Zavrieť

Porady

MRP a PN pretrvávajúca...

Prosím o radu...mám program MRP na mzdy a zamestnanec má PN od 29.9.2009, chce to odomna: začiatok rozhodného obdobia a koniec (to si myslím, že je obdobie od 1.1.2008-31.12.2008), ale neviem to presne, potom to chce Doba neplatenia poistného.....? tak tam neviem čo mám dať...
Prosím poradte mi...mám vyplatný termíííííín
Naposledy upravil Dav : 05.11.09 at 18:23
Usporiadat
popoka34 popoka34

popoka34 je offline (nepripojený) popoka34

bezradná Pozri príspevok
Odkedy - dokedy trvala presne PN ?
Od 9.10.09 do 18.10.09...skúšala som to zadať aj v dobe neprítomnosti v dochádzke, ale aj z tadiaľ mi to miezd len načítalo 6 dní.
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

popoka34 Pozri príspevok
Od 9.10.09 do 18.10.09...skúšala som to zadať aj v dobe neprítomnosti v dochádzke, ale aj z tadiaľ mi to miezd len načítalo 6 dní.
Zaklikla si v dochádzke generovať aj počas sviatkov a voľných dní?
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
popoka34 Pozri príspevok
Od 9.10.09 do 18.10.09...skúšala som to zadať aj v dobe neprítomnosti v dochádzke, ale aj z tadiaľ mi to miezd len načítalo 6 dní.
Nedávaj to cez doby neprítomnosti - tam idú materská a rodičovská - musíš cez denné záznamy

Išla si cez hromadné pridávanie PN? POdľa všetkého si zabudla zakliknúť - generovanie počas voľných dní - nezobralo ti tam sobotu a nedeľu.
0 0
popoka34 popoka34

popoka34 je offline (nepripojený) popoka34

Tamila Pozri príspevok
Zaklikla si v dochádzke generovať aj počas sviatkov a voľných dní?
Kde je taká ponuka?
0 0
Tamila Tamila

Tamila je offline (nepripojený) Tamila

Dochádzka - denné záznamy - agenda - pridať hromadne - činnosť - 3 - nemoc - dátum od - do - celý deň - fajky generovať počas sviatkov aj voľných dní.
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
popoka34 Pozri príspevok
Kde je taká ponuka?
dochádzka - hromadné pridanie - na pravej strane lišty

- generovať počas sviatkov
- generovať počas voľných dní..

aj kolonku celý deň zakliknúť
0 0
popoka34 popoka34

popoka34 je offline (nepripojený) popoka34

Tamila Pozri príspevok
Dochádzka - denné záznamy - agenda - pridať hromadne - činnosť - 3 - nemoc - dátum od - do - celý deň - fajky generovať počas sviatkov aj voľných dní.
Mááááám..:-) Ešte by som sa tu popýtala kopu vecí, len musím končiť...zatiaľ ďakujem za rady, aj to pomohlo...určite ešte večer budem na porade..:-)
0 0
popoka34 popoka34

popoka34 je offline (nepripojený) popoka34

Tamila Pozri príspevok
Presne ako píše Lenkak: hore na vrchnej lište: číselníky - práca so mzd. číselníkom - príplatky po zdanení - nemoc - náhrada za nemoc.

Potom ešte priamo vo vystavenej mzde. Otvoriť mzdu a okno Nemoc rozkliknúť tlačítkom s ukazovákom.
V programe MRP podľa uvedeného postupu som náhradu nemoc nenašla. V číselníkoch mám len kódy 1495 - 1499. Náhrada za nemoc má kód 1500. Ako ju dosatanem do kolonky "príplatky po zdanení"?

Dokonca aj priamo v mzde nemám pri položke Nemoc rozbaľovacie tlačítko. Ako mám program nastaviť, aby tam bolo?
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
no mne sa zdá, že máš light verziu, tam sa počítať pn nedala, ak sa nemýlim.
0 0
popoka34 popoka34

popoka34 je offline (nepripojený) popoka34

lenkak Pozri príspevok
no mne sa zdá, že máš light verziu, tam sa počítať pn nedala, ak sa nemýlim.
Čo to znamená?...objednávala som si klasicky program Mzdy, multiverziu. Dokonca som si pre istotu stiahla aj demoverziu a v nej takisto nie je pri kolonke Nemoc a OČR rozbaľovacie tlačítko. V manuály, čo som našla na nete tie rozbaľovacie tlačítka sú.
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
máš win verziu?
poprípade kedy si robila upgrade?
0 0
popoka34 popoka34

popoka34 je offline (nepripojený) popoka34

lenkak Pozri príspevok
máš win verziu?
Áno..najnovšie aktualizovanú
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
pozri:
nastavenie- identifikačné údaje zamestnávateľa- ostatné - či tam máš odfajknuté počítať náhrady za nemoc.
0 0
popoka34 popoka34

popoka34 je offline (nepripojený) popoka34

lenkak Pozri príspevok
pozri:
nastavenie- identifikačné údaje zamestnávateľa- ostatné - či tam máš odfajknuté počítať náhrady za nemoc.
:-) nemala som...po zakliknutí sa mi už rozbaľovacie okienka ukázali..:-) ufff, už som si myslela, že zas mám niečo iné ako ostatní..:-) oki...idem skúsiť zadať PN-ku 10 dní, čo mi to spraví...soboty, nedele mi totiž nechcelo prijať...zatiaľ ďakujem...:-)
Naposledy upravil popoka34 : 09.11.09 at 18:07
0 0
bezradná bezradná

bezradná je offline (nepripojený) bezradná

knihomol I. stupňa
popoka34 Pozri príspevok
:-) nemala som...po zakliknutí sa mi už rozbaľovacie okienka ukázali..:-) ufff, už som si myslela, že zas mám niečo iné ako ostatní..:-) oki...idem skúsiť zadať PN-ku 10 dní, čo mi to spraví...soboty, nedele mi totiž nechcelo prijať...zatiaľ ďakujem...:-)
Hlavne, že to ide!
Neboj, ja som si nechty obhrýzala a nervové záchvaty chytala za úplné maličkosti, keď som prešla z univerz. systému na win (nadávala som si do všetkých debilov, prečo som menila), ale teraz by som už nemenila
0 0
popoka34 popoka34

popoka34 je offline (nepripojený) popoka34

bezradná Pozri príspevok
Hlavne, že to ide!
Neboj, ja som si nechty obhrýzala a nervové záchvaty chytala za úplné maličkosti, keď som prešla z univerz. systému na win (nadávala som si do všetkých debilov, prečo som menila), ale teraz by som už nemenila
Už to ide tak, ako ste to písali v predchádzajúcich príspevkov...:-) Ozaj ste mi veľmi pomohli, ďakujem :-) No.. ja som si už nemala čo obhrýzať, už som chcela kopírovať obrazovku programu a zaslať do MRP, nech to vyriešia..:-) Vďaka, že ste boli rýchlejšie..:-)
0 0
lenkak lenkak

lenkak je offline (nepripojený) lenkak

Lenka
už som ani nevedela čo Ti poradiť, ale som rada, že už to máš ok.
0 0
popoka34 popoka34

popoka34 je offline (nepripojený) popoka34

lenkak Pozri príspevok
už som ani nevedela čo Ti poradiť, ale som rada, že už to máš ok.
Však si poradila...v nastaveniach údajov zamestnávateľa som mala chybu. Hmmm, som zvedavá čo by som v programe mala mať a čo ešte nemám zaháčknuté..:-)
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať