Zavrieť

Porady

Usporiadat
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Gabhus Pozri príspevok
Ospravedlňujem sa, ale na sobotu švagriná presunula oslavu sedemdesiatky, tak musím......
Škoda, snáď nabudúce...
0 0
drobeceva drobeceva

drobeceva je offline (nepripojený) drobeceva

Od 26.3. /od kedy sme hlasovali za termín stretka/ sa mnohé okolnosti zmenili, tak s poľutovaním konštatujem, že sa stretnutia nezúčastním. Prajem príjemnú zábavu...
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
drobeceva Pozri príspevok
Od 26.3. /od kedy sme hlasovali za termín stretka/ sa mnohé okolnosti zmenili, tak s poľutovaním konštatujem, že sa stretnutia nezúčastním. Prajem príjemnú zábavu...

detto, vtedy sme dali predbežný súhlas. Stretko Bardejov je deň pred tým, ...ibaže by sme ho ukončili okolo obeda a hneď dorazili do Košíc....čo je viac- menej nereálne....respektíve nad naše fyzické možnosti.

skús si zistiť i u ostatných ako Azla a Ada G.
0 0
mgm mgm

mgm je offline (nepripojený) mgm

živnostník
Ja tiež v sobotu nemôžem, keby to bolo v piatok, prišla by som ... Škoda. Prajem príjemnú zábavu ...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Dajak sa to riedi...
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Ale aj keby sme boli len 4 (ja, MarcelkaT, danushka a buchač), tak do toho stretka idem!
0 0
azla azla

azla je offline (nepripojený) azla

Do koľkej sa zdržite ?

Večer budem na kultúrnej akcii , takže možno, ak by som prišla v predstihu, tak by som si dala s Vami dobrý zákusok.
1 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Stretkujeme od druhej popoludní do koľkej kto bude chcieť, ja mám povinnosti už od 18:30
0 0
Ivenka Ivenka

Ivenka je offline (nepripojený) Ivenka

Ja prídem, takže nás bude 5. Chcem Vás spoznať.
0 0
Zitulda Zitulda

Zitulda je offline (nepripojený) Zitulda

Košičania...AIĎÁCI. Škoda, že mi nevyšlo moje prekvapenie, ale prajem Vám pekné a milé posedenie plné smiechu dobrôt a príma nálady V duchu budem s Vami motkať sa tam pri Vás ...ako stihnem Nitru, aj Bardejov neviem, ale sem-tam Vás niektorú pošteklím . Už nemáte veľa času a verím, že sa k Vám ešte niekto pridá...objímam a cmuk Vám posielam.
0 0
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Keď tak pozerám, budem tam asi "najmladšia".........
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Ivenka Pozri príspevok
Ja prídem, takže nás bude 5. Chcem Vás spoznať.
Aj ja dobehnem, takže nás bude 6 kusov....
0 0
hnedoočka hnedoočka

hnedoočka je offline (nepripojený) hnedoočka

snažím sa brať prácu zodpovedne,ale ináč som veselá kopa ...viac
stretkujúcim v Košiciach prajem príjemné posedenie, spoznanie samých príjemných ľudí,samozrejme získanie nových priateľov, veľa zábavy a smiechu!

škoda, že moje pracovné vyťaženie mi nedovoľuje pribehnúť k vám!
0 0
calawen calawen

calawen je offline (nepripojený) calawen

Už máje po stretku...

Bolo nás 5(6?) poraďákov, ja, MarcelkaT, m.hladka, m.hladky, danushka s manželom a bolo celkom fajn
0 0
m.hladka m.hladka

m.hladka je offline (nepripojený) m.hladka

som
Ďakujeme "calawen" za príjemne prežitie poobedňajšieho sobotňajšieho stretnutia v príjemnom prostredí a s príjemnými poraďačkami.
Teším sa, že sme sa stetli a spoznali osobne.
Takže už mám predstavu kto a ako vyzerá pod týmito NICKAMI.
Prajeme ešte pekný večer všetkým a ako tak pozerám už poriadne vonku leje. Dobre, že sme už doma v suchučku.
papapa a tešíme sa o rok
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

Srdečne Vás pozdravujem a ďakujem za príjemné chvíľky , som rada, že som Vás stretla a osobne spoznala, dúfam, že bude repete, teším sa.
A obzvlášť pozdravujem malého poraďáčika s tými bacuľatými nožičkami, veľa nechýbalo a beriem ho so sebou.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Tvrdá realita sobotného dňa....
Pred kosením 3.jpg  
0 1
MarcelkaT MarcelkaT

MarcelkaT je offline (nepripojený) MarcelkaT

Ja Vás pozdravujem a som veeeľmmmmmiiii rada, že sme sa stretli a poznali. Teším sa na ďalšie stretnutie.
0 0
hanelie hanelie

hanelie je offline (nepripojený) hanelie

sprievodca CR Rakúsko,
dievčatá, sme vás chceli zborovo pozdraviť z nitry, ale sme zistili, že nemáme dobré číslo / na danushku/ nuž tak iba takto dodatočne
0 0
danushka danushka

danushka je offline (nepripojený) danushka

hanelie Pozri príspevok
dievčatá, sme vás chceli zborovo pozdraviť z nitry, ale sme zistili, že nemáme dobré číslo / na danushku/ nuž tak iba takto dodatočne
Už som nahlásila nové čísielko Rozalke, nabudúce bude mostík stretnutí po drôte ...
0 0
Načítať ďalšie

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať