Zavrieť

Porady

Pdvodný autobazár Autopeto

feny feny

feny je offline (nepripojený) feny

Týmto by som chcel varovať všetkých ktorý plánujú kúpiť auto od autobazáru autopeto je to neseriózny autobazár ktorý stáča kilometre a nieje možne sa s ním potom dohodnúť ako som sa presvedčil na vlastnej koži a zákon u nás na to nieje... Takže si dva krát rozmyslite či vám ozaj stojí za niečo od nich vôbec kupovať.
Usporiadat
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

feny Pozri príspevok
Týmto by som chcel varovať všetkých ktorý plánujú kúpiť auto od autobazáru autopeto je to neseriózny autobazár ktorý stáča kilometre a nieje možne sa s ním potom dohodnúť ako som sa presvedčil na vlastnej koži a zákon u nás na to nieje... Takže si dva krát rozmyslite či vám ozaj stojí za niečo od nich vôbec kupovať.
To,že sa na Slovensku "stáčajú" kilometre je všeobecne známe(robí to velmi veľa bazárov,príp. predchádzajúcich majiteľov)- v Rakúsku to je tretný čin a autobazár okamžite prichádza o licenciu , u nás sa to toleruje...
0 0
Menej reklamy? Zaregistrujte sa! - Žiadne vyskakovacie reklamy!
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

No nechcem sa nikoho zastavat, ja len - rad by som vedel, ci jestvuje jediny bazar, ktory nestaca kilometre, a to teraz nemyslim iba v SR, ale v celej Europe. Niekedy tazko povedat, ci to stocil bazar alebo uz samotny predosly majitel, fakt je, ze 99% aut ma tachometer stoceny.

Ja napriklad mam na aute cez 300.000, ale ked to auto uvidite (opotrebovanie kluciek, sedadiel, interieru, volantu + dymivost motora, studene starty), tak vam bude hned jasne, ze nieco nie je v poriadku, pretoze to auto je v podstatne lepsom stave, ako drviva vacsina aut, ktore su predavane so "100.000" najazdenymi km.
0 0
Stanislav 1975 Stanislav 1975

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

misomiso Pozri príspevok
No nechcem sa nikoho zastavat, ja len - rad by som vedel, ci jestvuje jediny bazar, ktory nestaca kilometre, a to teraz nemyslim iba v SR, ale v celej Europe. Niekedy tazko povedat, ci to stocil bazar alebo uz samotny predosly majitel, fakt je, ze 99% aut ma tachometer stoceny.

Ja napriklad mam na aute cez 300.000, ale ked to auto uvidite (opotrebovanie kluciek, sedadiel, interieru, volantu + dymivost motora, studene starty), tak vam bude hned jasne, ze nieco nie je v poriadku, pretoze to auto je v podstatne lepsom stave, ako drviva vacsina aut, ktore su predavane so "100.000" najazdenymi km.
Ja sa len usmievam, keď mi volá klient,že kúpil dovezené auto z Talianska- rok výroby 2004 a najazdené má akože 65000km-to je fakt doveryhodné...
0 0
feny feny

feny je offline (nepripojený) feny

misomiso Pozri príspevok
No nechcem sa nikoho zastavat, ja len - rad by som vedel, ci jestvuje jediny bazar, ktory nestaca kilometre, a to teraz nemyslim iba v SR, ale v celej Europe. Niekedy tazko povedat, ci to stocil bazar alebo uz samotny predosly majitel, fakt je, ze 99% aut ma tachometer stoceny.

Ja napriklad mam na aute cez 300.000, ale ked to auto uvidite (opotrebovanie kluciek, sedadiel, interieru, volantu + dymivost motora, studene starty), tak vam bude hned jasne, ze nieco nie je v poriadku, pretoze to auto je v podstatne lepsom stave, ako drviva vacsina aut, ktore su predavane so "100.000" najazdenymi km.
Mnoo to presne sedi :P Clovek by ani nepovedal ale skotocnost je ina.... Neviem preco to nedaju ako trestny cin aj u nas a bol by pokoj s takymito zlodejmi ved v podstate zarabaju na ludoch....
0 0
misomiso misomiso

