Zavrieť

Porady

restart windovsu a nasledne vymazany system32/.....

plz help.....uz stvrty krat sa mi pokazil pc rovnako.....hram sa na pc a zrazo mi ho restartne, uz ked mi nacitava windows a malo by ma hodit na prac. plochu tak ma znovu restartne, a takto to sparavi asi 5x zasebou a potom mi naskoci modra obrazovka a napise tam nieco take ze chce kontrolovat hardisk a odpocitava 10sec. ked zacne kotrolovat tak mi tam pise ze delete system32/... proste mi vymaze cely system32 a wyndows mi uz vobec nejde.....ked pc zapne znovu pita to odomna cd od windowsu....stalo sa mi to uz asi 4x krat... uz ma nebavi reinstalovat windows......plz help
Usporiadat
timejka200 timejka200

timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

nie nerobím prvú užo som mala všetko nainstalované až dnes som si odinštalovala jeden program /wellphone/ klikala som ok a zrazu sa mi to reštartovalo a potom už lenčierna obrazovka a napísané že windows could not starting the folowing file system 32 dll. is missing or incorrect. potom sa mi restartuje zas a zas a to iste vypisuje dokola potomsa objaví este jedna čierna obrazovka a na spodku je že del menu F10, F8 tak som si vybrala menu ...CD rom a dala som dnu CD windows 7 a taká modrá obrazovka vyskočila dlhšie som čakala vypísalo mi že file is loading.....potom že spustiť instalaci vlastna alebo inovacia. som dala že vlastna zas som dlho čakla potom súhlasím s lic. podmienkami som zaskrtla a potom mi vyhodilo taku tabulku že disk 1, disk 2, som klikla na to som dala že opraviť to mi neslo dalej mi za vyšlo že vybrať si miesto na uloženie som klikla na C-čko potom nič v ypísalo mi že nanašlo sa také zariadenie...skúšala som klikať aj na dalšie, D, E ale stale vypisalo že nič a tak som dala ukončiť intalaciu čo to môže byť?
0 0
doktor01 doktor01

doktor01 je offline (nepripojený) doktor01

Tiež som mal tento problém. Bolo to spôsobené vírusom Olmárik- trojský kôň. Pomohlo kompletne zmazanie disku C a následná nová inštalácia Windows.
PS: NOD vedel vírus identifikovať ale nevedel ho odstrániť.
0 0
timejka200 timejka200

timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

taký istý problém si mal? a ako si ho vyriešil ako si vymazal c-čko ako sa to robí? a este ak chcem znovu nainštalovať windows tak z toho cd-čkačo mám ku počítaču? windows 7 ? vložím a ked sa ma opýta že vybrať pričinok kde sa má uložiť tak čo si vyberem?
0 0
timejka200 timejka200

timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

lebo ja sa neviem dostať vôbec do pc len sa začne načítavať windows a hned je čierna obrazovka a vypíše že windows nemôže pokračocať lebo chýba system 32 dll. a nič. a samo vypína zapína tú čiernu obrazovku nič viac a celkom dole mám na výber del , menu, ja som stlačila f12 a ponuklo mi menu a na nom nasledujúce možnosti flopdisk, CD....atď no a ja som klikla na CD začalo načítavať potom modra obrazovka akože sa instalovalo lenže som nenainštalovala lebo ked som chcel uložiť tak mi vypislovalo že hladá a nenašlo.....tak neviem čo s tým dalej...
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Zapni PC .Po načítaní prvej obrazovky stlač parkrát F8.Bude Ti ponúknuté menu.Skús dať prvé Repair computer , alebo skús núdzový režím safe mode či Ti PC nabehne aspoň v tom režime.
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Bojim sa ze ked chyba system32.dll tak ani safe mod nepomoze ...
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

timejka200 Pozri príspevok
lebo ja sa neviem dostať vôbec do pc len sa začne načítavať windows a hned je čierna obrazovka a vypíše že windows nemôže pokračocať lebo chýba system 32 dll. a nič. a samo vypína zapína tú čiernu obrazovku nič viac a celkom dole mám na výber del , menu, ja som stlačila f12 a ponuklo mi menu a na nom nasledujúce možnosti flopdisk, CD....atď no a ja som klikla na CD začalo načítavať potom modra obrazovka akože sa instalovalo lenže som nenainštalovala lebo ked som chcel uložiť tak mi vypislovalo že hladá a nenašlo.....tak neviem čo s tým dalej...
Možno sa blbo pýtam , ale bolo v CD mechanike inštalačné CD Windows ?Pri takom postupe by mala nabehnúť nová inštalácia Windows.Vyber disk, a nezabudni dať formátovať tento disk a až potom inštalácia.
Naposledy upravil Vlado40 : 04.02.10 at 23:32
0 0
salvosko salvosko

salvosko je offline (nepripojený) salvosko

Ved to jej nabehla ale nedokazala zinstalovat na existujucu partition ... podla mna to treba bootnut z nejakeho servis CD ako napr. Hiren's Boot CD ale to nie je pre laikov.
0 0
timejka200 timejka200

timejka200 je offline (nepripojený) timejka200

ale ked si pýta vybrať miesto a ked kliknem hocikdfe vypisuje že nie je nájdené
0 0
Vlado40 Vlado40

Vlado40 je offline (nepripojený) Vlado40

Klikni na obnoviť ,či Ti náhodou nezmizne celá ponuka diskov .Stáva sa to ,ak Windows nemá ovládače .Skús kliknúť na položku načítať ovládač .Mala by si mať K PC CD k základnej doske a na ňom musíš pohľadať ovládače v zložke driver.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať