Zavrieť

Porady

squash & bodystyling

Ahojte

rada by som vyskúšala squash Má tu niekto skúsenosti ? Páčilo sa vám ? Kde sa vám páčilo
A nevie náhodou niekto, kde sa na dlhých dieloch dá cvičiť, ale nie vo fitnesku, ale normálne v skupine ?

Ďakujem
Pravidlá a tipy
  • Každý móže napísať len 1 odpoveď. Neskor mozete svoju odpoveď vylepšiť.
  • Odpoveď má priniesť riešenie na otázku, vyvarujte sa hodnotenia otázky.
  • Odpoveď má byť viac o faktoch ako o názoroch.
Dalšie pravidla a tipy
    Ak potrebujete v otázke niečo upresniť, najskôr sa spýtajte na podrobnosti.
    Koncept slúži na uloženie rozpracovanej odpovede, koncept sa zobrazuje len Vám, až kým ho nezverejníte.
    Ak máte podobnú otázku, založte Novú otázku alebo Súvisiacu otázku.
    ❤ Buďte priateľskí ❤
    Sme súčasťou jednej komunity, ktorá si chce vzájomne pomáhať, rozdieľnosť je vítaná ak neubližuje!
    Usporiadať podľa času

    Sany je offline (nepripojený) Sany

    Sany
    Tanicka, na Dlhých Dieloch je pri Ludovej banke A-Fit - rôzny aerobik, step....Čo sa týka squashu, je to super, ale treba hrať pravidelne, lebo po prvom hraní som sa cítila ako po boji. Tam ťa bolí každý každučký sval tak, že som sa nemohla pohnúť. Fakt, okrem hlavy úplne všetko. Najmä ruky a zadok...

    Tanicka je offline (nepripojený) Tanicka

    Tanicka
    Sany
    Tanicka, na Dlhých Dieloch je pri Ludovej banke A-Fit - rôzny aerobik, step....Čo sa týka squashu, je to super, ale treba hrať pravidelne, lebo po prvom hraní som sa cítila ako po boji. Tam ťa bolí každý každučký sval tak, že som sa nemohla pohnúť. Fakt, okrem hlavy úplne všetko. Najmä ruky a zadok...
    Veľmi pekne ďakujem Sany ja už strašne dlho sa snažím dopátrať nejakej posilkdy na dlhých dieloch a nič naozaj ďakujem
    no ten squash ma strašne láka a hrávaš ešte vlastne ?

    Sany je offline (nepripojený) Sany

    Sany
    Ja neviem, toto je o Miletičovej, ja som bola na DD, tam je síce len jedna telocvičňa a solárko, ale už som tam dlhšie nebola, lebo to nie je práve môj koníček. Ja som bola na tom step-aerobiku, ten by ma bavil, ale ja mám problémy so srdcom (vysoký tlak a rýchly tep) a nezvládala som to. Ale skús tam kuknúť. Inak, ten squash je super, moje dcéry ma občas vytiahnu a hráme to tri na striedačku dve hodiny - to ma až tak nevyčerpá, ale aj tak som potom bronťák, dá to riadne zabrať. Ale teraz sa chystám chodiť pravidelne každý pondelok so švagrinkou, lebo to je asi jediný náročný pohyb, ktorý som ochotná vykonať a precvičíš si pri tom fakt komplet svalstvo...Inak, zase nie som až taká lenivá, ale cvičenie z duše nenávidím. Moje športy sú iba lyžovanie v zime ( to milujem ), plávanie v mori a občas bicykel ( najradšej ale aj s posedením pri cigánskej ako odmena). Toť aký som ja športovec.

    skodar je offline (nepripojený) skodar

    skodar
    ak by sa ti chcelo zahrat si skusobne, mam dve rakety - miesto Emet pri stadione SKP / blizko kupaliska Rosnicka
    4 komentáre - rozbaľ     zbaliť
    lujza.j Obcas kuk....na aku staru temu reagujes...
    skodar nechcel som otvarat novu temu ked tu je
    lujza.j Ahaapoviem mojemu decku....
    skodar dalsia moznost co viem je v RETRO
      zbaliť

    Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

    Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.