedavá pri najbližšej faktúre, koľko hovorov budem mať prijatých a odoslaných v sieti roaming. Už sa teším, ako im to otrepem o pult, celú tú ich zmluvu aj s telefónom. A idem od nich tak či tak preč, od oranžových.
    Skontroluj si v nastaveniach siete, či máš automatickú voľbu operátora. Ak áno odporúčam prepať na manuálnu a zvoliť si svoju sieť ja som takto podobný problém vyriešil.

    marika13 je offline (nepripojený) marika13

    marika13
    alla66 Pozri príspevok
    ak sú chúlostivé a nepríjemné pre teba...pomôže ti operátor /služba sa spoplatňuje/
    ..vdaka, dufam ze budu ochotni. Neviem, ale dufam ze sa s tym bude nieco dat robit aj ked su miesto cisla len pismenka. Zda sa mi dost zvlastne pokial by sa to nedalo zistit. Mozno som naivna, ale myslim ze taketo sluzby by mali byt nejako zabezpecene aj so spatnym riesenim.

    Janula76 je offline (nepripojený) Janula76

    Janula76
    Ahojte,
    tiež som sa s tým nestretla. Podľa mňa je asi chyba v telefóne, pretože sa vždy volá na čísla a nie na písmená. Čo sa týka odpovede na ostatné čísla, určite zkús www.kto-volal.sk . Je to najväčšia česko-slovensko-polská databázia nebezpečných čísel. Dúfam, že to pomohlo. Ale rada sa zoznámim aj s lepšími postupmi.

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.