Zavrieť

Porady

záchrana stratených súborov z USB

Pri pripojení USB kľúča do PC my napísalo že ho mam konvertovať ale ja by som rád súbory ktore su na ňom ešte predtym zachranil....je to možne?
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    PaloPa je offline (nepripojený) PaloPa

    PaloPa
    Na záchranu údajov, i zo značne poškodených médií a diskov, som mal najlepšie výsledky so softvérom EasyRecovery Professional. (www.ontrack.com).
    Je to však platený sw. Určite však existuje i viacero bezplatných alternatív.

    Palo

    PaloPa je offline (nepripojený) PaloPa

    PaloPa
    olty68 Pozri príspevok
    Ďakujem...a nenašlo by sa niečo neplatené?

    Možno niektoré z tejto linky:
    Top 10 FREE Data Recovery Software

    Je tam i pár dôležitých pravidiel, skúsim preložiť:

    1. Prestať používať pevný disk, ktorý chcete obnoviť ako hlavný pevný disk.
    2. Neinštalujte softvér pre obnovu dát na pevnom disku, ktorý chcete obnoviť.
    3. Neukladať späť súbory na pevnom disku, ktorý sa zotavuje.

    When recovering data from accidental deletion, there are some rules to follow.
    1. Stop using the hard drive you want to recover as main hard drive (Windows has disk and registry activity in background. Don’t believe? Run RegMon, FileMon and DiskMon)
    2. Do not install the data recovery software on the hard drive that you want to recover.
    3. Do not save the recovered files on the hard drive that you’re recovering.

    Jake je offline (nepripojený) Jake

    Jake
    Mne pomohol program PC Inspector File Recovery, obnovil aj data co som omylom zmazal, ale trvalo to dlho, kym dopracoval. Vyskusal si tvoju USB kluc pouzit aj v inom pocitaci, a okopiroval data tam? Vyskusaj.

    duves je offline (nepripojený) duves

    Niekto duves
    Jake Pozri príspevok
    Mne pomohol program PC Inspector File Recovery, obnovil aj data co som omylom zmazal, ale trvalo to dlho, kym dopracoval. Vyskusal si tvoju USB kluc pouzit aj v inom pocitaci, a okopiroval data tam? Vyskusaj.
    http://www.porada.sk/1209182-post5.html

    záchrana stratených súborov z USB

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.