Zavrieť

Porady

citrónová voda na lačno

Mám taký jeden problém - kto viete, poraďte. Všade sa píše aj hovorí, že ráno na lačno by sme mali vypiť pohár vlažnej vody s citrónom. Toto som praktizovala asi 2 roky tak, že ráno, keď som sa zobudila v horúcej vode som rozpustila lyžičku medu, vytlačila jeden citrón a vypila. Chutilo mi to a žiadny problém som nemala. Nedávno mi môj manžel povedal, že v telke hovoril Bukovský, aby sme med nepridávali do horúcich tekutín, lebo tak stráca svoje zdravé účinky. Trochu ma to naštvalo, ale odvtedy si najprv dám lýžičku medu a potom vypijem pohár vlažnej vody s jedným citrónom. Nie je to už také chutné, ale čo človek neurobí pre svoje zdravie, že? No a tu už mám problém. Odkedy to pijem takto, tak mám celý deň strašnú kyselinu. Čo myslíte? Ako to je s tým medom? Vadí mu tá horúca voda? Alebo by pomohlo najskôr niečo menšie zjesť? To už by ale nebolo na lačno, tak ako nám to všade radia. Máte niekto podobné skúsenosti? Skúste poradiť.
Usporiadat
osky osky

osky je offline (nepripojený) osky

ja som si to tiez volakedy pripravovala-do 3 dcl vody izbovej teploty
/mala som vzdy napustenu z vecera vo flasi,aby sa vyparili zbytocne zvysky chloru.../ som zamiesala stavu z polovice citrona.zo zaciatku,pokial som si na to zvykla ,som si do toho vzdy primiesala lyzicku medu,ale potom uz nie.kyselinu som z toho nikdy nemala-ale s tym medom mi to bolo trochu tazsie na lacno-na zaludok.
pila som to koli tomu,ze ma to zarucene prebralo a ja som mala cely den energiu-veru,asi sa k tomu vratim.
nedavno som tiez citala cinsku medicinu a pise sa tam aj o chladiacich ucinkoch citrusov-ale nemyslim,ze by sme to museli brat doslovne.mne citrony nesmu v chladnicke chybat.neviem si bez nich predstavit existenciu-kazdy den potrebujeme doma min.jeden.
0 0
lijana1 lijana1

lijana1 je offline (nepripojený) lijana1

rada idem do detailov vecí
taka voda nie je dobra naj je len a len dobre vinko
0 0
tovla tovla

tovla je offline (nepripojený) tovla

Dobrý deň. Ja si každé ráno dám pohár,vlažnej vody.A až potom v priebehu dňa citrónový čaj alebo kávu. Načo zbytočne prekyslovať organizmus (napríklad celú noc v spánku neprijímame tekutiny a žalúdok je tiež prekyslený ) ,keď nemusíme.Mne sa to osvedčilo.
S tým medom je to pravda nad 40 stupňov sa ničí.
0 0
Zdenka175 Zdenka175

Zdenka175 je offline (nepripojený) Zdenka175

Ja som počula pohár vody + šťava z citróna vypiť nalačno. Dodá pocit plného žalúdka a je to vhodne na chudnutie.
0 0
buchač buchač

buchač je offline (nepripojený) buchač

Nedávaj otázky, na ktoré nechceš počuť odpoveď... ...viac
Designinka Pozri príspevok
Olivovy olej som si este k tomuto pridavat neskusila Gréci vraj piju kazde rano pol deci olivoveho oleja a to im vraj pomaha k dobrej potencii
Každé ráno liter mliečka ,

bude Ti ..........

BUĎ FIT !!!

Naposledy upravil buchač : 04.12.09 at 14:38
0 1

Sleduj porady, ktoré by vás mohli zaujímať