misomiso je offline (nepripojený) misomiso

feny Pozri príspevok
Mnoo to presne sedi :P Clovek by ani nepovedal ale skotocnost je ina.... Neviem preco to nedaju ako trestny cin aj u nas a bol by pokoj s takymito zlodejmi ved v podstate zarabaju na ludoch....
Neviem preco to nedaju, no kazdopadne by sa to aj tak tazko dokazovalo.
0 0
andreaS andreaS

andreaS je offline (nepripojený) andreaS

my mame od nich auto uz druhy rok... stale nam blika zhavenie, tak sme s tym boli na diagnostike, kde zistili, ze km boli stocene... kto tak urobil, netusim, nepatram, lebo to auto bolo v tip top stave... potom sa nam este podarilo zistit ze blikanie toho zhavenia je dost caste pri nasom modeli auta... ono to totiz hlasi, ze dake cidlo je v tahu... a kedze mam doma automechanika tak u nas plati porekadlo ze obuvnikova dcera chodi bosa... tak sa to len odklada...

inak musim zaklopat auto mame v skvelom stave, cena bola vtedy velmi dobra, ani sme tento typ auta nepozerali, lebo sme vedeli ze je to nad nas limit a autopeto bol posledny bazar, v kt. sme boli a bola to laska na prvy pohlad a vdaka dobrej cene sa nase cesty spojili ... este aj daku zlavu sme dostali, myslim ze 8tis sk vtedy este...

my sme spokojni
0 0
feny feny

feny je offline (nepripojený) feny

Mnoo aspoň vidno že nie som prvý a pravdepodobne ani nie posledný koho takto pekne obtiahnu ale ozaj záleží na Vás ktorý chcete ísť do toho a skúsiť šťastie ako sa vraví Len neviem či tie peniaze stoja za také riziko.... Záleží len na Vás.... Len som chcel upozorniť všetkých ktorý niečo plánujú kúpiť od autobazáru Autopeto
0 0
rudkoo rudkoo

rudkoo je offline (nepripojený) rudkoo

Ak si s postupom autobazáru spokojná nie je čo riešiť ale ak majiteľ zaujme pozíciu mrtvého chrobaka a tak odmieta defakto s tebou komunikovať tak si asi priznáva svoju chybu.A riešenie??????
0 0
Lianka Lianka

Lianka je offline (nepripojený) Lianka

žena, matka, samoživiteľka... ...viac
rudkoo Pozri príspevok
Ak si s postupom autobazáru spokojná nie je čo riešiť ale ak majiteľ zaujme pozíciu mrtvého chrobaka a tak odmieta defakto s tebou komunikovať tak si asi priznáva svoju chybu.A riešenie??????
Ked sa citim poskodena a dotycny so mnou nekomunikuje, riesim to v kazdom pripade pisomne: najprv listom pisomne - opisem problem, co sa udialo a ako, a co ziadam. Ak do urceneho terminu neobdrzim pisomnu odpoved, pokracujem v dalsich (pravnych) krokoch. Ked to nechas len tak, same sa to nevyriesi.
0 0
PPatricius PPatricius

PPatricius je offline (nepripojený) PPatricius

No bolo by fajn, keby bolo stáčanie km klasifikované ako trestný čin...aj keď je pravda, že dokazovanie je problém.

No bohužiaľ pre našu ekonomiku by to nebolo prínosom. Jednoducho by tie autá boli ležiaky a to únia nepotrebuje. Aj keď sme členmi, spýtajte sa napr. Nemca, ktorý v živote nebol na Slovensku, ako sa tu žije. Oni si myslia, že sme tu v osadách a bez elektriky... A my ich nezaujímame.

De facto sme pre nich veľmi zaujímavé šrotovisko a keď sa zmení legislatíva, bude to nevýhodné pre nich a následne aj pre nás. Ale hlavne si to nechajte pre seba

Je to jednoducho tak ako to vyhovuje nie zrovna nám...zákazníkom. Tak ako s celou legislatívou v tomto Kocúrkove.

