Zavrieť

Porady

Zapisnica - zmena spolocnikov, konatelov, SK na EUR

Dobry den,
tymto by som chcel poprosit skusenejsich poradakov o vzor Zapisnice valneho zhromazdenia sro, na ktorom sa udeju nasledovne zmeny :
1. Zmena spolocnikov - zo sucanych 2 na 1 uplne noveho
2. Zmena konatelov - zo sucasnych 2 na 1 uplne noveho
3. Zmena zakladneho imania - zo sucasných 2x 100 000,-SK na 1x ...XXX€

Zaroven sa chcem opytat, ci je vobec mozne toto vsetko urobit na 1 valnom zhromazdeni, 1 Zapisnicou.
Ak ano, budem velmi vdacny za predlohu takejto Zapisnice + ak mi date aj strucny navod ako postupovat dalej na ORSR, poplatky, kolky a pod.
Dakujem.
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    asadi Pozri príspevok
    Dobry den,
    tymto by som chcel poprosit skusenejsich poradakov o vzor Zapisnice valneho zhromazdenia sro, na ktorom sa udeju nasledovne zmeny :
    1. Zmena spolocnikov - zo sucanych 2 na 1 uplne noveho
    2. Zmena konatelov - zo sucasnych 2 na 1 uplne noveho
    3. Zmena zakladneho imania - zo sucasných 2x 100 000,-SK na 1x ...XXX€

    Zaroven sa chcem opytat, ci je vobec mozne toto vsetko urobit na 1 valnom zhromazdeni, 1 Zapisnicou.
    Ak ano, budem velmi vdacny za predlohu takejto Zapisnice + ak mi date aj strucny navod ako postupovat dalej na ORSR, poplatky, kolky a pod.
    Dakujem.
    Samozrejme sa to všetko dá urobiť jedným návrhom na zápis zmien do OR.
    No okrem Zápisnice sú to ďalšie veľmi dôležité dokumenty, Zmluva o prevode obchodného podielu so všetkými potrebnými náležitosťami, vyhotovenie úplného znenia SZ a pod. Ak s tým nemáš žiadne skúsenosti, tak sa čudujem, že chceš takto zariskovať. A hlavne v súčasnej dobe sa dá ušetriť aj na súdnom poplatku 50 % a mať aj všetky potrebné prílohy dobre urobené.

    Economic je offline (nepripojený) Economic

    majiteľka spoločnosti a ekonómka spoločnosti ...viac Economic
    asadi Pozri príspevok
    Dobry den,
    tymto by som chcel poprosit skusenejsich poradakov o vzor Zapisnice valneho zhromazdenia sro, na ktorom sa udeju nasledovne zmeny :
    1. Zmena spolocnikov - zo sucanych 2 na 1 uplne noveho
    2. Zmena konatelov - zo sucasnych 2 na 1 uplne noveho
    3. Zmena zakladneho imania - zo sucasných 2x 100 000,-SK na 1x ...XXX€

    Zaroven sa chcem opytat, ci je vobec mozne toto vsetko urobit na 1 valnom zhromazdeni, 1 Zapisnicou.
    Ak ano, budem velmi vdacny za predlohu takejto Zapisnice + ak mi date aj strucny navod ako postupovat dalej na ORSR, poplatky, kolky a pod.
    Dakujem.
    A zabudla som dodať, povinnosť ohlásiť následne zmenu konateľa na živnostenskom a všetky zmeny na DÚ. To k tomu patrí.

    Zapisnica - zmena spolocnikov, konatelov, SK na EUR

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.