Zavrieť

Porady

Rozsirenie podnikania

Mam obchod so zahradkarskymi, chovatelskymi a rybarskymi potrebami co je dost sezonna zalezitost. Chcel by som este nieco robit popritom, som manualne zrucny, naradie, priestory mam, aj nejake eura by sa nasli na investovanie, uz len vymysliet nieco. Ak by ste mali nejaky napad napiste, mozno to spolu dame do kopy. Mohlo by to byt aj nejake zastupenie zahranicnej firmy na Slovensku /najlepsie madarskej mam to blizko/ kompletizovanie, skladovanie, rozvoz tovaru atd. Za kazdu radu budem vdacny.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Rastislav.N je offline (nepripojený) Rastislav.N

    Rastislav.N
    No pokial ide o rozvoz respektivne o prevoz paliet a podobne...mám k dispozícii auto....zatial nemam zivnost tak pokial by si vedel nejake zákazky šlo by to...max tak vikendy alebo popoludnajšie hodiny ..viac ti pomoct teda pomoct nemozem...

    axbx je offline (nepripojený) axbx

    axbx
    Je tu moznost rozsirenia podnikania a vitam rozsirenie do Madarska. Zavolajte mi na 0905 452051 Natsin alebo rovno zavolajte mojim menom pani Jevcakovej na cislo 0918 544 284 pre informacie rozsirenia podnikania v Madarsku.

    profesional je offline (nepripojený) profesional

    Ak chcem robit veci lepsie, musim ich robit uplne inak. Ten kto ma pozna vie, ze ja a konvencne myslenie nejdeme prilis dohromady. ...viac profesional
    Taketo veci (ako kontakty a mena) si nechajte na sukromne spravy a nie priamo do fora.

    Rozsirenie podnikania

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.