Preto sa budú stáčať kilometre veselo ďalej.
0 0
canabinnol canabinnol

canabinnol je offline (nepripojený) canabinnol

FENY a doriesli si to neako ci si to nechal plavat? ja som sa tiez takto svinky nechal odrbat tak sa pytam.... odpis mi prosim na canabinnol@gmail,com
0 0
veronika2222 veronika2222

veronika2222 je offline (nepripojený) veronika2222

[QUOTE=feny;1200266]Týmto by som chcel varovať všetkých ktorý plánujú kúpiť auto od autobazáru autopeto je to neseriózny autobazár ktorý stáča kilometre a nieje možne sa s ním potom dohodnúť ako som sa presvedčil na vlastnej koži a zákon u nás na to nieje... Takže si dva krát rozmyslite či vám ozaj stojí za niečo od nich vôbec kupovať.

Jedna sa o autobazar AUTOPETO ( v Kovarciach ) ? .. ak ano, tak musím oponovat tomu, kto toto napisal ! V tomto bazare som kupila uz dve auta, doteraz sluzia a su v poriadku. Bez akychkolvek problemov sa dalo s majitelom dohodnut, dokonca bol ochotny a ustretovy ! Nevidim dovod na to aby tu niekto niekoho ociernoval takto verejne ! Ale niet sa comu cudovat, v dnesnej dobe je zavist pochopitelna... a nech si hovori kto chce, co chce, ja si tam pojdem kupit auto aj nabuduce !
0 0
feny feny

feny je offline (nepripojený) feny

[QUOTE=veronika2222;1482634]
feny Pozri príspevok
Týmto by som chcel varovať všetkých ktorý plánujú kúpiť auto od autobazáru autopeto je to neseriózny autobazár ktorý stáča kilometre a nieje možne sa s ním potom dohodnúť ako som sa presvedčil na vlastnej koži a zákon u nás na to nieje... Takže si dva krát rozmyslite či vám ozaj stojí za niečo od nich vôbec kupovať.

Jedna sa o autobazar AUTOPETO ( v Kovarciach ) ? .. ak ano, tak musím oponovat tomu, kto toto napisal ! V tomto bazare som kupila uz dve auta, doteraz sluzia a su v poriadku. Bez akychkolvek problemov sa dalo s majitelom dohodnut, dokonca bol ochotny a ustretovy ! Nevidim dovod na to aby tu niekto niekoho ociernoval takto verejne ! Ale niet sa comu cudovat, v dnesnej dobe je zavist pochopitelna... a nech si hovori kto chce, co chce, ja si tam pojdem kupit auto aj nabuduce !
Ak máš záujem môžme sa osobne stretnúť a môžem ti to dokázať že všetko je pravda že tento autobazár je vedený skutočne podvodníkom ktorý k tomu má ešte aj právnicke vzdelanie.Na moje zrušenie kúpnopredajnej zmluvy reagoval týmto spôsobom že sa môžme aj súdiť a tento spor aj keď vyhrám potrvá to aj rok i viac a potom zruší firmu a otvorí si novú.Ak chceš nájdi si experta ktorý ti overí skutočný stav.(Nie si jeho fanynka)
0 0
feny feny

feny je offline (nepripojený) feny

Re: Pdvodný autobazár Autopeto
FENY a doriesli si to neako ci si to nechal plavat? ja som sa tiez takto svinky nechal odrbat tak sa pytam.... odpis mi prosim na canabinnol@gmail,com

Nie proste chlap co ma vystudovane pravnicke vzdelanie a je chytri jak babkine ponozky nevyriesis nic len sa s tym mozes zmierit a vziat si z toho ponaucenie... Tak snad si z toho vezmete ponaucenie aj vy....
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

feny Pozri príspevok
Re: Pdvodný autobazár Autopeto
FENY a doriesli si to neako ci si to nechal plavat? ja som sa tiez takto svinky nechal odrbat tak sa pytam.... odpis mi prosim na canabinnol@gmail,com

