Zavrieť

Porady

ayya - všetkým začínajúcim,aj trvajúcim:)

Neviem, či je namieste otvárať tu novú tému, ale mne to nedalo.Až dodnes som odolávala téme "svokrina kuchyňa",predstavte si, ani som ju neotvorila, až teraz. ...no,oči si idem vyočiť!!!!chcem len dať do pozornosti všetkým začínajúcim, skutočne fantastické, určite vyrieši problémy, nezrovnalosti, neznalosti a čo ja viem čo ešte, mnohým začínajúcim!!!(ten názov ma trošku miatol, škoda...-ja som myslela, že sú tam nejaké svokrine recepty )Pekný deň s poradou!!!
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Už ani neviem, kde písať o pátraní po ayya. Skúšam všetky témy, aj Richardovi SS, a stále nič. Bol by v tom čert, aby toľko členov porady nevypátralo, čo je s ayya. Len ako?

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Ayya tu bola prihlásená naposledy koncom augusta. Prečo zanevrela na poradu? Dá sa to vôbec? Veľa otázok ma napadá. Chodila na stretnutia , poznal ju niekto z poraďákov bližšie alebo mal niekto na ňu aspoň číslo na mobil, alebo adresu?

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    Keď som si dala vo vyhľadávači ayya, zistila som, že bola aj na stretnutí Krahule I., dokonca je tam aj na foto. Určite o nej niekto musí vedieť.
    http://www.porada.sk/attachment.php?...4&d=1117363950

    ondrejvla je offline (nepripojený) ondrejvla

    Podstatné, že zatiaľ to viem... Ale zajtra už možno bude inak. ...viac ondrejvla
    A ja som sa už potešila, že sa nám Ayya ozvala. Škoda, chýba tu!
    Neviete niekto ako ju privolať?! Ani mágiou sa to nedá?

    DanielaSL je offline (nepripojený) DanielaSL

    Mama troch dospelých detí DanielaSL
    Muška ...dobrú správu si sem dala.....koľko ľudí sa o ňu bálo.

    ayya je offline (nepripojený) ayya

    ayya
    jeeeeeeeeeejda :-) ani neviem, co mam povedat ... hrabem sa tu uz dve hodinky, pozeram si novinky ...
    odjakziva nebyvam rada stredom pozornosti, ale priznam, potesilo ma, ze som vam chybala -
    takze dnes uz iba v skratke:
    - som v pohode, nic sa mi nestalo
    - vselico sa u nas zmenilo, okrem ineho - nemam taky pohodlny pristup k netu, ale vraj to je len docasne
    - napisem tento tyzden este viac, ale hlavne - chystam pokracovanie tej svokrinej kuchyne, hoci to sa uz neda nazvat pokracovanie, ale mozno "druhy rocnik" ...
    dakujem vam za zaujem, veeelmi, veeeeeeeeelmi ste mile :-)

    RenataK je offline (nepripojený) RenataK

    RenataK
    Ayya som úprimne rada, že si späť. Naozaj si nám všetkým chýbala. A až sa mi očka rozsvietili, keď som zbadala Tvoj nick. Takže nech sa Ti darí.

    ayya je offline (nepripojený) ayya

    ayya
    RenataK
    Ayya som úprimne rada, že si späť. Naozaj si nám všetkým chýbala. A až sa mi očka rozsvietili, keď som zbadala Tvoj nick. Takže nech sa Ti darí.
    dakujem pekne :-)

    http://www.porada.sk/t21085-p2-ptranie-po-ayya-.html

    abel je offline (nepripojený) abel

    abel
    ayya, priznám sa, že som mala až slzičky v očiach, keď si sa ozvala. Som veľmi rada a určite nie sama.

    Hella1 je offline (nepripojený) Hella1

    Hella1
    Som tu nová a veľmi sa teším, že je ayya späť, pretože začínam v PU po dlhšej dobe a mám v tom zmätok. Mám nové zamestnanie a preto som sa prihlásila na túto stránku. Ju tu veľa dobrých informácii, ale svokrina kuchyňa ma fascinovala, konečne som niečo pochopila do hľbky. teším sa že sa dozviem daľšie pokračovanie a veľmi sa teším. Ayya som rada že si sa ozvala, veľa ľudom si chýbala. Teším sa na tvoje príspevky.

    alea je offline (nepripojený) alea

    alea
    Ayya... Konečne si tu.Tvoja svokrina kuchyňa ma veľmi zaujala. Akurát sa vzdelávam v účtovníctve pomocou kurzu, (aj keď účtovníčka so mňa nebude) no tvoj výklad mi pomohol a určite nie som sama čo si usporiadala informácie.
    Zablúdila som tu náhodou a myslela som si, že ponúkaš nejaké recepty. Bola som milo prekvapená....
    JE TO SUPER... vrelá vďaka takým ľuďom ako si TY...

    alea je offline (nepripojený) alea

    alea
    No pohybujem sa tu ale ešte sa neviem poriadne orientovať....
    Ale všetkých vás zdavím....
    Ani smajlík mi tu nejde vložiť....
    A už to máááámmm......

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.