Zavrieť

Porady

router

dobry den chcem poradit ako si zmenim heslo aby sa mi k routru nepripajali ini dal som im hesla no po vetsej nezhode ich chcem bloknut zmenit si heslo router-D-Link DI-524 PROSIM NAPISTE MI MAILOM DIKI MOC misoa24@azet.sk
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    nerozumiem celkom otazke, chces im zakazat pristup na router, alebo na internet .... sorry blbo sa asi pytam, lebo ak ma pristup do routera, tak aj ked je bloknuty, tak sa sam odblokuje a na net moze ist .....
    Takze najprv si zmenis heslo do administracie. Predpokladam, ze tvoji byvali kamosi idu cez wifi, tak jednoducho tam nastavis ktore MAC adresy mozu ist na NET

    pistik71 je offline (nepripojený) pistik71

    pistik71
    misoa24 Pozri príspevok
    no jedna sa vlastne o zmenu sietoveho hesla
    Ale co pod tym myslis? Jednoducho sa prihlas na router a zmen cez web rozhranie heslo. Alebo myslis nieco ine?

    misoa24 je offline (nepripojený) misoa24

    misoa24
    nooo zmenil som to tak ze cez stolny pc som to pomenil a cez notebuk som sa prihlasil no nebolo to jednoduche bolo to dost zlozite a trvalo to dost casu nez som nato prisiel ale inak dik za rady...........

    Fero11 je offline (nepripojený) Fero11

    Fero11
    celkom dobre ti nerozumiem a myslim, ze ani ty tomu moc dobre nerozumies. Hlavne je ze si dosial to co si potreboval

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.