Zavrieť

Porady

cestovna agentura

Dobrý den poradaci, viete mi povedat ake mam sance zalozit si cestovnu agenturu ak : som absolventkou obchodnej akademie, odbor socialno pravna cinnost, pracovala som 2 roky ako veduca recepcie v hoteli a teraz rok pracujem v CK?
dakujem za skoru odpoved
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    simik2 Pozri príspevok
    Dobrý den poradaci, viete mi povedat ake mam sance zalozit si cestovnu agenturu ak : som absolventkou obchodnej akademie, odbor socialno pravna cinnost, pracovala som 2 roky ako veduca recepcie v hoteli a teraz rok pracujem v CK?
    dakujem za skoru odpoved
    v prípade tvojho dosiahnutého vzdelania (SŠ ekon. smeru) musíš ešte preukázať 3 roky praxe v odbore

    simik2 je offline (nepripojený) simik2

    simik2
    Dakujem Ti Zalobabka :-),
    tie dva roky na recepcii a rok v CK nezahŕňajú tri roky praxe v odbore? Je to predsa praca v cestovnom ruchu, či nie?

    Lianka je offline (nepripojený) Lianka

    žena, matka, samoživiteľka... ...viac Lianka
    Ak nesplnas predpoklady vzdelania a praxe ty sama, mozes si urcit zodpovedneho zastupcu, ktory tieto podmienky splna. Musi byt vsak v pracovnom pomere s tvojou firmou / tebou ako SZCO.

    Podmienky su v prilohe zivnostenskeho zakona, zakon je na uvodnej strane Porady.

    zalobaba je offline (nepripojený) zalobaba

    baba zalobaba
    simik2 Pozri príspevok
    Dakujem Ti Zalobabka :-),
    tie dva roky na recepcii a rok v CK nezahŕňajú tri roky praxe v odbore? Je to predsa praca v cestovnom ruchu, či nie?
    treba zistiť priamo na príslušnom ŽÚ

    cacca je offline (nepripojený) cacca

    cacca
    Ja odpovedat neviem, ale chcela by som sa opytat, co sa mysli prax v odbore ked chcem mat cestovnu agenturu..uznali ti tu pracu na recepcii? dakujem velmi pekne

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.