Zavrieť

Porady

Opis faktúry

Môže mi niekto z vás napísať, aké náležitosti by mal mať opis faktúry? Stačí vytlačiť a do rohu napíať "OPIS"?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Tweety je offline (nepripojený) Tweety

    Tweety
    Ivetatereza Pozri príspevok
    Môže mi niekto z vás napísať, aké náležitosti by mal mať opis faktúry? Stačí vytlačiť a do rohu napíať "OPIS"?
    Náležitosti rovnaké, ako pôvodná faktúra. Stačí len napísať OPIS.
    Naposledy upravil Tweety : 11.11.09 at 09:43 Dôvod: k

    durisovad je offline (nepripojený) durisovad

    uctovnicka na dochodku durisovad
    A este by som doplnila datum vystavenia odpisu a podpisala by som sa, ze rucim za spravnost odpisu.

    bobiko je offline (nepripojený) bobiko

    bobiko
    durisovad Pozri príspevok
    A este by som doplnila datum vystavenia odpisu a podpisala by som sa, ze rucim za spravnost odpisu.
    suhlasil by som snad len v pripade, ze urobite z originalu kopiu, napr. ked vam doklad posle uctovnicka faxom, alebo ho oskenuje alebo ofoti na kopirke. lebo ak si vytlacite doklad z programu, podpisete a opeciatkujete, vytvorite ten isty original ako bol ten povodne odoslany/odovzdany odberatelovi.
    s tymi podpismi a peciatkami to netreba zbytocne prehanat...

    babi2 je offline (nepripojený) babi2

    babi2
    Tinika Pozri príspevok
    Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať, klient stratil niektoré faktúry od T Mobile, tam mu uz daju len opis faktury s tym ze povedali ze toto uz do učtovnictva dat nemoze. Je to pravda?
    Ak je to nimi vystavený opis, nevidím dôvod, prečo by si to nemohol dať do účtovníctva

    Tinika je offline (nepripojený) Tinika

    Tinika
    Dobrý deň, ja by som sa chcela spýtať, klient stratil niektoré faktúry od T Mobile, tam mu uz daju len opis faktury s tym ze povedali ze toto uz do učtovnictva dat nemoze. Je to pravda?

    Tinika je offline (nepripojený) Tinika

    Tinika
    babi2 Pozri príspevok
    Ak je to nimi vystavený opis, nevidím dôvod, prečo by si to nemohol dať do účtovníctva
    dakujem

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.