Zavrieť

Porady

jeden Bc, viac Mgr/Ing

Zdravim.
mam spraveneho Bc na pedagogickej a rad by som si spravil Mgr na viacerych skolach. Je mozne dostudaovat len ten druhy stupen pre kazdy Mgr co chcem, alebo si musim znova zopakovat aj prvy stupen pre kazdy Mgr co chcem.
vdaka za skoru odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Dáša_ je offline (nepripojený) Dáša_

    Dáša_
    mikromel Pozri príspevok
    Zdravim.
    mam spraveneho Bc na pedagogickej a rad by som si spravil Mgr na viacerych skolach. Je mozne dostudaovat len ten druhy stupen pre kazdy Mgr co chcem, alebo si musim znova zopakovat aj prvy stupen pre kazdy Mgr co chcem.
    vdaka za skoru odpoved
    myslím, že to nepôjde - študuješ pedagogiku a dokončil by si ekonómiu? alebo právo? alebo trebárs stavarinu?

    mikromel je offline (nepripojený) mikromel

    mikromel
    to nie
    vystudoval som bc. v odbore predskolska a elementarna pedagogika a pedagogika pre psychosocialna narusenych a pri Mg. su vsetky odbory osobitne
    Momentalne studuje primarne vzdelavanie no chcem radsej tu specialnu pedagogiku. Tak neviem ci nemam prerusit studium lebo znova si robit toho isteho bc. sa mi nechce.

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    Dáša_ Pozri príspevok
    myslím, že to nepôjde - študuješ pedagogiku a dokončil by si ekonómiu? alebo právo? alebo trebárs stavarinu?
    Ale môže si spraviť viac pedagogických

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    mikromel Pozri príspevok
    to nie
    vystudoval som bc. v odbore predskolska a elementarna pedagogika a pedagogika pre psychosocialna narusenych a pri Mg. su vsetky odbory osobitne
    Momentalne studuje primarne vzdelavanie no chcem radsej tu specialnu pedagogiku. Tak neviem ci nemam prerusit studium lebo znova si robit toho isteho bc. sa mi nechce.
    Najlepšie je obrátiť sa na študijné oddelenie príslušnej školy, aké majú kritéria na prijatie na magisterské štúdium. Väčšinou so býva ukončené bakalárske štúdium v danom alebo príbuznom odbore, otázne je, či ten tvoj odbor oni uznajú za príbuzný, treba sa ich na to opýtať.

    doktor01 je offline (nepripojený) doktor01

    doktor01
    mikromel Pozri príspevok
    Zdravim.
    mam spraveneho Bc na pedagogickej a rad by som si spravil Mgr na viacerych skolach. Je mozne dostudaovat len ten druhy stupen pre kazdy Mgr co chcem, alebo si musim znova zopakovat aj prvy stupen pre kazdy Mgr co chcem.
    vdaka za skoru odpoved
    Podľa zákona môžeš študovať aj na viacerých školách ale len v rovnakom odbore ako Bc. alebo príbuznom odbore (informácie o príbuznom odpore dostaneš na VŠ kde si študoval alebo sa obráť na akreditačnú komisiu).
    PS: nie je mi jasná formulácia Mgr/Ing.
    V každom prípade nepoznám pedagogický odbor s titulom Ing.

    doktor01 je offline (nepripojený) doktor01

    doktor01
    mikromel Pozri príspevok
    to nie
    vystudoval som bc. v odbore predskolska a elementarna pedagogika a pedagogika pre psychosocialna narusenych a pri Mg. su vsetky odbory osobitne
    Momentalne studuje primarne vzdelavanie no chcem radsej tu specialnu pedagogiku. Tak neviem ci nemam prerusit studium lebo znova si robit toho isteho bc. sa mi nechce.
    V tom prípade skús požiadať o prestup (más možnosť prestúpiť aj na inú VŠ prípadne iný odbor(ale len rovnaký alebo príbuzný z Bc.)- všetko je to na dohode ). Ak neuspeješ môžeš začať už v Mgr. štúdium znova od 4. ročníka (prípadne požiadaš o uznanie niektorých skúšok ktoré si už absolvoval).

    lenaska je offline (nepripojený) lenaska

    živnostník lenaska
    Neprerušuj, dokonči a špeciálnu pedagogiku si dorob potom, ked už budeš mať Mgr.

    atka4 je offline (nepripojený) atka4

    atka4
    lexus77 Pozri príspevok
    Synovi z 5 rokov na matfyze-UK neuznali na večernej EU ani jednu skúšku z matematiky ( ) .
    tak to je sila.........
    škoda vôbec komentovať.....
    ve´d by ich tam mohol asi aj učiť..........
    fakt bez komentára........ale smutné

    Onko je offline (nepripojený) Onko

    Onko
    doktor01 Pozri príspevok
    V každom prípade nepoznám pedagogický odbor s titulom Ing.
    Učiteľstvo technických profesijných predmetov je inžinierske štúdium na Slovenskej technickej univerzite.

    jeden Bc, viac Mgr/Ing

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.