Zavrieť

Porady

plastové okná

Máme plastové okná,ktoré sa nám rosia a na stenách máme pliesne sme z toho nešťastný. Ak niekto riešil podbný problém prosím poraďte.
maja
Usporiadat
kamoska1 kamoska1

kamoska1 je offline (nepripojený) kamoska1

Aj ja by som sa chcela podeliť s radou o plastovych oknach.Keď sme mali staré okná,bolo to hrozné.Byvame na samom vrchu v panel.dome.Celu zimu sme nevideli von čo boli zarosené medzi oknami a zvnutra nam tiekla voda po nich.Zaclony pri vetre viali.Pred tromi rokmi sme vymenili všetky okna.Sme spokojni nadovšetko.Celu zimu vidime von,nič nerosi,ani žiadne plesne ako pišu iní,nemame.Ale vetram každy den otvorím okno na plno na 10 minut,ked nieje vietor a zima zatvorim ho len na mikro,nie kluku dolu,ale bočne,to je ako pri starych oknach,že fuka.Zatvaram na kluku ,,dolu"iba v zime a pri vetroch a daždoch.Sme spokojni.
0 0
olybaba olybaba

olybaba je offline (nepripojený) olybaba

- chcela by som sa opytat, cim a ako zabezpecujete udrzbu plastovych okien :
Všetky pohyblivé časti a uzatváracie miesta kovania je potrebné mazať. Uzávery a uzatváracie čapy mazať technickou vazelínou.
Do všetkých vodiacich drážok kvapnúť pár kvapiek oleja na spodné tiahla.

- doporucili mi WD 40
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

piopio Pozri príspevok
Tak to už som skoro vypenil. Ale skrotil som sa a trpezlivo som vysvetlil mladému vysokoškolákovi príslušnú problematematiku. Množstvo vody vydýchanej človekom za hodinu, objem vody, ktorý pojme meter kubický vzduchu pri 100 percentnej relatívnej vlhkosti a pri daných teplotách a podobné.
Treba jednoznacne menej pit, aby si menej nadychal, alebo nahradit vsetku vodu alkoholom, ten zoadne plesne nesposobuje.
0 0
AnikoAd AnikoAd

AnikoAd je offline (nepripojený) AnikoAd

Ahojte poraďáci, porosila by som vás o radu, hľadám seriozneho dodávateľa na plastové okná v Leviciach, dakujem za každý postreh....
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať