Zavrieť

Porady

bolest prsnika a silny menzes

ahoj kolegina sa mi stazovala ze ju uz asi 3 tyzdne strasne boli jeden prsnik ze najskor na dotyk a teraz uz ju to boliii stale a ma strasne silny menzes ze az hrudy krvy moze to byt nejako prepojene ze to je nejaka choroba alebo co to moze byt? k doktorovi odmieta ist..tak som jej povedala ze skusim zistit co to moze byt ..dakujem
Téma je uzavretá.
Usporiadať podľa času

Stanislav 1975 je offline (nepripojený) Stanislav 1975

Stanislav 1975
petaaaa Pozri príspevok
ahoj kolegina sa mi stazovala ze ju uz asi 3 tyzdne strasne boli jeden prsnik ze najskor na dotyk a teraz uz ju to boliii stale a ma strasne silny menzes ze az hrudy krvy moze to byt nejako prepojene ze to je nejaka choroba alebo co to moze byt? k doktorovi odmieta ist..tak som jej povedala ze skusim zistit co to moze byt ..dakujem
Bezpodmienečne treba ísť k lekárovi, ak to trvá tri týždne,tak to može byť aj niečo vážnejšie-preto netreba otálať a ísť na vyšetrenie...

willma je offline (nepripojený) willma

willma
alebo poviem to sprosto - nech si začne prikladať hrudy hliny na hruď, nech si zvykne , V dnešnej dobe nemať odvahu ísť k lekárovi a umárať sa a pokútne vyhľadávať informácie, čo by mi mohlo byť je maximálne nezodpovené voči sebe samému a voči ostatným príbuzným.

Nyve je offline (nepripojený) Nyve

Nyve
Suhlasim, bez navstevy lekara 3
tyzdne s takym problemom je pre mna naozaj niekedy az provokacia,ked to pocujem. A potom, preco je tak vela neustrazenych chorob, ked kazdy pride,az ked uz nastava pokrocile stadium.

zdenka131 je offline (nepripojený) zdenka131

logopéd, psychopéd, pedagóg, večný študent, absolvent viacerých VŠ ...viac zdenka131
Tvoja kolegyňa musí ísť k lekárovi. Ak tam nechce ísť sama, choď s ňou Ty. Nemusí sa jednať o vážnu diagnózu. Môže to byť aj hormonálna porucha, .... Koľko má kolegyňa rokov?
Návšteva gynekologickej ambulancie mimo odporučených prehliadok je nevyhnutná vždy, ak sa vyskytnú poruchy v dĺžke alebo v trvaní menštruačného cyklu, pri dlhej, krátkej, silnej či slabej menštruácii, pokiaľ sa objaví akékoľvek krvácanie mimo menštruácie a tiež pri bolesti prsníkov.

bolest prsnika a silny menzes

Porady, ktoré by vás mohli zaujímať

Prihláste sa a sledujte len tie Porady, ktoré Vás zaujímajú.