Nie proste chlap co ma vystudovane pravnicke vzdelanie a je chytri jak babkine ponozky nevyriesis nic len sa s tym mozes zmierit a vziat si z toho ponaucenie... Tak snad si z toho vezmete ponaucenie aj vy....
Velmi lahko sa vzdavas. Ked sa neda dohodnut, urcite by som ho zaloval na sude, pripadne podal tr. oznamenie. Firmu sice zrusit moze, ale ak je zabehnuta a prosperujuca, urcite ju nezrusi. Ono to zas nie len tak firmu zlikvidovat...urcite nie kvoli jednemu sudnemu sporu za par stoviek €.
0 0
rudkoo rudkoo

rudkoo je offline (nepripojený) rudkoo

Takýto autobazár nie je firma ako Shell a tak na renomé firmy a jeho zmena názvu nie je až tak dôležitá. HMMM.
0 0
rudkoo rudkoo

rudkoo je offline (nepripojený) rudkoo

Takýto autobazár nie je firma ako Shell a tak na renomé firmy a jeho zmena názvu nie je až tak dôležitá. neviem pochopiť zástancov takýchto firiem ,firmičiek a s.r.očiek, ale ak ľudia chcú niečo kúpiť tak to kúpia a na dobré mienené rady kašľú.PS Dajte si pozor na znenie uzatvorenej zmluvy.Stačí aj taká ako je na AAA autobazár alebo autobazár EU.
0 0
veronika2222 veronika2222

veronika2222 je offline (nepripojený) veronika2222

Môžme sa stretnúť osobne a ja ti dokážem, že obe autá, čo som kúpila v tomto autobazáre sú v poriadku, nemajú stočené kilometre, nie sú s nimi žiadne problémy, bolo potrebné vymeniť akurát olej a filtre, ale na to som bola upozornená už keď som podpisovala zmluvu... ! Expertom si tu ty, ale na vytváranie zlého mena ! Nie som jeho fanynka,píšem to preto, lebo viem, ake to je ked ti niekto neprávom takto verejne pošpini meno..ale aspoň si teraz dokázal všetkým ostatným, ktorí to tu čítajú, že sa nevies na veci pozriet aj z tej stránky, že niekto by mohol mat auto z tohto bazaru v dobrom stave...
0 0
feny feny

feny je offline (nepripojený) feny

veronika2222 Pozri príspevok
Môžme sa stretnúť osobne a ja ti dokážem, že obe autá, čo som kúpila v tomto autobazáre sú v poriadku, nemajú stočené kilometre, nie sú s nimi žiadne problémy, bolo potrebné vymeniť akurát olej a filtre, ale na to som bola upozornená už keď som podpisovala zmluvu... ! Expertom si tu ty, ale na vytváranie zlého mena ! Nie som jeho fanynka,píšem to preto, lebo viem, ake to je ked ti niekto neprávom takto verejne pošpini meno..ale aspoň si teraz dokázal všetkým ostatným, ktorí to tu čítajú, že sa nevies na veci pozriet aj z tej stránky, že niekto by mohol mat auto z tohto bazaru v dobrom stave...
Vies niesom jediny kto mal stocene kilometre ak si precitas cely prispevok zistis ze tento bazar staca kilometre a pozri daj mi adresu a vies co daj posli mi prefotene technicaky z vin cislami a ja ti to pozriem a urcite tam nieco zistim a ak si ozaj pravdiva a nie nejaka "faninka" tak mi to urcite posles a prosim oba ) potom mozeme popisat ))) Su to klamari a este sa aj postavia k tomu ako keby ta ani neosrali.....
0 0
harleydavidson harleydavidson

harleydavidson je offline (nepripojený) harleydavidson

veronika2222 Pozri príspevok
Môžme sa stretnúť osobne a ja ti dokážem, že obe autá, čo som kúpila v tomto autobazáre sú v poriadku, nemajú stočené kilometre, nie sú s nimi žiadne problémy, bolo potrebné vymeniť akurát olej a filtre, ale na to som bola upozornená už keď som podpisovala zmluvu... ! Expertom si tu ty, ale na vytváranie zlého mena ! Nie som jeho fanynka,píšem to preto, lebo viem, ake to je ked ti niekto neprávom takto verejne pošpini meno..ale aspoň si teraz dokázal všetkým ostatným, ktorí to tu čítajú, že sa nevies na veci pozriet aj z tej stránky, že niekto by mohol mat auto z tohto bazaru v dobrom stave...
a ako si mozes byt ista tym, ze nemas stocene KM ? Beznou kontrolou sa to zistit neda....a to ze vacsina predajcov staca KM je beton. Dokonca aj taky predajca aut ako je AAA.... staca. Kamos im predal auto a o dva tyzdne si ho nasiel v inzercii s poctom najazdenych km stocenych o 40000 km menej.
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať