Zavrieť

Porady

Avon

Neviem mi niekto povedať, ako je to s odmenovaním avon lady. Proste aké sú provízie, aké zľavy, alebo ako to celé funguje?
Usporiadat
Viera R. Viera R.

Viera R. je offline (nepripojený) Viera R.

Dobrý deň,
kúpila som si krém cez Avon Lady - Anew Ultimate denný aj nočný. Kúpila som to vo vianočnej akcii v decembri. Otvorila a začala som používať krémy až teraz v marci, nakoľko som ešte mala otvorené iné krémy. Po otvorení a natretí denného krému cítim kyslastý zápach krému, až nepríjemný dosť výrazný. Používala som už prípravky Avon, ale zatiaľ nie radu ANEW, chcem sa spýtať než ten krém vrátim Avon Lady, či má niekto s týmito krémami skúsenosť? Na krabičke je dátum Z101011. Písala som na zákaznícku linku, odpísali mi, že to je dátum výroby a krém je v záruke 3 roky. Do troch mesiacov ho môžem vrátiť, ale keďže som ho kúpila okolo 20.12. už 3 mesiace prešli. K zápachu sa absolútne nevyjadrili.
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

ja som si tak kupila maskaru z LR, vyšla cca 30E, a na moje prekvapenie tiez smrdela a bola hrudkovitá, žiadna reklamácia sa nekonala... a s kvalitou avon výrobkov dekoratívnej kozmetiky som tiež nebola nikdy spokojná...
jediné čo mi z avonu ako tak vyhovovalo boli masky z morských rias, bieleho čaju atd, ale vačší účinok som nezaznamenala...tiež sa mi na tom nepáči tá pyramída, a žiadne zdaňovanie... takže keď kozmetika, tak naozaj kvalitná, a tá býva drahšia a nepredáva sa podomovo...
0 0
Viera R. Viera R.

Viera R. je offline (nepripojený) Viera R.

Reklamácia sa nekonala, t.j. Avon lady ju nezobrala späť?
0 0
sisima sisima

sisima je offline (nepripojený) sisima

nebol to Avon, ale LR, presviedčala ma, že je v poriadku, vraj aj dátum výroby/spotreby je v poriadku... no po tých pár rokoch uz viem, ako má vyzerať maskara... nie nadarmo som vizážistka...))) viac som s tou babou nekomunikovala...
0 0
lujza.j lujza.j

lujza.j je offline (nepripojený) lujza.j

sisima Pozri príspevok
nebol to Avon, ale LR, presviedčala ma, že je v poriadku, vraj aj dátum výroby/spotreby je v poriadku... no po tých pár rokoch uz viem, ako má vyzerať maskara... nie nadarmo som vizážistka...))) viac som s tou babou nekomunikovala...
hmm.... tak to som prekvapená, že maskara od LR....
0 0
simbata simbata

simbata je offline (nepripojený) simbata

ahojte, chcem sa spýtať na jednu vec... nedávno som objavila na nete internetový obchod (avon online), kde istá pani z Bernolákova predáva avon výrobky so zľavou 10%. Neviete, je toto tak celkom v poriadku? Len ma to tak zaujalo, lebo som si myslela, že predávať Avon výrobky prostredníctvom internetu či v obchodoch je zakázané.
0 0
julobaco julobaco

julobaco je offline (nepripojený) julobaco

Určite to nie je dovolené. Nemôže to predávať online cez internet. Je to spomenuté aj v pravidlách predaja. Teraz nedávno boli aktualizované, ale ten odkaz na ich stránkach teraz neviem akosi nájsť. Písal som im, že nech mi ich pošlú tak potom sem hodím ako je to tam napísané.
0 0
elis85 elis85

elis85 je offline (nepripojený) elis85

Super ste to tu rozpísali, na stránke http://www.chcem-byt-avon-lady.eu/ majú napísané že až 30% a poštovné zadarmo, ja to idem skúsiť, hoci budem objednávať len pre rodinu a priateľov, no každé euro sa zíde
0 0
Jay25 Jay25

Jay25 je offline (nepripojený) Jay25

Registrovať do Avonu sa môžeš na tejto stránke http://goo.gl/LtqZI5 , po registrácii ta asy do týždňa bude kontaktovať oblastný Avon Leader.
0 0

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať